بهترین گوشت شرودر برای گوشت خوک کشیده, سالاد مرغ و بیشتر

آیا تهیه ران مرغ برای tacos عظیم کبابی شانه خوک گاهی اوقات به سادگی برش و dicing انجام نخواهد شد. شما نیاز به چیزی است که شما نه تنها بخشی از گوشت را به راحتی جویدنی گزش اما همچنین افزایش حساسیت. به کشتن دو پرنده با یک سنگ گرفتن گوشت پاره پاره کننده.

موجود در اشکال مختلف گوشت پاره کننده کار خود را به عنوان نام تبلیغ–و یا حداقل آنها قرار است به. در حالت ایده آل دستگاه خود را به زحمت اشک به انتخاب خود را از مرغ و گوشت گاو یا گوشت خوک و باعث می شود کار سریع از تبدیل آن به یک توده ای از رشته های لذیذ. شما را هرگز گوشت خوک کشیده, همان راه دوباره.

همانطور که با هر چیز دیگری که شما انتخاب می کنید باعث می شود یک تفاوت مهم در ظرف به پایان رسید. که در آن بهترین نوع پاره بدترین تبدیل مواد غذایی به پیاده در برف سفرکردن نالایق از خدمت. و آنها چقدر آسان است برای تمیز کردن هیچ بخش کوچکی یا نه. کسی که می خواهد به زحمت شستن یکی فقط به مطمئن شوید که آن را آماده برای آینده ؟

در اینجا ما چهار میدارد موجود در آمازون است.

1. تزریق زندگی بهتر پاره پاره کننده

مشکل با خرد گوشت (یا هر غذایی که برای ماده) است که این امر منجر به کسب و کار کثیف. نه با تزریق مدل. طراحی شده با یک غیر ترمز ماشین برای حمل و نقل امن کشور است که پر از خوشه های بزرگ که گرفتن به غذا و با چند تاب از درب کمک تکه تکه آن را در یک موجود به شیوه ای. هر آنچه که شما در حال آماده شدن و همه از آب آن باقی می ماند مهر و موم شده در داخل به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا دور انداخته با این حال شما را مشاهده کنید مناسب. سعی کنید ریز مرغ برای اضافه کردن به یک سالاد دلچسب.

مزایا: مهر و موم شده ساخت و ساز برای پاکسازی آسان می سازد.

منفی: شکل آن ممکن است آن را دشوار است به فروشگاه به راحتی.

Infusion Living Better Shredder

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $29.50

2. 1Easylife گوشت چنگال

یادآور خرس پنجه 1Easylife را جفت صهردرس فقط به عنوان موثر است. جعلی از فولاد ضد زنگ 18/8 با دسته چوبی آن تيغه بهتر مناسب برای ماندگاری طولانی تر از پلاستیک خود را به همتایان. صنایع دستگیره ها نه تنها راحت نگه دارید, اما آنها همچنین اضافه گرفتن به پاره از طریق به خصوص کاهش سختی. خود را سخاوتمندانه نسبت ایده آل برای پاره از هم جدا کاهش زیادی مانند سینه دودی یا زیبا marbled گوشت خوک ، نگه داشتن آنها را با دیگر کباب کردن ملزومات برای آینده خود cookout.

مزایا: طراحی اجازه می دهد تا برای یک مقدار زیادی از کنترل هنگام رفتن به محل کار.

منفی: نیاز به گرفتن دست خود را آلوده تر از مدل های دیگر در این لیست است.

1Easylife Meat Forks

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $22.98

3. Fusionbrands ShredMachine پاره پاره کننده

Fusionbrands’ دستی پاره پاره کننده بسیار سبک وزن و ابزار همه کاره است که باعث پاره شدن از طریق مواد غذایی کاری که با سهولت. به سادگی هر آنچه که شما در حال آماده سازی در مشخصی داخلی و پیچ و تاب و درب را به کار سریع از همه چیز. اگر چه این برای خرد مرغ برای tacos و quesadillas آن را به همان اندازه ماهر در پاره از طریق ترد کاهو یا کلم به شمع در بالای ساندویچ و یا پرتاب به طراوت سالاد کلم.

مزایا: قابل شستشو در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان.

منفی: آن قطعات پلاستیکی ممکن است به اندازه کافی دشوار برای برخی از گوشت.

Fusionbrands ShredMachine Shredder

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $24.99

4. LOPE & NG گوشت پاره پاره کننده پنجه

عالی اواز یا موسیقی دو نفری به نگه داشتن در نزدیکی کباب گودال LOPE & NG خرس پنجه سبک گوشت رنده ساخته شده برای مشاغل دشوار است. جعلی فولاد جراحی تيغه آنها به شدت حرارت و مقاوم در برابر خوردگی. به اندازه کافی تیز به پاره از طریق فقط در مورد هر برش آنها نیز یک چاقو لبه برای کمک به هر تکه به خصوص خیره بیت است. مخالف لبه ساخته شده در بطری بازکن برای لذت بردن از تنقلات به عنوان شما ذهن کوره. حتی اگر این سبک شیک چوب دسته جفت ارز هنوز هم می توان در ماشین ظرفشویی برای پاک کردن آسان.

مزایا: یک چاقو لبه طراحی می افزاید: حتی بیشتر از قدرت برش برای این جفت ارز است.

منفی: ممکن است آنها را بیش از حد بزرگ برای برخی از آشپز’ دست.

LOPE & NG Meat Shredder Claws

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $13.99

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im