IWC جدید هیجان انگیز ترین Watch به شما کمک خواهد کرد پیگیری فاز ماه و جزر و مد

برای تمام آن در سوئیس و آلمان, غرور, IWC شفوزان ساخته شده معاصر آن شهرت در یک مدل به نام Portugieser تولید شده

توسط ETELARESANKHABAR در 6 اردیبهشت 1399

برای تمام آن در سوئیس و آلمان, غرور, IWC شفوزان ساخته شده معاصر آن شهرت در یک مدل به نام Portugieser تولید شده در سال 1939 و پس از دو پرتغالی تجار که به چالش کشیده ساعت ساز برای تولید یک ساعت مچی با دقت دریایی سنج.

در حال حاضر بیش از هشت دهه پس از IWC برآورده که درخواست Portugieser مجموعه ای است عظیم re-boot که شامل جدید تقویم دائمی, دریایی, ورزش الت سنجش فواصل زمانی و اولین ساعت مچی مجهز به یک جزر و مد نشان می دهد—همه مجهز به در خانه calibers.

IWC Portugieser Yacht Club Moon and Tide Chronograph

IWC Portugieser باشگاه قایق بادبانی ماه و جزر و مد الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از IWC

صحبت کردن قطعه از مجموعه $33,100 Portugieser باشگاه قایق بادبانی ماه و جزر و مد (Ref. 344001), ویژگی های یک دو فاز ماه—صفحه نمایش برای نشان دادن بهار و neap جزر و مد—و همچنین به عنوان یک جزر و مد ردیاب است که نشان می دهد تغییر زمان جزر و مد بالا. می آید در یک 18k افزایش یافت مورد طلا سینه توسط شماره گیری آبی با روکش طلا دست 18k طلا تکه دوزی و آبی بند لاستیکی.

"ما در حال معرفی یک کاملا جدید باشگاه قایق بادبانی حرکت با دو ماه نشانه در ساعت 12 و نشانه ای نشان دادن اینکه ما رو بالا جزر و مد" IWC مدیر عامل Christoph گرینگر-Herr می گوید. "در 6 ساعت وجود دارد قابل تنظیم تایمر تنظیم به فرد خود را به محل اجرای جزر و مد محلی چرخه. بنابراین شما واقعا دیدن نشانه ای از جزر و مد بالا/پایین جزر و مد. می آید در یک 5n طلا مورد خیره کننده آبی شماره گیری و یکپارچه اقیانوس پیما بند لاستیکی. آن را بسیار ظریف صحبت کردن قطعه است."

IWC Yacht Club Chronographs

IWC قایق بادبانی باشگاه Chronographs حسن نیت ارائه میدهد از IWC

اگر چه Portugieser مجموعه به عنوان وسیله اصلی برای نام تجاری بالا عوارض IWC نشان می دهد آن ورزشی طرف با یک گروه سه نفره از جدید نسل سوم قایق بادبانی باشگاه Chronographs (Ref. 3907) از جمله فولاد ضد زنگ نسخه با شماره گیری آبی ($13,100) فولاد ضد زنگ نسخه با روکش نقره ای شماره گیری ($13,100) و دو نسخه ساخته شده از فولاد ضد زنگ و 18k طلا افزایش یافت ($19,900). مدل های ردیابی اصل و نسب خود را به یک ناهموار مقاوم در برابر هوا که تماشای IWC عرضه در سال 1967 و ابداع در سال 2010 زمانی که قایق بادبانی باشگاه پیوست Portugieser خانواده است.

Portugieser Automatic 40

Portugieser اتوماتیک 40 حسن نیت ارائه میدهد از IWC

"الت سنجش فواصل زمانی همان کلاسیک شماره گیری طرح به عنوان نسل اول باشگاه قایق بادبانی اما این اولین بار Portugieser خط شامل یک الت سنجش فواصل زمانی در یک جراحی دستبند" یادداشت گرینگر-Herr.

IWC Portugieser Chronograph

IWC Portugieser الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از IWC

2020 بهار چیز تازه ای نیز شامل سه نسخه جدید از Portugieser الت سنجش فواصل زمانی (Ref. 3716) در حال حاضر نصب شده با خانه 69355 کالیبر. دو جراحی نسخه ها $7,950 در حالی که یک 18k افزایش یافت طلا بوتیک نسخه با شماره گیری آبی قیمت برای $17,800.

همچنین جدید: Portugieser اتوماتیک 40 (Ref. 3583) در حال حاضر در یک جمع و جور تر 40 میلیمتر مورد اندازه و در محدوده قیمت از $7,250 برای جراحی نسخه برای $23,900 برای بوتیک نسخه در 18k افزایش یافت طلا با یک شماره گیری آبی. و Portugieser تقویم دائمی 42 (Ref. 3442) در حال حاضر می آید در 42 mm case—با توجه به گرینگر-آقای "الف بسیار متنوع تر دیده بان راحت تر به پوشیدن از نظر ابعاد است." این تقویم دائمی شروع می شود در $22,900 برای جراحی مدل می رود و به $32,900 برای نسخه بوتیک در طلا.

IWC Portugieser Perpetual Calendar 42

IWC Portugieser تقویم دائمی 42 حسن نیت ارائه میدهد از IWCtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de