بوگاتی Chiron تکنولوژی بالا سیستم تهویه هوا سرد می تواند کل یک آپارتمان

این هیچ راز است که بوگاتی supercars سرد هستند. اما ظاهرا آنها حتی سردتر از هر کسی که تا کنون فکر می کردم. به م

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

این هیچ راز است که بوگاتی supercars سرد هستند. اما ظاهرا آنها حتی سردتر از هر کسی که تا کنون فکر می کردم. به معنای واقعی کلمه. یک مهندس برای خودروساز فرانسوی نشان داده است که واحدهای تهویه مطبوع در Chiron و دیو قدرتمند به اندازه کافی برای نگه داشتن کل یک آپارتمان سرد در گرمترین ماه سال است.

معلوم بوگاتی عظیم W16 موتورهای دور از تنها عملکرد بالا قطعه ای از تکنولوژی در اتومبیل های خود را. در واقع مهندس جولیا Lemke می گوید که A/C سیستم های او را برای توسعه شرکت قادر به خنک کننده به طور متوسط به اندازه اروپایی آپارتمان.

در حالی که A/C سیستم ممکن است یک چاره اندیشی موقت برای برخی خودروسازان آن را برای بوگاتی. درست مثل تقریبا هر عنصر دیگر از آن وسایل نقلیه مارکی خنک کننده سیستم های طراحی شده با یک هدف خاص در ذهن با توجه به آزادی مطبوعات. Lemke نیست فقط متمرکز نگه داشتن ماشین سرد; او همچنین متمرکز در ساخت مطمئن شوید که راننده راحت است به خصوص کار طاقت فرسا از آنجا که هیچ دو نفر هستند به طور یکسان. از آنجا که این هدف او این است که به توسعه یک سیستم است که سرعت رسیدن به دمای مورد نظر حفظ آن و آثار noiselessly در پس زمینه به طوری که راننده می تواند تمرکز بر روی جاده ها است.

در حالی که این هدف ممکن است بلند پروازانه برای هر خودرو آن را به خصوص در یک بوگاتی. شرکت supercars هستند معروف سریع و با وسایل نقلیه قادر به بیش از 200 مایل در ساعت است. که ارائه برخی از چالش است. اولین انفجار تغییرات به عنوان یک ماشین با سرعت بالا به خصوص پس از عبور از 155 mph بنابراین سیستم باید قادر خواهید بود به حساب این را به نگه داشتن چیزهای احساس سازگار است. همچنین هر یک از وسایل نقلیه شرکت امکانات تملق گفتن از نرمال شیشه (21.5 درجه شیب نسبت به معمول 30 درجه) که در جذب بیشتر حرارت خورشیدی است. در نهایت موتور خودرو و دیگر سخت افزار می تواند بسیار داغ هنگامی که شما کف آن سیستم برای رفتن به اوردرایو را حفظ سالم دمای سطح در سراسر از جمله در داخل کشور است.

A heat map of a Bugatti Chiron

یک نقشه حرارتی از یک بوگاتی Chiron بوگاتی

"در نگاه اول ما سیستم تهویه مطبوع به نظر می رسد به عملکرد یک سیستم معمولی," Lemke گفت. "اما آن را یک چالش واقعی برای کاملا هماهنگ بسیار پیچیده سیستم های کوچک-سری خودرو ورزش بیش از حد به طوری که آن را با این نسخهها کار impeccably حتی در حداکثر سرعت و بار موتور."

پس چگونه بوگاتی حفظ این آب و هوای معتدل سازگار تحت شرایط شدید ؟ با فوق العاده قدرتمند تهویه مطبوع کمپرسور و دو تهویه مطبوع خازن. کمپرسور خنک کننده ظرفیت 10 کیلووات است که اساسا بی سابقه برای یک ماشین. آن را بسیار قدرتمند در این واقعیت است که این شرکت می گوید: از آن سرد می تواند یک فضای اندازه گیری 861 متر مربع—یک.k.یک. به سادگی اندازه شهر نیویورک یک اتاق خواب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن