بهترین های چوبی تخته برش برای برش و Dicing کنده کاری

خوب برش تخته سنگ بنای هر آشپزخانه. نه تنها آن را ارائه فضا برای برش dicing کنده کاری و سفت اما همچنین می تواند

توسط ETELARESANKHABAR در 26 خرداد 1399

خوب برش تخته سنگ بنای هر آشپزخانه. نه تنها آن را ارائه فضا برای برش dicing کنده کاری و سفت اما همچنین می تواند به عنوان یک خدمت هیئت مدیره به خصوص اگر آن را دستکاری شده از یک تخته چوب.

تابلوهای چوبی هستند hardwearing دیکتاتورها است که می تواند مقاومت در برابر سال استفاده روزمره و خوب را ضرب و جرح از خود بیشترین چاقوی آشپزخانه. در حالی که تخته های پلاستیکی شهرت بیشتر بهداشتی تحقیقات نشان داده است که در واقع نه در این مورد. در واقع هر دو تخته پشته تقریبا همان زمانی که آن را می آید به پاکیزگی. تخته های چوبی ابتدا به راحتی کمتر از پلاستیک خود را به همتایان و بنابراین کمتر وجود دارد شیار که در آن باکتری ها می تواند پنهان. مطمئن شوید که آنها نیاز به یک کمی بیشتر TLC, اما آنها کمتر به احتمال زیاد کسل کننده لبه چاقو خود را. به علاوه آنها نگاه واقعا خوب است.

پس هر یک از هیئت مدیره ساخته شده است از یک قطعه منحصر به فرد از چوب و دانه های متفاوت در طراحی. این می افزاید: به طور کلی جذابیت و معنی دو تخته یکسان هستند. در اینجا چهار نفر از ما طرح مورد علاقه در آمازون به خانه خود را اضافه کنید.

1. ویرجینیا پسران آشپزخانه چوب گردو برش هیئت مدیره

اگر شما درست گوشتخوار, شما نمی توانید به گذشته این بزرگ گردو هیئت مدیره برش چوب. پوشا 20 x 15 x 0.75 اینچ این ویژگی های خاص قطره شیار است که اجرا می شود در اطراف لبه های داخلی برای ضبط هر گونه آب میوه ها که گوشت خود را ممکن است آزادی در حالی که شما سفت و کنده کاری. هر یک از هیئت مدیره صنایع در ایالات متحده است و قبل از چاشنی با یک فرمول اختصاصی بنابراین شما می توانید آن را درست بعد از شما آن را دریافت. ضخامت تخته ترکیبی کامل از روستایی و ظریف, اما آن را نیز به مقدار زیادی با دوام است. آن را نمی خواهد در پیچ و تاب کرک یا splinter به عنوان طولانی به عنوان شما نگاه کنید بعد از آن. این طرح نیز بیشتر اخلاقی در این لیست است. نه تنها چوب پایدار منابع اما همه بسته بندی نیز ساخته شده از 100 درصد مواد قابل بازیافت.

Virginia Boys Kitchens Walnut Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.00

2. Teakhaus چوب ساج چوب برش هیئت مدیره

این سخت به عنوان ناخن هیئت مدیره برش شناخته شده است برای دوام و طول عمر. در واقع امریکا آشپزخانه تست تلقی شده است آن را "آخرین هیئت مدیره برش شما همیشه نیاز دارید." اندازه گیری 20 × 15 × 1.5 اینچ آن گردد از hardwearing چوب ساج است که این شرکت ادعا می کند بسیار با دوام تر از بامبو. آن را دارای دو دستگیره های یکپارچه در مخالفت با به پایان می رسد که آن را آسان به حرکت و حتی ساده تر برای تمیز کردن. البته چوب خود را مسئولانه از منابع در مدیریت مزارع بنابراین شما می توانید بقیه آسان دانستن اینکه شما در حال خرید پایدار. آیا ما به ذکر آن خوب به نظر می رسد بیش از حد ؟

Teakhaus Teak Wood Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.94

3. جان بوس چوب افرا تخته

جان بوس مشهور است برای آن با کیفیت بالا برش تخته. هر یک زحمت ساخته شده در افینگهم ایلینوی توسط صنعتگران ماهر است که باید کامل تکنیک های خود را بیش از نسل. اندازه گیری 24 x 18 x 2.25 اینچ این جانور از یک هیئت مدیره راهنمایی مقیاس در 20 پوند است و تا کنون بزرگترین در این لیست است. آن گردد از شمال راک چوب افرا—پایدار منابع البته—که هر دو بسیار با دوام و شیک. با توجه به آن نسبت سخاوتمندانه هیئت مدیره می تواند دشوار برای مانور نجات برای این واقعیت آن است دو مجتمع handgrips در پایان هر یک به کمک آن تلنگر. هر دو طرف از هیئت مدیره مسطح هستند و می تواند مورد استفاده برای برش هر چیزی از کل جوجه ها به سبزیجات تازه.

John Boos Block Cutting Board

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $142.70

4. Sonder لا گردو هیئت مدیره برش چوب

ساخته شده توسط دقیق دستگاه های خانگی در Sonder, Los Angeles, رنگارنگ هیئت مدیره برش شانه خالی سنتی عمل با استفاده از فقط یک چوب به نفع سه. آن را ترکیبی از حق بیمه پایدار منابع آمریکایی گردو سیاه و سفید با پر جنب و جوش گیلاس و افرا چوب واقعا متمایز نگاه کنید. هر یک از هیئت مدیره اقدامات 17 x 13 x 1.1 اینچ و به پایان رسید با 100 درصد مواد غذایی درجه روغن های معدنی. این افزایش کلی آن دوام و مقاومت به لکه در حالی که توقف هر گونه رطوبت ناخواسته. این طراحی چند منظوره است که برگشت پذیر و ویژگی های ساخته شده در به خوبی در یک طرف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا گرفتن تکه های غذا و یا نگه داشتن کراکر اگر شما سرگرم کننده است. نه تنها قابل توجه هیئت مدیره مطمئن شوید که برای روشن کردن نیمکت خود را با مراقبت های مناسب آن را outlast اکثر موارد در آشپزخانه خود را.

Sonder LA Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $64.95tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن