CDC را دستورالعمل جدید مانند بسیاری از مردمی را حفظ خواهد کرد مدرسه در منزل

ناتالیا Ganelin/گتی CDC در نهایت منتشر شد دستورالعمل پیشنهادی برای بازگشایی مدارس است. دستورالعمل رفتن به ی

توسط ETELARESANKHABAR در 3 خرداد 1399
wifi-school-busses
ناتالیا Ganelin/گتی

CDC در نهایت منتشر شد دستورالعمل پیشنهادی برای بازگشایی مدارس است. دستورالعمل رفتن به یک مقدار عادلانه از جزئیات است که گم شده بود در اولین دستورالعمل های منتشر شده توسط برگ برنده دولت در هفته گذشته اما, پس از خواندن آنها, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا کسی در CDC تا کنون در واقع ملاقات بچه ؟ و یا مشورت با یک معلم ؟ یا پا در داخل حمام از یک مدرسه ابتدایی ؟ (یا مدرسه یا دبیرستان که برای ماده.)

من نه به دنبال بی اعتبار کردن CDC. من جای ارزش فوق العاده ای در کارشناسی پژوهش و علم, و من می دانم که آنها با قرار دادن این توصیه ها در خارج وجود دارد برای محافظت از بچه های ما و معلمان و کارکنان مدرسه و جوامع ما.

اما این دستورالعمل ها از محدوده گیج کننده و یا غیر واقعی به لحاظ لجستیکی غیر ممکن است در برخی موارد به ظاهر clueless در مورد این واقعیت از کودکان و زندگی در مدرسه. و بر اساس این دستورالعمل ها به نظر می رسد مانند یک کل بسیاری از مردمی را حفظ خواهد کرد مدرسه در منزل کودکان خود را.

بیایید شروع با آشکار است. CDC توصیه می کند حفظ اجتماعی فاصله در مدرسه. شش فوت بین میز. تمام میز رو در همان جهت. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است, راست? به جز شش پا است که مقدار زیادی از فضای. آن بوده است نه هفته از آنجایی که من دیده ام در داخل از فرزندان من است اما من کاملا مطمئنم که اتاق به اندازه کافی بزرگ نیست برای بیست و دو میز به فاصله شش فوت جدا از یکدیگر. همه چیز به کنار, لجستیکی, صحبت کردن, در بسیاری از کلاس های درس این نمی تواند اتفاق می افتد.

پس از آن وجود دارد توصیه به نگه داشتن پنجره باز به گردش "هوای آنجا که ممکن است." ایده عالی است. تهویه و جریان هوا می تواند رقیق کردن ویروس. فقط ویندوز نباید باز اگر آنها در برخواهد داشت خطر سلامت (اجازه می دهد در گرده یا تشدید علائم آسم). که به من تلفن های موبایل مانند "باز کردن پنجره تنها اگر آن را امن برای باز کردن پنجره به دلیل باز کردن پنجره امن است, مگر آن نیست."

آن است که تنها من و یا چیزی وجود دارد که دایره وجود دارد ؟ و همچنین تدارکات و دوباره. دختر من زیبا ترین درس از دو سال پیش همه چیز را برچسب و رنگ-کد و همه چیز من همیشه می تواند برای درخواست در کلاس دوم درس است. یک چیز گم شده: یک پنجره. صرف نظر از گرده یا آسم که در کلاس درس—هوای یک گزینه نیست.

CDC توصیه می کند مدارس "اطمینان کافی منابع برای به حداقل رساندن های بالا تماس مواد تا حد امکان (لوازم تجهیزات و غیره. اختصاص داده شده به یک دانشجو/camper) و یا محدود کردن استفاده از لوازم و تجهیزات توسط یک گروه از کودکان در یک زمان و تمیز و ضد عفونی کردن بین استفاده از." من نمی خواهم بگویم این بود لجستیکی, غیر ممکن است, مانند فاصله از هم جدا میز, اما آن را مرزی clueless.

مدارس متاسفانه همیشه کوتاه در منابع به طور مداوم درخواست پدر و مادر برای پر کردن فضاهای چپ با کمبود بودجه روبرو بودجه مدرسه از جمله تمیز کردن و ضد عفونی لوازم—که ضمنا هنوز هم نسبتا غیر ممکن است برای پیدا کردن. من در تلاش برای پیدا کردن Lysol دستمال مرطوب برای بخشی بهتر از این بیماری همه گیر. خوشحال به کمک آنها به سادگی نمی تواند آنها را پیدا کنید.

علاوه بر این CDC توصیه می کند نگه داشتن کودکان با همان گروه کوچک و در طول روز در مدرسه. من حدس می زنم که از لحاظ نظری ممکن است در مدرسه ابتدایی. به جز...به نظر می رسد تقریبا مانند CDC را فراموش کرده در مورد نیازهای ویژه و نوجوانان است. پسر من که از جیبش برای گفتار درمانی. دختر من می شود کمک اضافی برای ریاضی. دقیقا چگونه کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه دریافت کمک آنها نیاز دارند و بدون آن یک غول تولید می شود که آنها را خاص? و آنچه در مورد مدرسه راهنمایی و دبیرستان که در آن کل مدرسه مدل بچه های سوئیچینگ از کلاس به کلاس معلم به معلم و گروهی از بچه ها به گروهی از کودکان و نوجوانان? کل سیستم نیاز به دوباره—و سریع است.

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از دیگر دستورالعمل های است که من نسبتا مشخصی زیادی از مردمی در حال رفتن به را انتخاب کنید به نگه داشتن مدرسه در منزل کودکان خود را. توصیه به فاصله اجتماعی در اتوبوس مدرسه—یک کودک در هر صندلی در هر ردیف دیگر—به عنوان مثال. دوباره. فضا. کسانی که انکار ناپذیر تدارکات دوباره. و دوم—که اجرای این قانون در یک اتوبوس پر از بچه ها ؟ تا به هر کسی صحبت به رانندگان اتوبوس در این مورد ؟

من به رانندگان اتوبوس اعتبار زیادی در غیر وضعیت همه گیر اما با خیال راحت اقدام به گرفتن بچه ها به مدرسه در حالی که نظارت است که آنها نمی کشویی به دوست خود صندلی به چت فقط به نظر می رسد مانند یک مافوق انسانی بپرسید. نه هر پدر و مادر می تواند درایو بچه ها به و از مدرسه...به خصوص اگر مدارس استخدام پیشنهاد مبهوت رها کردن و وانت بار. و آیا ما انتظار داریم رانندگان اتوبوس در بين دو گروه از بچه ها به زمان به طور کامل پاکسازی?

ما حتی بدست به معلمان. CDC درخواست معلمان به طور مداوم ضد عفونی و نظارت بر دانش آموزان برای علائم. این درخواست از آنها برای تدریس به دانشجویانی که مجاز نیست به حرکت در اطراف و سوزاندن انرژی است. فرض کنید آنها را در معرض خطر و یا ترس بیش از حد برای خود یا کسی که در خانه خود را. این دستورالعمل نشان می دهد کسانی که معلمان می توانند آموزش تقریبا...اما یک معلم مجازی را در حال رفتن به نگه داشتن توجه یک کلاس درس کامل از کودکان و نوجوانان. آیا معنی این بچه ها فاصله بگیرند ؟ این بدان معنا است که معلم forfeits او درس ؟

دستورالعمل اسلاید گذشته همه سوال سخت اما این سوالات نمی تواند پاسخ داده نشده و اگر ما در حال رفتن به یک امن عملی re-opening با معلمان—به دلیل اشتباه معلمان نیست و ماشین آلات. آنها نمی توانند به طور موثر آموزش و پرورش فرزندان ما مگر اینکه آنها احساس امن خود را. Homeschool همراه با چالش های آن, اما معلمان احساس ناامنی نیست یکی از آنها است.

و همچنین مسلما مهمتر از این دستورالعمل باید اساسا محروم دور و ماهیت مدرسه. این سرگرم کننده و خنده و اجتماعی است. هیچ سفرهای بدون روح شب بدون برچسب در زنگ تفریح مدرسه و یا مجامع یا راه رفتن در خط بعدی به بهترین دوست خود را به کافه تریا. با دیدن دوستان خود لبخند (زیرا آنها تمام خواهد شد با پوشیدن ماسک که لازم است اما بسیار ترسناک برای کودکان و نوجوانان) به عنوان آنها دور یک میز نشستن برای کار بر روی یک پروژه گروه و یا پرتاب یک توجه داشته باشید به خود را له و یا انجام هر یک از چیزهایی که در قلب چیزی است که ما واقعا معنی که هنگامی که ما می گویند ما می خواهیم مدارس برای بازگشایی شده است.

Homeschool است که مصرف یک روانی تلفات در بچه های ما (و پدر و مادر و معلمان و همه) اما از بازگشت به مدرسه با این دستورالعمل در محل فقط نیاز دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر به پرداخت هزینه های مختلف تلفن. انتخاب پدر و مادر در حال رفتن به به به ادامه پرداخت همان تلفات آنها در حال حاضر پرداخت می شود و یا به پرداخت عوارض در بالای یک در حال حاضر پرداخت می شود. یکی نیست تلفات به اندازه کافی است؟!

بله homeschool دشوار است. بله من در مورد آماده به از دست دادن ذهن من هر روز بعد از حدود سه دقیقه از کلیک کردن بر روی دوازده لینک های مختلف برای رسیدن به یک سند است که نمی خواهد بار به خاطر سیستم پایین گرفتار یک میلیون پدر و مادر انجام همان. و بله, من می دانم که این انتخاب به homeschool همراه با امتیاز است که پیچیده و ظریف گفتگو که هر منطقه باید با پدر و مادر, معلمان و کارکنان. نه هر خانواده دارای منابع به homeschool یا کسی که برای نظارت بر آن در حالی که پرستاران مشغول به کار هستند.

اما غیر واقعی دستورالعمل است که به سادگی امکان پذیر نیست مفید برای هر کسی. و شانس هستند که بسیاری از مردمی نخواهد بود فرستادن کودکان خود به مدرسه در پاییز. و شاید به جای ایجاد مدعی دستورالعمل های ما باید با تمرکز بر پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به مدارس و معلمان و پدر و مادر و مدیریت آن است.

من عاشق بچه های مدرسه و معلمان است. آنها را دوست دارم. من نمی توانم صبر کنید برای فرستادن بچه ها من به آنها برای شش و یک و نیم ساعت و پنج روز در هفته است. که برای تلفن های موبایل مانند بهشت و شادی پیچیده شده در یک کمان ساخته شده از زرق و برق و نور آفتاب. اما آن را به امن برای بچه های من برای معلمان برای جامعه. و اگر این دستورالعمل های ما در حال کار با, من مطمئن هستم که ما هنوز وجود دارد—نه از نظر ایمنی یا لجستیک یا واقعیت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب