بهترین Sashimi چاقو برای ساخت ژاپن بزرگترین ظرافت

لوازم آشپزخانه مهم نیست چقدر بالا پایان نمی خواهد شما را بهتر آشپز—اما آن را قطعا نمی تواند صدمه دیده است. به

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399

لوازم آشپزخانه مهم نیست چقدر بالا پایان نمی خواهد شما را بهتر آشپز—اما آن را قطعا نمی تواند صدمه دیده است. به ویژه هنگامی که منوی تماس برای چیزی شبیه به sashimi یک ظرف که در آن ارائه شده است فقط به عنوان مهم به عنوان طعم و مزه.

پس sashimi مانند سوشی خدمت اولیه خود را ارائه و آماده سازی مهم تر از تقریبا هر نوع دیگر غذای شما را. شما همچنین می خواهید به استفاده از یک مدت طولانی و نازک فوق العاده تیز چاقو به نام yanagi برای آماده سازی آن را فقط به عنوان شما را در هنگام ساخت سوشی. اما در حالی که چاقو استفاده می کنید برای تهیه سوشی دارای اهداف چندگانه—برش ماهی و سبزیجات و تکمیل رول خود را—تیغه استفاده می کنید برای آماده سازی sashimi یکی استفاده کنید و تنها با استفاده از: برش نازک لذیذ برش ماهی.

در حالی که داشتن یک چاقو فقط برای یک هدف ممکن است برای اولین بار strike شما به عنوان عجیب و غریب آن را به همه روشن شده هنگامی که شما ببینید که چگونه ابزار مناسب می تواند خود را sashimi بازی. در اینجا چهار گزینه به فکر کردن در مورد.

1. Cangshan سری J Sashimi چاقو

Cangshan را sashimi چاقو ممکن است نگاه زیبا اما آن 10 اینچ تیغه آن است قابل توجه ترین ویژگی است. جعلی از VG-10 دمشق بالا کربن فولاد دست طراحی تیغه دستخوش مراحل متعدد از ULTRA6 عملیات حرارتی قبل از اینکه یخ سخت به منظور اطمینان طولانی مدت هشیاری است. این را تضمین کند که هر تکه یکی سویفت, low-pressure cut (و در حالی که شما در درجه اول استفاده از آن را برای ماهی با نام تجاری می گوید: همچنین با این نسخهها کار بر روی نرم گوشت). البته زیبایی شناسی مهم هستند و این چاقو طراحی شده است اخرین لطف منحصر به فرد آفریقایی بلک وود رسیدگی و تیره گردو سایا سبک غلاف.

مزایا: زرق و برق دار چاقو با تیغه که فقط به عنوان قابل توجه است.

منفی: در 1.4 پوند آن را به دور از سبک ترین sashimi چاقو.

Cangshan J Series Sashimi Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $135.95

2. ستو دمشق-فولاد جعلی Sashimi چاقو

ستو را جراحی sashimi چاقو موفق به اعتصاب تعادل بین حق و ماده است. که از یک شرکت تاسیس شده توسط یک استاد شمشیر ساز آن yanagi که شجاعانه سنتی در حالی که هنوز هم مناسب برای برش لبه آشپزخانه امروز. با VG10 فولاد ضد زنگ هسته ای جعلی با استفاده از روش های باستانی و پس از آن پوشش داده شده با 33 لایه از فولاد گلدار کردن چاقو ویژگی های فوق العاده تیز تک لبه که مناسب برای کاهش دقیق. گرد کردن از بسته بندی قابل توجه دسته D شکل ساخته شده از چوب صندل قرمز با تخته سه لا تقویت.

مزایا: یک به طور سنتی ساخته شده yanagi که مناسب برای حرفه ای ها و علاقمندان به طور یکسان.

منفی: طراحی زیبایی ممکن است به عنوان محافظه کار برای برخی از.

Seto Damascus-Forged Steel Sashimi Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $94.98

3. اجتناب کلاسیک توخالی زمین برش چاقو

اجتناب توخالی-زمین برش چاقو ممکن است خیلی شبیه اما مطالعه آن بیشتر و ظرافت آن روشن می شود. شامل کلاسیک زیبایی چاقو 9 اینچ تیغه پوشش داده شده است در 68 لایه دمشق جراحی برای اطمینان از به طور مداوم و دقیق برش است که حفظ تمام آب میوه و طعم ماهی خود را. و در حالی که شما می خواهید به طور عمده استفاده از آن برای sashimi این شرکت وعده آن را می توانید مسئولیت رسیدگی به گوشت و مرغ و همچنین. به علاوه شما همچنین می خواهید هرگز به نگرانی در مورد آن را از دست دادن لبه آن به عنوان اجتناب وعده به resharpen چاقو هر زمان که لازم است.

مزایا: زیبا ساده yanagi ارائه می شود که فوق العاده تمیز به کاهش در هر زمان.

منفی: جذابیت آن ممکن است قدردانی توسط کسانی که ولع مصرف بیشتر ،

Shun Classic Hollow-Ground Slicing Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $119.95

4. Yoshihiro Hongasumi Yanagi چاقو

Yoshihiro را Hongasumi yanagi همه-اما-راه تضمین شده به سرعت به سطح خود را sashimi دبستان مهارت های خود را. این ویژگی های خیره کننده 11.8 اینچ, تک لبه تیغه ساخته شده از VG فولاد ضد زنگ است که اقدامات یک 62-63 در مقیاس سختی راکول. فوق العاده تیز و مستقیم از جعبه چاقو می آید با یک غلاف محافظ و آسان است برای تیز کردن بنابراین با نگهداری مناسب شما به سختی برای اعمال هر گونه فشار به برش از طریق ماهی ها و حتی سال ها پس از خرید. اضافه کردن به چاقو جذبه زیبا و با ذوق نگاه کنید.

مزایا: زرق و برق دار با کیفیت و حرفه ای علاوه بر این به هر آشپز چاقو تنظیم شده است.

منفی: نه برای مبتدیان توصیه می شود.

Yoshihiro Hongasumi Yanagi Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $269.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن