بهترین دستهادائما به نگه داشتن موهای خود را مدل دهید در تمام طول روز

اگر شما در حال مبارزه به سبک مو خود را, سپس آن را ممکن است زمان برای تغییر روال خود را. اولین و مهمترین, شما م

توسط ETELARESANKHABAR در 16 اردیبهشت 1399

اگر شما در حال مبارزه به سبک مو خود را, سپس آن را ممکن است زمان برای تغییر روال خود را. اولین و مهمترین, شما می خواهید یک خوب پماد. چرا ؟ پماد را به مدل موهای خود را به مقدار زیادی از نگه دارید به طوری که آن را نمی خواهد سقوط در طول روز مانند موم. و آن را نمی خواهد پوسته پوسته شدن و یا موهای خود را احساس به عنوان یک سنگ سخت یا مانند ژل. آن را به بهترین از هر دو جهان.

این مهم است هر چند که شما انجام تحقیقات خود را و دریافت حق پماد برای نوع موی شما و سبک است. اکثر دستهادائما مثلا یا روغن و یا آب بر اساس. نفت را به بالاتر درخشش و قوی نگه دارید اما آب آسان تر است برای شستن و بهتر است برای پوست سر خود را. اگر شما موهای ضخیم تر و سپس برگزاری قوی تر است, آنچه شما می خواهید, اما اگر شما بهتری مو و سپس آب بر اساس گزینه ممکن است این ترفند را انجام دهد.

هنگامی که شما خود را پیدا پماد از انتخاب برنامه به اندازه کافی ساده است. اکثر دستهادائما بهترین اعمال در مرطوب خشک کردن مو با حوله. شروع با یک سکه به اندازه مقدار, گرم, آن را بین نوک انگشتان خود را و رفتن به محل کار. شروع ریشه و شانه بیرون. اضافه کردن بیشتر اگر شما نیاز دارید, اما انجام این کار در بازه.

خوب پماد می تواند حتی به سبک خود را سبیل و یا ریش بزی. در اینجا چهار را حفظ خواهد کرد که هر چه مدل موهای شما در حال تکان دادن در محل.

1. Aveda درخشان قبل از آرایش پماد

اگر شما در حال رفتن به استفاده از محصول به طور منظم پس از آن شما می خواهید چیزی است که خوب برای موهای شما. Aveda را پماد می کند که فقط با اضافه کردن رطوبت به موهای خود را از طریق آن قبل از آرایش-دارای فرمولی بسیار غنی و در حالی که به دنبال خوب و احساس سالم است. و به عنوان یک آب بر اساس پماد آن را آسان به اندازه کافی برای شستن موهای خود را هنگامی که شما از طریق. علاوه بر این یکی از بهتر بو دستهادائما وجود دارد حاوی رایحه یاسمن و گل رز و میخک.

مزایا: بوی بسیار عالی و خوب است برای موهای شما.

منفی: تنها 2.6 اونس محصول.

Aveda Brilliant Humectant Pomade

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.19

2. Suavecito مات پماد

Suavecito این پماد را به شما طبیعی تر و مات نگاه کنید. مبتنی بر آب و پماد آن را شستشو با سهولت و با کمی آسیب به پوست سر خود را. علاوه بر آن متوسط-قدرت نگه خواهد نگه داشتن مو در محل و به دنبال بزرگ در تمام طول روز. آن را نیز یک گزینه عالی برای کسانی که ترجیح می دهند به خرید به صورت فله به عنوان پماد می آید در 32 اونس بخش است.

مزایا: برای کسانی که ترجیح می دهند مات نگاه کنید.

منفی: آن متوسط است که به عنوان قوی به عنوان دیگر مبتنی بر نفت دستهادائما.

Suavecito Matte Pomade

آمازون

خرید در حال حاضر: $54.99

3. Baxter of California رس پماد

فقط به خاطر اینکه موهای خود را مدل دهید به این معنا نیست که آن را نمی تواند نگاه طبیعی است. باکستر کالیفرنیا پماد را ترک مدل موهای خود را به دنبال گردیده و حسن نیت ارائه میدهد از آن فوق العاده مات و طبیعی همه مواد تشکیل دهنده لیست اجرا می شود که حیطه از کائولن خاک رس به sage نفت است. این پماد با بالا نگه داشتن بیش از حد, که بدان معنی است که آن را حفظ خواهد کرد حتی ضخیم انواع مو بصورتی پایدار و محکم در جای خود. و با وجود آن خاک رس و بافت آن را در درجه اول ساخته شده از موم.

مزایا: بالا نگه دارید که برای موهای ضخیم ،

منفی: سختتر برای شستشو از آب دیگر مبتنی بر دستهادائما.

Baxter of California Clay Pomade

آمازون

خرید در حال حاضر: $23.00

4. اوریبه Silverati پماد روشن کننده

پماد نیست فقط برای جوان. اگر موهای خاکستری شروع به نشان می دهد و سپس اوریبه را Silverati پماد است که انتخاب آن را به عنوان هر دو حجاری نور خود را و آن را به درخشش. این محصول نقره رنگدانه پوست روشنایی در حالی که مواد تشکیل دهنده مانند قطب شمال عصاره ریشه نخود پپتید حاوی گلیسیرین و اسید لینولئیک کمک به تقویت آبرسانی و مرطوب شکننده رشته. به عنوان یک آب بر اساس پماد آن را نیز نمی خواهد شما را تحریک پوست سر. به عبارت دیگر این ضد پیری محصول و یک پماد در یک.

مزایا: بهبود سلامت مو می دهد و خود را به سبک برخی از درخشش فوق العاده.

منفی: ممکن است بهترین انتخاب برای کسانی که با مو تیره تر.

Oribe Silverati Illuminating Pomade

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.00tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن