بهترین پیتزا کوره برای ساخت رستوران با کیفیت پای

مهم نیست که چگونه تصفیه شده یک پالت ممکن است یک چیز وجود دارد که اساسا هر عاشق مواد غذایی می تواند بر توافق بر

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

مهم نیست که چگونه تصفیه شده یک پالت ممکن است یک چیز وجود دارد که اساسا هر عاشق مواد غذایی می تواند بر توافق برسند: پیتزا خوشمزه است و مواد غذایی فوق العاده. اما شما می دانید آنچه را حتی بهتر از, تازه, تکه از پیتزا فروشی مورد علاقه خود را? قادر به ایجاد یک پای خوشمزه در خانه خود را بسیار خود را فر پیتزا.

حتما با برخی از خمیر سس گوجه فرنگی و پنیر و دیگر toppings, شما می توانید پیتزا با استفاده از یک استاندارد فر آشپزخانه, اما آن را فقط برای رفتن به یک خام تقریب خشنود ظرف. اگر شما می خواهید معامله واقعی و شما باید یک حیاط خلوت, سپس شما می خواهید برای سرمایه گذاری در, هوای آزاد, فر پیتزا. آسان به استفاده از چوب یا گاز سوز دستگاه معنی است که شما باید دسترسی به پیتزا هر زمان که شما می خواهید آن را بدون نیاز به ترک راحتی از خانه خود را.

اگر شما آماده را به عشق خود را از پیتزا را به سطح بعدی پس از آن زمان برای شروع به طور جدی فکر کردن در مورد خرید یک فر پیتزا. در اینجا چهار نفر از بهترین گزینه های در آمازون شروع کنید.

1. Bertello چوب آتش و گاز, هوای آزاد, فر پیتزا

آن generic نگاه نمی نوبه خود سر اما این آن چیزی نیست که شما در حال خرید Bertello فر پیتزا. شما در حال خرید آن به دلیل آن را بسیار آسان برای استفاده از اجاق قادر به تولید هر دو چوب آتش و کوره آجر به سبک پیتزا (هر چند شما نیاز به خرید دستگاه پروپان گاز پیوست دومی). قادر به پخت و پز در درجه حرارت بیش از 900 درجه فارنهایت آن را نیز بسیار داغ تر از فر در آشپزخانه شما معنی خود را از پای خواهد شد انجام می شود سریع. و در حالی که آن را بزرگ به اندازه کافی به یک پیتزا برای اشتراک گذاری Bertello نیز کوچک و سبک به اندازه کافی به راحتی قابل حمل است.

مزایا: ساده و قابل حمل پیتزا فر که داغ تر از این یکی در آشپزخانه خود را.

منفی: شما نیاز به خرید گاز پیوست به طور جداگانه.

Bertello Wood Fire and Gas Outdoor Pizza Oven

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $299.99

2. Roccbox توسط Gozney قابل حمل, هوای آزاد, فر پیتزا

شیک Roccbox به نظر می رسد مانند یک فر پیتزا از آینده است. به لطف جمع شدن و انفصال دوگانه-مشعل سوخت آن را آسان به سرعت راه اندازی و شکستن اگر شما می خواهید به استفاده از آن دور از خانه. اما به عنوان قابل حمل به عنوان آن ممکن است آن را نیز آشپز معنی پای در دماهای که رسیدن به 932 درجه فارنهایت است. در این آسمان دما, شما قادر خواهید بود برای تولید یک کامل صنعتگر-کیفیت پوسته در 60 ثانیه ، در صورتی تمام است که ما به اندازه کافی جذاب آن نیز همراه با فوق العاده, چوب سوز.

مزایا: قابل حمل فر می آید که با چوب سوز است.

منفی: اینده زیبایی ممکن است به سنت.

Roccbox by Gozney Portable Outdoor Pizza Oven

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $499.00

3. آشپز اردوگاه ایتالیا صنعتگر فر پیتزا

اگر یک موضوع را با یک در خانه فر پیتزا, این است که آنها معمولا به اندازه کافی بزرگ برای پخت و پز بیش از یک در یک زمان. که نه مورد با اردوگاه آشپز ایتالیا صنعتگر فر که اتاق به اندازه کافی برای دو پیتزا در یک بار. در حالی که آن را نمی داغترین دستگاه وجود دارد (درجه حرارت بالا در 700 درجه فارنهایت) قرار پروپان سوخت اجاق ویژگی های دو لایه سقف اطمینان حاصل شود که آن را گرم و آماده برای رفتن در تنها 15 دقیقه است. بعد از همه وجود دارد هیچ دلیلی برای صبر برای پیتزا خود را اگر شما لازم نیست که.

مزایا: فر که قادر به پخت و پز دو پیتزا در یک بار.

منفی: بزرگتر و سنگین تر از گزینه های دیگر.

Camp Chef Italia Artisan Pizza Oven

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر

4. Ooni Koda, هوای آزاد, فر پیتزا

Ooni را Koda فر پیتزا یک گاز قابل حمل-طراحی گزینه ای است که آماده برای رفتن در عرض 15 دقیقه از راه اندازی. آن را به دور از به دنبال بهترین گزینه در دسترس, اما که نمی خواهد مهم زمانی که شما در حال پخت و پز 13-inch پیتزا با پیچ و تاب و ساده یک دکمه. به علاوه این Koda می تواند برای بیش از پیتزا. این شرکت وعده آن را می توانید همچنین می توانید طبخ گوشت و ماهی و سبزیجات.

مزایا: همه کاره فر است که آسان به راه اندازی و استفاده کنید.

منفی: زیبایی قطعا نمی تواند برای همه.

Ooni Koda Outdoor Pizza Oven

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب