بیش از 240 خودرو از Elkhart مجموعه خواهد شد تا برای حراج این سقوط

RM ساتبی انجام شده است نزدیک به 40 تک مالک خودرو شخصی مجموعه, فروش اما هیچ کدام ارائه کرده است به محض وسعت اتو

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399

RM ساتبی انجام شده است نزدیک به 40 تک مالک خودرو شخصی مجموعه, فروش اما هیچ کدام ارائه کرده است به محض وسعت اتومبیل به عنوان یک خانه حراج در حال برنامه ریزی برای این سقوط.

لقب Elkhart مجموعه ارائه شده شامل بیش از 240 اتومبیل, 30, موتور سیکلت, کامیون و چند قطعه دیگر از نادر یادگاری. به دست آورد و بیش از چند دهه با چشم نسبت به طول عمر مجموعه نادر و گسترده با یک آرایه گسترده ای از مارکز نشان داده شده است.

"کیفیت از ماشین ها و راه که Elkhart مجموعه حفظ شده است و پس از نگاه باور نکردنی است" RM ساتبی اجرایی گرد داف گفت: در آزادی مطبوعات. "این ساختمان که آنها بوده ام قرار دارد در این است که بسیار بیشتر از تسهیلات ذخیره سازی و طراحی شده است به طور خاص برای مراقبت از ماشین های جمع آوری. بیشتر از همیشه این درست است که می گویند که وجود دارد این است که کاملا به معنای واقعی کلمه چیزی برای هر کسی که در جمع سرگرمی خودرو در این گروه از خودروها از microcars به کلاسیک, '50s و 60s ماشین های ورزشی دوران مدرن و فراتر از آن."

1953 Fiat 8V Supersonic

فیات 1953 8V مافوق صوت. حسن نیت ارائه میدهد از Darin Schnabel/Rm ساتبی

از نظر ارزش این مجموعه دارای تعدادی از ستاره اتومبیل که باید بستم جمع جدی علاقه. وجود دارد یک سال 1953 فیات 8V مافوق صوت توسط Ghia در اصل تحویل به معروف جنرال موتورز طراح هنری S. Lauve; قابل توجه 1969 لامبورگینی میورا به روز رسانی به SV مشخصات; زیبایی ترمیم 1964 استون مارتین DB5 به روز رسانی بهتری مشخصات; و یک سال 1963 جگوار E-Type سبک ادامه "خودرو صفر" ساخته شده به سال 1963 مشخصات برای سال 2016 و پس از آن شش بیشتر ساخته شد توسط جگوار کلاسیک (این یکی جهانی مطبوعات خودرو قبل از تحویل).

در اصل مجموعه ای برای آخر هفته از تاریخ 1 مه فروش به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس و در حال حاضر محل در اکتبر 23 and24 در این مجموعه گسترده فضا در Elkhart, ایندیانا است.

مشاهده بیشتر اتومبیل در ارائه زیر:

1969 Lamborghini Miura P400 S

1969 Lamborghini Miura P400 S. حسن نیت ارائه میدهد از Darin Schnabel/RM ساتبی

1964 Aston Martin DB5 Vantage Specification

استون مارتین 1964 DB5 "Vantage مشخصات." حسن نیت ارائه میدهد از Darin Schnabel/RM Soethby را

1963 Jaguar E-Type Lightweight Continuation

جگوار 1963 E-نوع سبک ادامه. حسن نیت ارائه میدهد از Darin Schnabel/RM ساتبیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب