بهترین Paella تابه برای ساخت اسپانیا مشهور ترین ظرف

برخی از مواد غذایی نیاز به یک قطعه خاص از وسایل آشپزی برای دریافت درست و مناسب است. این درست است به خصوص از pa

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

برخی از مواد غذایی نیاز به یک قطعه خاص از وسایل آشپزی برای دریافت درست و مناسب است. این درست است به خصوص از paella یک ظرف است که تساوی آن با نام از گسترده ظرف کم عمق که در آن پخته شده است.

و چند ظروف بیشتر در ارتباط با یک کشور از paella است با اسپانیا. در واقع کسانی که در بازدید از این کشور و حتی مقدار زیادی است که نمی آن را به عنوان غذای ملی. Paella است ترکیبی از برنج دانه کوتاه, زعفران, گوشت و سبزیجات. اختراع شد و در والنسیا در قرن 10 است اما از آنجا ثابت می شود بسیار محبوب است که مناطق مختلف در کشور اسپانیا قرار داده اند چرخش خود را بر روی آن. اما صرف نظر از این که آیا شما ویژگی های میگو و گوشت گاو و یا چیزی حتی بیشتر اهل تفریح و بازی, یک چیز وجود دارد که متحد تمام paella: تابه که در آن پخته شده است.

اگر شما ولع مصرف برخی از paella و می خواهید آن را درست انجام شود می دانم که شما نیاز به یک اختصاص داده شده ظرف. در اینجا چهار paella تابه است که مطمئن شوید که به شما را برآورده.

1. Le Creuset گالوانیزه آهن Paella پان

بخشی از آنچه می سازد paella مانند یک ظرف منحصر به فرد است socarratt: این لایه از برنج تست که خطوط کف ماهی تابه. از آهن ساخته شده و شامل یک مات سیاه و سفید مینا داخلی این پان ایدز در ایجاد این قسمت از ظرف حصول اطمینان شخصی خود را در paella را به ایستادگی کردن. موجود در رنگین کمانی از رنگ گزینه های آن را نیز نگاه بهتر در آشپزخانه خود را از تقریبا هر نوع دیگر paella ظرف در بازار است.

مزایا: آهن ساخت و ساز اجازه می دهد تا شما را به بهتر از نو خلق کردن paella منحصر به فرد socarratt.

منفی: مانند تمام چدن, شما نیاز به مراقب باشید با آن است.

Le Creuset Enameled Cast Iron Paella Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $203.95

2. Garcima, فولاد کربن, فولاد Paella پان

وارداتی به طور مستقیم از کشور اسپانیا, Garcima را پان محکم ساخته شده از فولاد کربن. این همراه با آن چکش پوست dimpled پایین اجازه می دهد آن را به انجام حرارت به سرعت و به طور مساوی به طوری که شما باید کنترل بیشتری بر فرایند پخت و پز. هر چند نازک تابه بسیار سفت و سخت و با این نسخهها کار به خوبی بیش از هر یک از سوز و یا باز کردن آتش. آن نیاز به برخی از تعمیر و نگهداری به عنوان شما می خواهید برای خشک کردن آن را به سرعت پس از شستشو برای جلوگیری از خوردگی.

مزایا: فولاد کربن و پوست dimpled پایین افزایش کنترل بر روند پخت و پز.

منفی: پان نیاز به نگهداری از گزینه های دیگر.

Garcima Carbon Steel Paella Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.99

3. لا ایده آل فولاد جلا Paella پان

به دنبال ایجاد بارهای از paella برای حیاط خلوت حزب ؟ سپس این سخاوتمندانه جلا-جراحی پان انتخاب از شما. تولید شده در کشور اسپانیا این غول تابه به قطر 35.5 اینچ به این معنی که شما باید قادر به شلاق تا به اندازه کافی paella به خوراک تا 40 نفر است. البته یک ماهی تابه بزرگ که همچنین می تواند سنگین. خوشبختانه لا ایده آل در مورد آن فکر و مجهز تابه با چهار رنگ قرمز دسته به طوری که کسی که می تواند کمک به شما مانور آن است.

مزایا: یک ظرف است که می تواند به اندازه کافی paella تا 40 نفر.

منفی: آن اندازه بزرگ ممکن است آن را سخت به فروشگاه.

La Ideal Polished Steel Paella Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $159.99

4. Mauviel M'Elite Paella پان

این پان چیزی از زیبایی قابل توجه جلا و چکش و زیبایی. اما به عنوان خوب به عنوان آن را به نظر می رسد عملکرد خود را حتی بیشتر قابل توجه است. چرا که آن را ساخته شده از پنج طبقه از فولاد ضد زنگ است که به طور مساوی توزیع گرما در سراسر پان دادن به شما کنترل بیشتری نسبت به دیگر تابه. نتیجه paella خواهد شما را احساس شما در اسپانیا.

مزایا: زرق و برق دار پان است که به شما کنترل بیشتر از دیگران است.

منفی: قیمت نشان دهنده آن premium طبیعت است.

Mauviel M'Elite Paella Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $249.93tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im