مزایای استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته فایبرگلاس، تمامی مصائب و مشکلات احداث استخرهای بتونی مانند گودبرداری، طراحی، محاسبه و صرف هزی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر پیش ساخته فایبرگلاس، تمامی مصائب و مشکلات احداث استخرهای بتونی مانند گودبرداری، طراحی، محاسبه و صرف هزینه های گزاف برای جلوگیری از نشتی و تعمیرات آن در نتیجه ی نشست زمین را حل کرده و راه حلی مطمئن برای داشتن استخر شخصی می باشد. به این نکته هم باید توجه داشت که این گونه استخرها، براحتی قابل جابجایی بوده و اگر صاحب آنها خواستار تغییر محل سکونت خود باشد، می توان به همان اندازه ای که آن را آسان نصب کرده، استخر را جدا کرده و با خود به مکان جدید انتقال دهد! بشر از دیرباز، به آب تنی کردن و شنا کردن به عنوان تفریحی که ذاتا ایجاد نشاط می کند، علاقه داشته و از چندین هزار سال پیش به هر آبگیر و برکه ای می رسید، خصوصا در فصول گرم سال، تنی به آب میزد! این علاقه ی بشر تا کنون پایدار بوده و استخرها، کماکان، مکان های مناسبی برای رفع خستگی و ایجاد نشاط می باشند. مخصوصا اگر شما هم به دنبال خرید بهترین استخر پیش ساخته هستید، حتما تا به امروز حداقل یک بار نام این برند را شنیده اید. حتما تا به امروز حداقل یک بار نام استخر پیش ساخته اینتکس را شنیده اید.

برای مثال شما می توانید این محصولات را از قیمت های یک یا دو میلیون تومان در سایزهای کوچک و قیمت های شصت تا نود میلیون تومان در مدل های ده متری نیز مشاهده کنید که این قیمت گذاری با توجه به اقلام همراه این محصولات و کیفیت بدنه و برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد. در سایت دماتجهیز، می توانید اطلاعات کامل و مشخصات فنی انواع مدل های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را با قیمت های بروز، گارانتی اصل و ارسال فوری، بررسی نمایید. این استخر بر خلاف استخر های سنتی و بتنی، به راحتی راه اندازی شده و شما می توانید در هر موقعیتی که دوست داشتید نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیمگیری برای خرید استخر پیشساخته فایبرگلاس دارید، میتوانید پس از تماس با مجموعه دماتجهیز و شمارههای داخلی 103 - 105 - 106، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات استخر، سونا و جکوزی مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

با خرید استخر پیش ساخته به صورت حضوری می توانید از تخفیفات ویژه تری نیز برخوردار شوید . همچنین هم به صورت توکار و هم روکار در بازار به فروش میرسد. زمینهای ویژهٔ اسکیتبازی، بازیها، و سرگرمیهای کودکان از جمله شهربازی وجود سینمای تابستانی و نمایش فیلم در فضای آزاد ساختمان نمازخانهای باشکوه و وجود آبنمایی در ارتفاعی در حدود ۶۰ متر و به طول ۲۰۰ متر از دیگر منظرگاههای موجود در این گردشگاه است. به خاطر داشته باشید که برخی از مدل های استخر پیش ساخته اینتکس ابعادی برابر با 10 متر در 7 متر دارند! همانطور که پیش تر ذکر شد، این استخرها از جنس فایبرگلاس می باشند که با لایه ژلکوت پوشانده شده اند؛ لایه ی ژلکوتی باعث می شود تا سطح این محصولات در برابر سرما، گرما و رطوبت بالا مقاوم بوده و هیچ ردی از جلبک روی آن قرار نگیرد. برای اجرا باید زمین مسطح و بدون سنگ و کلوخ و یا بر آمدگی را انتخاب کنیم یا زمین را با بتون صاف و سیقلی کنید ، بر روی زمین از انواع فوم تاتامی نرم و یا زیر انداز با قطر زیاد مخصوص استخر های پیش ساخته اینتکس استفاده کنید و زیر اندازی که در داخل بسته بندی وجود دارد را بر روی فوم تاتامی پهن کنید و استخر پیش ساخته را روی آن قرار دهید با پهن کردن زیر انداز فوم و زیر انداز از جنس گونی صدمه دیدن بدنه کاهش پیدا میکند طول عمر استخر را چند برابر کنید .

استخر و جکوزی فایبرگلاس هانا جدیدترین تولید گروه مهندسین مدرن استخر با ویژگی های زیر ارائه می شود. استخر پیش ساخته فایبرگلاس به عنوان یک محصول پرکاربرد و مقرون به صرفه، گزینه ی مناسبی برای جایگزینی استخرهای معمولی است که علاوه بر بار مالی زیاد، برپاسازی آن زمان بر و استفاده و نگهداری از آن پرهزینه می باشد. استخرهای فایبرگلاس آماده با رعایت برخی از نکات اولیه می توانند بیش از ۵۰ سال عمر داشته باشند و یک سرمایه گذاری طولانی مدت به شمار می روند. به نقل از منابع معاصر، عمادالدوله ابوکالیجار (حک. به گفته بویس و استرک و مایلز، این مسجد در اصل همان معبد ساسانی بوده که آذر آناهید-اردشیر (آتش آناهید-اردشیر) در آن قرار داشته و یزدگرد سوم (حک. به علت ساختار انعطاف پذیر این استخر به راحتی در برابر زلزله ترك نمی خورد و مقاوم است. سطح آنتی باکتریال و در عین حال قابل انعطاف استخرهای پیش ساخته، میزان ضرب دیدگی های رایج در استخرها را به صفر می رساند و از شیوع و بروز انواع بیماری های پوستی نظیر قارچ و اگزماهای ناشی از شنا در استخرها، جلوگیری می کند. همچنین انعطاف پذیری بالایی دارند. فروشگاه تهران اینتکس همچنین امکان خرید استخر پیش ساخته به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه را فراهم نموده است که می توانید با برقراری تماس ، مشاوره شده و سوالات خود را بپرسید. This po​st has been cre᠎at​ed by G᠎SA Con tent Generat᠎or DE​MO!

آخرین مطالب