بهترین Viognier عینک به صورت جرعه جرعه گل شراب

Viognier شناخته شده است در سراسر دنیای شراب برای آن زیبا و عطر بی پروا. میوه-جلو سفید شده مخلوط کاملی از عطر و

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399

Viognier شناخته شده است در سراسر دنیای شراب برای آن زیبا و عطر بی پروا. میوه-جلو سفید شده مخلوط کاملی از عطر و بدن است که می تواند بهترین قدردانی زمانی که جرعه جرعه از یک اختصاص داده شده Viognier شیشه ای.

این به ویژه طراحی شده نوشیدن کشتی اجازه می دهد تا شراب به بیان آن طراوت و spiciness ساخت هر جرعه یک لذت واقعی است. با اندکی الماس مانند شبح شیشه ای جریان های بیرون از تنگ دهان تا زمانی که از آن بازدید وسیع ترین نقطه و سپس زاویه در سمت های بنیادی. این شکل کمک می کند تا برای باز کردن شراب را عطری و طعم دهنده—فکر می کنم رسیده هلو زردآلو و پیچ امین الدوله—در حالی که افزایش میزان الکل آن تبخیر برای بهتر تجربه نوشیدن. شیشه نیز برجسته Viognier را بافت پوست و تضمین طولانی متعادل به پایان برسد.

البته وجود دارد به عنوان بسیاری از عینک های مختلف در بازار وجود دارد Viogniers. که کاملا چند. به شما کمک کند ما سرپرستی چهار نفر از بهترین Viognier عینک در آمازون برای اضافه کردن به خود را در ظروف شیشه ای مجموعه است.

1. ریدل VINUM Viognier عینک

ریدل مترادف با حق بیمه ظروف. خانواده متعلق به اتریش تجهیز شده است در کسب و کار برای برخی از 300 سال است و اعتبار با ایجاد اولین رقم خاص, ظروف پایه دار. ریدل درک می کند که طعم شراب متاثر از شکل کشتی که از آن مصرف می شود و ایجاد کریستال های ریز Viognier شیشه ای است که ممکن است بهترین در بازار است. اندازه گیری 8 اینچ بالا شیشه ای است از یک کاسه گرد و می تواند نگه دارید 12 اونس از بهترین vino. شکل است گفت: برای کمک به شراب کم اسیدیته تعادل عطر و طعم غنی و برجسته آن بافت انعطاف پذیر. این مجموعه شامل دو جداگانه برای شما به لذت بردن از با یک دیگر خوش شانس نوشیدن همراه است.

Riedel VINUM Viognier Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $42.90

2. نمود شراب سفید عینک

نمود کار کرده است با شیشه و کریستال برای قرن ها و ویترین ذاتی آن تخصص در این شراب سفید ، چهار قطعه تنظیم شد گردد در آلمان از خوب های غیر سربی کریستال برای بی نظیر و وضوح و درخشندگی. اندازه گیری 8.7 اینچ قد بلند و 3.3 اینچ گسترده هر شیشه ای قابل ملاحظه کاسه و می تواند نگه دارید تا 15.5 اونس شراب. ظریف بنیادی است که نه تنها در دست نیست اما همچنین اجازه می دهد تا شما به راحتی چرخش و متعاقبا افزایش شخصیت و دسته گل خود را به بهترین Viognier. با تشکر برای بهبود شکستگی مقاومت شیشه ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان.

Spiegelau White Wine Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.59

3. Schott تسویزل شراب سفید عینک

طراحی شده با یک زاویه هندسی نگاه Schott تسویزل شراب عینک هر دو زیبا و عملی است. اندازه گیری 9 اینچ قد بلند و 3.3 اینچ گسترده هر شیشه در شش قطعه تنظیم کمی باریک لبه به تمرکز بینی بسیار معطر Viogniers. آنها همچنین باید یک کاسه کوچکتر از اندازه به نگه داشتن خود را از سفیده کولر برای دیگر مخالف کاسه بزرگ استفاده می شود برای قرمز. هر شیشه ساخته شده است از اختراع غیر منجر Tritan کریستال—مخلوطی از اکسید تیتانیوم و اکسید زیرکونیوم—برای اضافه دوام و دارای 13-ظرفیت هر اونس. البته آنها همچنین ماشین ظرفشویی امن.

Schott Zwiesel White Wine Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $60.00

4. ریسمان Stemless کریستال لیوان شراب

رنگی در یک ظریف و صورتی و ریسمان طلا-rimmed عینک کریستال در یک بار شیک و آسان برای استفاده است. از آنجا که stemless طراحی دشوار است به دست کشیدن بیش از آن باعث می شود برای کامل روزمره شیشه ای. طراحی شده برای علاقه مندان به شراب هر شیشه ای می تواند نگه داشتن 18 اونس Viognier هر و است که تا کنون بزرگترین گزینه در لیست ما است. مجموعه ای از دو لذت بخش هنر دکو احساس و موجب خواهد شد علاوه بر شیک به هر خانه نوار. وجود دارد اما چند اشکالاتی به stemless شراب ، بر خلاف بقیه گزینه های این لیست شما باید به درک این شیشه های کاسه به جای بنیادی است که باعث خواهد شد شراب و درجه حرارت به افزایش است. اثر انگشت و لک نشانه نیز اجتناب ناپذیر با stemless شیشه ای. هنوز آنها به صراحت سرد.

Twine Stemless Crystal Wine Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $27.96tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن