مکالمه من با من چهار ساله هنگامی که ما تخلیه مینیاپولیس

یک پرتره از جورج فلوید آویزان در خیابان نور قطب به عنوان افسر پلیس ایستاده گارد در سوم پلیس حوزه در طول یک

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Conversation-My-Four-Year-Old-We-Evacuated-Minneapolis-1
یک پرتره از جورج فلوید آویزان در خیابان نور قطب به عنوان افسر پلیس ایستاده گارد در سوم پلیس حوزه در طول یک با یک گروه از معترضان در مه 27 سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. استفان Maturen/گتی

"چه هستند شانس, آیا شما فکر می کنم که خانه ما نابود خواهد شد امشب؟"

هنگامی که ما شروع به اختصاص احتمالات به ویژه خطرات خاص ما بلوک خاص ما در محله ای که در آن پلیس به قتل جورج فلوید — با ایستگاه های گاز در گوشه اقلیت متعلق به کسب و کار در سراسر ما کوچه تقاطع دو عمده تجاری دالان — آن روز را قبل از شب پنجم قیام. وقتی که من شنیده ام ما, من و همسرم من را به علف های هرز در مورد اینکه آیا یک bayesian در نتیجه احتمال آسیب بدنی که بیشتر یا کمتر از COVID-19 فرض نرخ مرگ و میر, من می دانستم که آن زمان برای رفتن است. زمان آمده بود به تخلیه ما دو فرزند جوان است.

من اطلاع سه خانواده دیگر در بلوک من بودم و پیام کوتاه. توسط nightfall — قبل از بزرگراه ها در داخل و خارج از شهر تعطیل شد, قبل از شهر مینیاپولیس اطلاع ساکنان به زنجیره ای ما dumpsters و خیس آنها را با آب برای محافظت از خانه های ما از آتش سوزی — هر یک از ما می گیرید به حرکت فرزندان ما را به یک خانه امن است.

A man rides a bicycle past a burned out building after a night of protests and violence on May 29, 2020 in Minneapolis, Minnesota.
یک مرد سوار دوچرخه گذشته سوخته ساختمان پس از یک شب از تظاهرات و خشونت در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
اسکات اولسون/گتی

قبل از (و بعد از) من تصمیم گرفتم من نگران که آیا من به عنوان یک زن سفید با سفید کودکان باید ترک شود. من نگران اخلاق و من نگران اپتیک. این بود تا من نشستم به نوشتن این مقاله است که آن را در من dawned: همه از دیگر کودکان سیاه پوست بودند. این یک موضوع کودکان و نگه داشتن آنها را امن. ساعت بعد شهر ما Councilmember را تایید تصمیم گیری های ما. "من در ارائه مشاوره به جمعیت های آسیب پذیر به تخلیه دریاچه خیابان راهرو" او پرسیدم این منطقه را نمی توان امن برای کودکان + بزرگان." نگهداری امن کودکان از هر رشد کرده است تا بدون توجه به رنگ پوست خود را.

***

ممکن نیست حداقل برای من به تخلیه دو ساله و چهار ساله با توجه به هرج و مرج خشونت آمیز قیام و پنهان کردن آن از آنها. من تا به حال به آن را توضیح دهید به آنها را.

شما ببینید ما قرار دادن برخی از چیزهایی که ما نیاز به کوله پشتی و چمدان های من شروع شد و پس از آن ما خواهد شد قرار داده و آن کیسه های به ماشین ما. پس از آن ما خواهد شد در ماشین و رفتن به جایی دیگر برای چند روز. ما در حال انجام این کارها به دلیل آن است که کار ما به شما در حفظ و امن و در حال حاضر, که بدان معنی است که ما نیاز به ترک. من نمی دانم که در آن ما می رویم و یا زمانی که ما به عقب خواهد بود اما من نمی دانم که ما همه با هم تمام وقت. پدر و من همیشه به مراقبت از شما.

طبیعی است بپرسید که چرا این اتفاق می افتد. من همان چیزی که تعجب خودم. در حال حاضر هیچ کس نمی داند همه چیز که در جریان است. اما من فکر می کنم وجود دارد سه چیز اصلی. من می توانم به شما بگویم در مورد آنها را اگر شما می خواهم برای شنیدن.

***

اولین چیز این است آنچه که ما در حال حاضر صحبت در مورد کمی: بسیاری از مردم عصبانی هستند چرا که از چه ناعادلانه آن است که پلیس صدمه دیده جورج فلوید و آنها معترض هستند. خشم معترضین کمک می کند تا همه چیز را عادلانه تر. ما به این نوع از خشم خشم برحق. در حال حاضر پلیس نیز احساس خشم بیش از حد. آنها عصبانی هستند چرا که بسیاری از مردم می گویند پلیس انجام کاری اشتباه است و آنها احساس بد است.

اما چیز دیگری که در مورد خشم و حتی خشم برحق. درست مثل زمانی که شما به منطقه قرمز, گاهی اوقات افرادی که عصبانی هستند خارج از کنترل تبدیل شده و انجام کارهایی است که امن نیست. هنگامی که مردم در منطقه قرمز, آنها گاهی اوقات از دست دادن کنترل و عمل در راه ناامن. در همان زمان که ما از افرادی که شایسته قهر ما نمی خواهد به شما اجازه می دهد کودکان و نوجوانان در وضعیت پرخطر است. رشد یو پی اس مراقبت از بچه ها به من گفت که من کشیده شناسنامه خود را از آتش ایمن در زیر زمین و ما قول می دهم به شما در حفظ و امن است.

***

دومین چیزی که در جریان است این است که برخی از مردم هنوز باور ندارند که مردم سزاوار به احساس امن همان راه که مردم سزاوار به احساس امن است. این یک اشتباه نژادپرستانه باور است.

من موافقت می کنم که این باور معنی ندارد, بنابراین من مطمئن هستم که من می توانم آن را توضیح دهید به شما در راه است که می کند. اما این مهم است بنابراین من سعی خواهد کرد.

من فکر می کنم این کمک خواهد کرد که به بحث اول در مورد سطل. آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه همه ما باید سطل? ما سطل هستند که در آن احساسات خوب ما بروید. ما احساس خوب زمانی که ما سطل پر و بد است که ما سطل خالی هستند. طبیعی است هنگامی که سطل شما کم است می خواهم به آن را پر کنید. راه برای پر کردن سطل با مهربانی. جادویی چیزی است که زمانی که ما سطل-پرکننده برای شخص دیگری خود ما سطل پر کردن بیش از حد! اما برخی از مردم نمی دانند این است. آنها این ایده اشتباه و فکر می کنم که آنها می توانند خود را در سطل با فرو بردن به شخص دیگری. اما این کار نمی کند. سطل-فرو بردن تنها برگ سطل خود را بیشتر خالی است.

در حال حاضر من به شما بگویم در مورد آنچه سطل باید با نژاد پرستی ادامه دادم در حالی که من عکس هر اتاق در خانه ما به یاد داشته باشید در مورد هیچ یک از آن وجود دارد هنگامی که ما به عقب. من فکر می کنم که مردم با باورهای نژادپرستانه هستند سطل-dippers. آنها فکر می کنند که بهترین راه برای پر کردن خود را در سطل است به شیب به سطل مردم سیاه و سفید. آنها نمی دانند که تنها راه برای واقعا پر خود را در سطل است به کار برای پر کردن سطل از مردم بیش از حد. آن را مانند آهنربا در ما یخچال می گوید: "همه ما بهتر است زمانی که همه ما بهتر است." سطل-dippers نمی دانم که. برخی از این سطل-dippers آمده اند که حتی به محله ما تفکر که آنها می توانید شیب را به ما سطل در اینجا, اما آن را نمی خواهد کار.

حتی اگر وجود دارد سطل-dippers در اطراف, شما باید بدانید که وجود دارد حتی بیشتر سطل-پرکننده. من تظاهرکنندگان ایستاده و از حقوق مردم سیاه و سفید. من دیدن همسایگان ما حفاظت از محله ما. من با دیدن ما صاحبان رستوران به دور از مواد غذایی است. من دوستان ما نجات کتاب ها را از کتابخانه ما. من مردم ما در سراسر کشور اهدا کردن پول برای بازسازی آنچه که سوخته است در اینجا. جامعه ما پر به لبه با سطل-پرکننده و همه آنها به کار پر کردن هر یک از دیگر سطل.

***

وجود دارد بیشتر به همین دلیل من فکر می کنم این اتفاق می افتد. دلیل سوم این است که مردم ایستاده تا برای عدالت تلاش بسیار سخت برای ما چیزی بگویید. شما می دانید که ما می توانیم همه چیز را با صدای ما و ما می توانیم می گویند چیزهایی که با اعمال ما. برای بسیاری از سال های بسیاری از مردم شده اند با استفاده از صدای خود را به ما بگویید که چیزی بسیار اشتباه در جامعه ما است که با نژاد پرستی. اما نه مردم به اندازه کافی گوش, بنابراین در حال حاضر مردم در حال تلاش به ما بگویید که در راه های مختلف. آنها با استفاده از اقدامات خود را به ما بگویید که در مورد چه چیزی اشتباه است.

این آخرین دلیل مهم است زیرا زمانی که مردم در حال تلاش برای به ما بگویید که چیزی اشتباه است این کار ما را به گوش دادن. من گوش شده است و من در یادگیری. این هفته یکی از چیزهایی که من آموخته است که مشکل از پلیس صدمه زدن به مردم است و حتی بزرگتر از افسران پلیس که صدمه دیده جورج فلوید. آن است که بسیار مشکل بزرگتر از من فکر کردم آن بود. من گوش دادن و یادگیری بیشتر در مورد آنچه که ما می توانند انجام دهند جامعه ما عادلانه تر برای همه به خصوص برای مردم سیاه و سفید.

هنگامی که ما یاد بگیرند که در مورد چیزی که غلط است که ما می توانیم انجام همان چیزی که ما وقتی کسی در خانواده ما باعث می شود یک اشتباه است. به ما می گویند: "من اشتباه بود. چه می توانم انجام آن را درست است؟"

***

این سیستم در اشتباه هستند. ما نیاز به عمل به آنها را راست به من گفت که من لود همه چیز نهایی — سبز froggy اسان و دو گربه کرکی — به ماشین. آن است که رشد یو پی اس' کار به این حق و من می خواهم شما بدانید که پدر و من در حال گوش دادن به طوری که ما می تواند کمک به آن را به سمت راست.

هنگامی که ما رانده بود در حالی که برای ما متوقف به دریافت گاز است. قبل از ما رفت داخل به استفاده از دستشویی من لوپ من راه راه پنبه ماسک بر گوش من و سپس من و کودکان ببندید ماسک خود را بیش از حد. خانواده ما شروع به پوشیدن ماسک به عنوان به زودی به عنوان ما آموخته است که با پوشیدن ماسک می تواند کمک به نگه داشتن مردم در اطراف ما امن است.

به عنوان پنبه فشرده در برابر دهان و بینی من متوجه چیزی شدم: هنگامی که ما یاد بگیرند که ما می توانید انجام دهید چیزی برای نگه داشتن افراد دیگر امن ما باید آن را انجام دهد. آن چه من برای کودکان است. این است آنچه که من انجام وقتی که من را در یک ماسک به سرعت گسترش coronavirus. هنگامی که مردم به ما بگویید بیشتر وجود دارد کار را به انجام به طوری که آنها بیش از حد می تواند امن و سفید و افرادی مثل من باید گوش دهید. ما باید گوش دادن و پس از آن ما باید آن را انجام دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن