اتحادیه اروپا ممکن است تحریم های ایالات متحده مسافران با استناد به عدم حاوی COVID

SOPA تصاویر/گتی اتحادیه اروپا تصمیم گیری است که آیا یا نه آمریکایی ها را مجاز به سفر به E. U. کشور با توجه

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399
eu-May-Ban-US-Travelers
SOPA تصاویر/گتی

اتحادیه اروپا تصمیم گیری است که آیا یا نه آمریکایی ها را مجاز به سفر به E. U. کشور با توجه به چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته COVID-19 شیوع

برای اضافه کردن به هرج و مرج و سردرگمی است که آمده تا با کشورهای سراسر جهان بازگشایی به jumpstart اقتصاد آن در حال حاضر به دنبال مانند شهروندان ایالات متحده (همراه با روسیه و برزیل) ممکن است ممنوع از بازدید از تمام 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا. در حالی که بسیاری از کشورهای دیگر نشان داده اند که کاهش چشمگیر در COVID-19 موارد آمریکا را تجربه کرده است مخالف است. بسیاری از ایالات در سراسر کشور در حال حاضر در حال دیدن هشدار دهنده خوشه در موارد مثبت و این باید به عنوان جای تعجب نیست که کشورهای اتحادیه اروپا می خواهند برای جلوگیری از گسترش ویروس قبل از آن است که فرصتی برای resurge با توجه به سفر جهانی.

به گفته نیویورک تایمزاین E. U. است که تلاش برای متوقف کردن آمریکایی ها از ورود به کشورهای خود به دلیل چگونه به شدت ایالات متحده موفق به حفظ COVID-19 شیوع بیماری تحت کنترل است. ایالات متحده با توجه به اکنون بیش از 2.3 میلیون ها موارد و 120,000 گزارش مرگ و میر — بیش از هر کشور دیگری در جهان است. علاوه بر این فراموش نکنیم تهمت تصمیم به ممنوعیت افراد از بسیاری از E. U. کشور از سفر به آمریکا (منع ضمنا هنوز نشده برداشته شده است). این باعث, برای عدم وجود یک کلمه بهتر است عمده درام با E. U. رهبران.

هر NYT 's ژوئن 23, گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن توجیه ممنوعیت مسافران اروپایی به آمریکا در ماه مارس زمانی که ما تا به حال در حدود 1,100 موارد و تنها 38 مرگ و میر به "محافظت" از شیوع در حال گسترش است. در حال حاضر جداول تبدیل شده است و آمریکایی ها هستند که به گفته آنها ممکن است مجاز به مشاهده E. U. کشور (در اینجا یک لیست کامل از E. U. اعضا) برای آینده قابل پیش بینی.

این است که واقعا یک معامله بزرگ به دلیل متوقف کردن شهروندان آمریکایی از سفر به E. U. کشور خواهد شد که پیامدهای اقتصادی برای هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. طبق اکنون میلیون ها نفر از گردشگران آمریکایی به اروپا هر تابستان که افزایش کشورهای اقتصاد.

علاوه بر این بسیاری از نیاز به سفر به عقب و جلو با توجه به دلایل کسب و کار به تنهایی. اقتصادی و روابط بین ایالات متحده و E. U. غیر قابل انکار است — اما به نظر می رسد که E. U. رهبران در حال حاضر بیشتر در رابطه با نگه داشتن COVID-19 اعداد پایین و شهروندان خود را امن — حتی اگر آن را ایجاد یک شکاف با آمریکا در حالی که در کشورهای اروپا و آسیا شاهد کاهش ویروس اعداد ایالات متحده را تنها بزرگ شد. آن را آسان ببینید که چرا آنها که بسیار محتاط اجازه آمریکایی ها به کشور خود.

یک لیست از "امن" سفر دوستانه کشورها شده است پیش نویس بر اساس تعداد عفونت های آن دیده می شود. حرف آخر خواهد آمد در پایان هفته: ما به زودی یاد بگیرند که آیا یا نه ما گنجانده شده در فهرست ممنوع از کشورهای اتحادیه اروپا (گزارش شده وجود استثنا از جمله سفر ضروری است).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب