بهترین Rimmed ورق پخت برای همه چیز از کوکی ها قند و شکر به کباب مرغ

اگر شما فقط یک نوع از پخت سینی را در کمد آشپزخانه, آن را یک rimmed ورق پخت. چرا ؟ به دلیل آن است که مسلما متنو

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

اگر شما فقط یک نوع از پخت سینی را در کمد آشپزخانه, آن را یک rimmed ورق پخت. چرا ؟ به دلیل آن است که مسلما متنوع ترین (و ساده مفید) تنوع شما می توانید خود را. آنچه در آن مجموعه جدا از هم به عنوان نام آن نشان می دهد که لبه که با این نسخهها کار راه خود را در اطراف محیط. و این ویژگی نیست تزئینی, بلکه بسیار عملی است. از پخت کوکی ها برای برشته کوه هویج به ابتلا به هر گونه سرریز از یک ظرف پای سیب آن را کردم شما پوشیده شده است.

معمولا از فولاد ساخته شده است و سنگین به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای مدت طولانی طبخ بار بدون سوزان غذاهای اما نور به اندازه کافی اجازه می دهد تا به صورت مناسب براونینگ زمانی مورد نظر. اما دقیق سنج که فلز می تواند نتایج بسیار به همان شیوه آن را می توانید در یک تابه سرخ. نه تنها آن را تغییر پخت و پز خود را, اما بهترین طرح تاب مقاومت در برابر تغییرات دما در طول.

به شما پخت و یا پختن مانند یک حرفه ای ما به گرد ما چهار مدل های مورد علاقه در دسترس در آمازون است.

1. آشپزی نچسب پخت ورق

گردد از سنگین سنج جراحی که نمی پیچ و تاب در درجه حرارت بالا و آشپز به طور مساوی آشپزی را ورق پخت ساده هستند اما به خوبی طراحی شده است. این دو دارای پوشش نچسب است که باعث می شود تمیز کردن یک نسیم و مقابله کثیف مشاغل مانند خانه تافی یا آب نبات بسیار بیشتر امکان پذیر است. حتی تمام قطعات ظریف ماهی را لغزش زحمت وقتی بو. اندازه گیری 12 اینچ عرض و 17 اینچ طولانی این مدل در بسیاری جادار بنابراین مواد غذایی می تواند گرما را از طریق درست و بدون ازدحام بیش از حد. و اگر شما یک نانوا در نظر بگیرید با استفاده از آنها را به مناقصه ورق کیک.

مزایا: این هرگز یک ایده بد به دو از یک چیز خوب در آشپزخانه.

منفی: غیر چوب پوشش تمایل به پوشیدن بیش از زمان.

Calphalon Nonstick Baking Sheet

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $32.99

2. ایالات متحده آمریکا تابه بزرگ ورق پخت

اگر شما نیاز به مقابله با بزرگ پخت و پز, مشاغل, این ورق متناسب با این لایحه. اندازه گیری 14 اینچ عرض و 20 اینچ طول آن به اندازه کافی بزرگ است برای کباب کردن و یا پخت فقط در مورد هر چیزی. و در حالی که آن اندازه سخاوتمندانه است دلیل اصلی که چرا آن را در این لیست آن را نه تنها یکی است. این مدل همچنین می آید با یک نچسب پخت و پز دندانه دار کردن است که متناسب با منظمی در داخل است. هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم خنک کننده قفسه های آنها فکر می کنم پخت--به طور خاص کوکی ها--و هر چند این ورق ترین قطعا می تواند برای استفاده می شود که آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طبخ یک spatchcocked مرغ نگه داشتن پرنده در بالا جمع آوری آب زیر. ایضا برای دلچسب میت لوف که در آن شما می خواهید برای توسعه یک پوسته بدون خیس لایه پایین.

مزایا: شامل خنک کننده رک ایجاد یک کل جدید آرایه ای از گزینه های پخت و پز.

منفی: پان ابعاد ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از کوره های.

USA Pan Large Baking Sheet

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $35.99

3. نوردیک افزار, طبیعی, تجاری بیکر ورق

بسیاری از مدل ها در لیست ما گردد از فولاد ضد زنگ. در حالی که این یک انتخاب عالی از مواد آن را نه تنها به عنوان گزینه اثبات شده توسط این مجموعه دو قطعه از نوردیک افزار است که جعلی از آلومینیوم است. فقط به عنوان با دوام آلومینیوم است که دست بالا را وقتی که می آید به هدایت حرارتی را جذب و آن را بسیار سریع تر از بسیاری از فلزات دیگر برای ایجاد فوق العاده ای. اندازه گیری فقط خجالتی از 18 اینچ و 13 اینچ گسترده آن است که به طور طبیعی مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. ابعاد آن نیز آن را سازگار با استفاده از کاغذ و یا سیلیکون پخت تشک برای پاک کردن آسان تر.

مزایا: این دو را محکم ساخت است و به احتمال زیاد به سال گذشته به طور منظم استفاده کنید.

منفی: آلومینیوم ممکن است انجام گرمای بیش از حد برای برخی از مواد غذایی و خطر سوزان.

Nordic Ware Natural Commercial Baker's Sheet

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.99

4. Wildone ورق پخت و رک مجموعه

گاهی اوقات شما نیاز به یک کیت کامل برای آشپزخانه خود را مناسب مواجه نگردند. خوشبختانه Wildone شما پوشش داده شده با آن چهار قطعه مجموعه ای متشکل از دو ورق پخت و تطبیق خنک کننده قفسه. اندازه گیری 12 اینچ عرض و 16 اینچ با 1 اینچ عمق این نمونه انجام یک کار فوق العاده از ابتلا به هر گونه میگذرد و یا جمع شدن مایع از مواد غذایی مانند گوشت بزرگ کباب. اگر آنها ساخته شده از استیل خالص و بدون پوشش آنها انجام ورزش یک آینه است که نه تنها به نظر می رسد جذاب است بلکه کاهش می یابد هر فرصتی از چسبیدن. قفسه آمده به خصوص در دستی زمانی که خنک کننده دسته از تازه کوکی ها بلکه کار به خوبی زمانی که پختن فیله.

مزایا: فولاد ضد زنگ ساخت و ساز را نگه دارید تا به خوبی با گذشت زمان و پایان آینه به مقاومت در برابر چسبیده.

منفی: علاوه بر این از قفسه های متعدد می تواند ذخیره سازی سختتر در برخی از آشپزخانه.

Wildone Baking Sheet and Rack Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $32.79tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب