قابل حمل سشوار مناسب است و زمان آزمایش صفحه اصلی لوازم خانگی. اما این بدان معنا نیست که وجود دارد اتاق را برای بهبود. وارد مافوق صوت, سشوار, با تکنولوژی بالا, تکامل از نظافت ضروری است.

مدل های قدیمی تر این کار انجام می شود اما آنها همچنین با جنبه های منفی. رئیس در میان این تمایل به سرخ کردن موهای خود را در طول زمان. به علاوه وجود تمام پر سر و صدا چیزی است. بنابراین برای مافوق صوت سشوار: این مدل با استفاده از برش لبه موتور به تولید بسیار قوی جریان هوا که بی سر و صدا خشک مو خود را سریعتر و امن تر از مسن تر جایگزین.

بنابراین اگر شما کسی که نیاز به خشک مو خود را روزانه آن را یک ایده خوب برای سرمایه گذاری در یک دستگاه است که وقت خود را ذخیره کنید و موهای خود را. که در اینجا چهار نفر از بهترین مافوق صوت سشوار در حال حاضر در بازار است.

1. Domie Sylph سبک یونی نانو سشوار

سشوار نیست به عنوان درشت به عنوان دیگر لوازم خانه, اما برخی از آنها قابل حمل تر از دیگران است. یکی از جمع و جور ترین مافوق صوت سشوار موجود است Domie را Sylph که در وزن و در کمتر از نیم پوند و مناسب می تواند از آنجاییکه در خود حمل چمدان. شامل پنج گرما تنظیمات Sylph بالا-ولتاژ فن آوری یونی خشک موهای خود را در حالی که یک سری از سنسور های پیشرفته نظارت بر متوسط 50 بار در ثانیه به اطمینان حاصل شود که شما هرگز در راه آسیب است. این واحد همچنین می آید با خود صاف نازل و کیسه سفر.

نرم افزار: به اندازه کافی کوچک را با شما زمانی که شما در جاده هستید.

معایب: فاقد امکانات بی شمار دیگر مافوق صوت مو خشک کن.

Domie Sylph Lightweight Ionic Nano Hair Dryer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $199.99

2. حس 6 یونی مو خشک کن

یونی سشوار ممکن است بیشتر با تکنولوژی بالا تر از ساده خشک کن ضربه شما استفاده می شود در حال رشد است اما این بدان معنا نیست که آنها نیاز به بیش از حد پیچیده است. این فرانسوی-نسخه ساخته شده از حس 6 نگه می دارد آن را ساده فقط با سه دکمه را انتخاب کنید—یکی که کنترل حرارت سطح دیگری که مسئول سرعت سیر هوایی و یکی که پستی آن یون ژنراتور روشن و خاموش. وزن در تنها 12 اونس با دوام دستگاه هنوز هم مقدار زیادی از قدرت به لطف یک ژنراتور یون منفی است که وعده برای موهای خشک 70 بار سریع تر از یک سنتی خشک کن ضربه. آن را ارائه می دهد حرفه ای و کلاس خشک کردن با یک مدرسه قدیمی نگاه کنید.

نرم افزار: راحتی و عملکرد ساده بسته است.

منفی: آن مدرسه قدیمی زیبایی نخواهد بود برای همه.

6th Sense Ionic Hair Dryer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $174.95

3. T3 Cura سشوار

T3 Cura مناسب مو خشک کن برای کسی که می خواهد لبه برش عملکرد است اما کمتر از شیفته اینده زیبایی از بسیاری از یونی سشوار همسالان. اما در حالی که Cura ممکن است نگاه مانند یک کلاسیک سشوار در داخل شما یک دستگاه پیشرفته ارائه می شود که در سطح بعدی به لطف عملکرد آن ساخته شده است در ژنراتور یون. دیجیتالی کنترل امکانات عبارتند از سه تنظیمات حرارتی, دو-تنظیمات سرعت و قفل در شات سرد برای ایجاد یک تنظیم سفارشی به طوری که شما می توانید مو های شما می خواهید در هر روز است.

مزایا: یک کلاسیک به دنبال سشوار با ویژگی های برش لبه.

معایب: سنگین نیست بلکه سبک ترین نیست یونی کن وجود دارد.

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $179.99

4. Dyson مافوق صوت سشوار

وجود دارد احتمالا بهتر شناخته شده با تکنولوژی بالا سشوار از Dyson مافوق صوت و با همین دلیل خوب. انگلیسی لوازم خانگی ساز دستگاه اینده بود واقعا انقلابی گام رو به جلو هنگامی که آن را برای اولین بار معرفی شد. کوک به یک نامفهوم فرکانس فوق العاده آرام کن ویژگی های چهار دقیق تنظیمات حرارت و سه تنظیمات سرعت به مطمئن شوید که موهای خود را خشک به سرعت و با خیال راحت. آن را نیز همراه با سه مغناطیسی فایل پیوست دادن به شما کنترل بیشتری.

مزایا: در مورد به عنوان قدرتمند و کارآمد به عنوان یک سشوار می باشد.

منفی: دارای یک برچسب قیمت برای مطابقت با آن ویژگی های بالا پایان.

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $399.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im