CDC می افزاید: 6 جدید ممکن است COVID-19 علائم

Radoslav Zilinsky/گتی ایماژ مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اضافه شده است شش جدید ممکن است علائم کروناویروس

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
Coronavirus around blood cells
Radoslav Zilinsky/گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اضافه شده است شش جدید ممکن است علائم کروناویروس به رسمی خود لیست

پس اصطلاح "رمان کروناویروس" برای اولین بار به دست آورد شناخت جهانی در دسامبر 2019, درک ما از آن تکامل یافته است. همانطور که بیشتر مردم تبدیل شده اند آلوده به شدت عفونی و ویروس کشنده و مطالعات بیشتری انجام شده و مطالعات موردی گزارش آموخته ایم بیشتر در مورد چگونه آن را گسترش آنچه در آن می کند به بدن مرگ و میر و البته علائم آن است. و این آخر هفته, ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به روز رسانی اضافه شده شش نشانه های جدید به رسمی خود لیست.

لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن شده اند به این فهرست اضافه شده که همچنین شامل قبلا شناخته شده علائم تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس. CDC یادآوری می کند که علائم ظاهر می شود و دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 و می تواند طیف وسیعی از "علائم خفیف" به "بیماری شدید."

علاوه بر این CDC لیست غیر را شامل مجموعه ای از اورژانس علائم هشدار دهنده است که سیگنال نیاز به توجه فوری پزشکی. این شامل مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار کردن و رنگ آبی مایل به لب یا صورت. "911 تماس بگیرید اگر شما یک اورژانس پزشکی: اطلاع اپراتور که شما و یا فکر می کنم شما ممکن است COVID-19. اگر امکان قرار دادن بر روی یک پارچه صورت پوشش قبل از کمک های پزشکی می رسد" گفتند.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز اشاره کرد که یک تغییر عمده در درک اطراف COVID-19. بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که مردم تنها می تواند گرفتن coronavirus یک بار با توجه به این واقعیت است که آنها به سیستم ایمنی بدن به آن است. اما در یک علمی کوتاه منتشر شده در آوریل 24, است که به توضیح است که این مفهوم یک بار عفونی که منجر به ایمنی در واقع ثابت شده است و نباید فرض کرد که جهان حرکت رو به جلو در جستجوی راه حل های واکسیناسیون درمان و بیشتر به طور خاص "ایمنی گذرنامه."

"برخی از دولت ها پیشنهاد کرده اند که تشخیص آنتی بادی ها به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای 'ایمنی گذرنامه" یا "ریسک گواهی" است که قادر خواهد بود افراد برای مسافرت و یا برای بازگشت به کار فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد" چه کسی نوشت. "در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است."

که افزود: "افرادی که فرض کنیم که آنها سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت زیرا آنها دریافت نتیجه تست مثبت ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره. استفاده از این گواهی ممکن است در نتیجه افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال است."

در روز بعد که روشن بیانیه خود در رسانه های اجتماعی توضیح داد که آنها "انتظار ترین مردم" چه کسی مبتلا به این ویروس هستند به "توسعه یک پاسخ آنتی بادی است که ارائه برخی از سطح از حفاظت است."

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن