جالب ترین Shiz است که اتفاق افتاده و ما زوم جلسات... تا کنون

FaceSeverin Matusek/EyeEm/گتی مانند بسیاری از شما من کار از خانه در حال حاضر و آن را به یک انتقال. ما یک خا

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
embarssing-zoom-1
FaceSeverin Matusek/EyeEm/گتی

مانند بسیاری از شما من کار از خانه در حال حاضر و آن را به یک انتقال. ما یک خانواده پنج بنابراین تنها اتاق من می توانم در خانه ما برای زوم جلسات نبود یک اتاق در همه. این یک گنجه. مطمئن شوید که آن را به یک گنجه بزرگ و من به مردم در زوم آن را به یک دفتر خانه به دلیل آن باعث می شود من نگاه بزرگ. اما حتی با من در تلاش برای نگه داشتن زوم جلسات با همکاران من در حلقه در خانه ما بچه ها من هنوز هم حضور منظم به سوال در مورد تنقلات و یا اطلاع رسانی من که خواهر و برادر خود را پاره پاره عظیم گوزیدن در حالی که تماشای دیزنی به علاوه.

همه این بچه وقفه من فکر کردم: با بسیاری از کار جهان در حال حاضر با داشتن یک لنز به همه خانه ها وجود دارد باید برخی از لحظات شرم آور در رفتن در حال حاضر. بنابراین من در زمان به وبلاگ من Facebook صفحه و خواسته این سوال ساده: چه چیز شرم آور است برای شما اتفاق افتاده در حالی که با استفاده از زوم?

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

در کمتر از 24 ساعت من تا به حال نزدیک به 150 نظرات و اجازه دهید به شما بگویم دختر من گفتن همکاران من در مورد پسر من گوز چیزی بود. از گربه های ایرانی در جدول که در آن جلسات در حال پیشرفت هستند به رسوخ از زنبورهای شاد و خرم به شوهران تحقق این دوربین در مردمی روبرو هستند زوم تحقیر از همه نوع.

نظرات غم انگیز واقعا.

در حالی که در یک جلسه آنلاین یک مادر فقیر شش سال به یاد "...نه به فریاد در من زمانی که در یک تماس را به طوری که او واقعا به سادگی او را با صدای بلند زمزمه به طور مستقیم به میکروفن از هدست (که در mute) "من واقعا نیاز به یک پو'."

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

یک پدر به ذکر است که او در یک کنفرانس تلفنی با کارکنان زمانی که او 16 ساله پسر پا از حمام و به نمایش پشت سر او به کل گروه "نشان می دهد."

به نظر می رسد که بسیاری از آموزش پدر و مادر واقعا مبارزه در حال حاضر. این خنده دار به کودک خود را تشویق پذیرفته شده است در طول آموزش حتی انتظار می رود. اما وقتی که همان مثبت می یابد راه خود را به یک کار جلسه می توان آن را بسیار شرم آور مانند آنچه رخ داده به فقیر Andrina مادر: "من 2 سال اخیر در آموزش و ظاهرا من 6 ساله بود به او کمک کرد تا در این احمقانه است. او سپس پشت سر هم به اتاق من در حالی که من در وسط مهمی ویدئو کنفرانس و فریاد زد در بالای ریه های خود "ANDRINA POOPED و آن را بزرگ!!"

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

اما به طور جدی ما همه افتخار شما Andrina. کار خوب.

و آن را مانند صدا نمی تصادفی نظر تند و زننده از کودکان تنها به انقباض غیر ارادی ماهیچه به ارزش, همه چیز اتفاق می افتد در زوم. ظاهرا برنامه ریزی زندگی می کنند موهایشان نیز یک چیز است. "دختر من در بر داشت قیچی فکر من نیاز به یک اصلاح مخفیانه تا پشت سر من ... و [او] برش یک تکه از موهای من است."

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند اما آخرین باری که من در یک جلسه با مدیریت بالا آن را فقط خودم و مدیریت. اما در حال حاضر این جلسات به نظر می رسد اتفاق می افتد با مخلوط شرکت و گاهی اوقات که مخلوط شرکت ترش معده مانند آنچه رخ داده به این مادر فقیر: "ما پیچیدن و بحث در مورد آنچه که مورد نیاز برای انجام شود بعد وقتی که من 8 ساله می آید در حال اجرا به اتاق فریاد به من او بیمار است و شکم او لطمه می زند. حدود 10 ثانیه به بیهوده گویی او می اندازد تا بر من. درست در مقابل همه آنها را! بدترین قسمت my boss فوق العاده حالت تهوع و من می تواند او را بشنوند عق زدن."

مرسی. که. است. The. بدترین.

اما به طور طبیعی من را نجات داد هولناک ترین برای آخرین بار. برای کسانی از شما که شنیده ام و نه در مورد جدید نگران روند Zoombombing آن است که زمانی که یک مهمان ناخوانده می یابد راه خود را به زوم خود را ملاقات. معمولا هدف از Zoombomber است به اخلال هر کس و همه چیز را با فریاد یا مردم ارسال تصاویر نامناسب. اما به گفته یکی از مادر او جلسه انجمن اولیا و مربیان کردم چیزی اضافی است که در زمان Zoombombing به یک سطح کاملا جدید.

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

"من یکی که اجازه" پنی به انجمن اولیا و مربیان زوم جلسه فکر آن بود که یک مادر جدید که مایل به پیوستن به" او توضیح داد. اما آن را به عنوان معلوم "پنی" نبود یک انجمن اولیا و مربیان ، "پنی" بود که در واقع دو مرد انجام ... همه چیز دو رضایت مردمی باید تنها با دوربین های خاموش مگر اینکه آنها در فیلم بزرگسالان میباشد.

منظور من ... مرسی. فقط مرسی. نگه دارید که در ذهن دفعه بعد که شما در حال میزبانی یک جلسه انجمن اولیا و مربیان و کسی به نام پنی می پرسد برای ورود به کنفرانس تماس بگیرید.

The Funniest Shiz That’s Happened On Our Zoom Meetings… So Far
Facebook

لطفا نگه داشتن در ذهن که این واقعا به نوک کوه یخ است. این کوچک بود اما غم انگیز نمونه از آنچه آن را مانند زمانی که ما ترکیب کار و خانه. من هیچ شکی نیست که وجود دارد بسیاری از احتمالا حتی بیشتر mortifying داستان وجود دارد. بنابراین پیشنهاد من این است به نوبه خود این پست به گروه درمانی و به اشتراک گذاری خود را در "زوم-iliation" در نظرات. یک خنده خوب و متوجه است که در حالی که کودکان و نوجوانان هستند و بدیهی است که بدترین کسی به نام پنی نمی توان اعتماد کرد و ما همه در این با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de