بهترین شربت برای Aperitifs, Digestifs و بیشتر

اگر شما به دنبال برای لذت بردن از یک جرعه ای از بهترین, قدیمی, لیکور, بهترین برای انجام این کار از شیشه ای طرا

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399

اگر شما به دنبال برای لذت بردن از یک جرعه ای از بهترین, قدیمی, لیکور, بهترین برای انجام این کار از شیشه ای طراحی شده است که دقیقا. ضرب المثل قدیمی می رود که شدید تر از مشروب کوچکتر کشتی و این است که قطعا درست از آب نارگیل ،

به طور سنتی ساخته شده از شیشه آنها ساقه بلند و باریک با طول های مختلف و عمیق کاسه متوسط قطر قادر به نگه داشتن تنها یک زن و شوهر از اونس. ریزه اندام نسبت را هر چه مایع قرار دارد در داخل به نظر می رسد که بسیار با ارزش تر و اجازه می دهد تا به صورت آهسته که مصرف ارضا شدن هر قطره.

سبک های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای مدرن با حداقل گزینه به راحتی در دسترس به عنوان مزین تر ارائه شده است. این یک موضوع سلیقه شخصی است اما برای کمک به شما مرتب کردن بر اساس از طریق سیل از گزینه های ما سرپرستی یک لیست از بالا به ما چهار مدل های مورد علاقه در دسترس در آمازون است. یکی را انتخاب کنید که مناسب برای خانه خود را بنابراین شما می توانید جذب در سبک.

1. لوئیجی Bormioli میکل آنژ لیکور عینک

این مجموعه ای از عینک خوب شاید عاری از فلزات سنگین است اما هنوز هم یکی فلزی سلاح تا آستین خود را. هر یک از این چهار مؤلفه بود, درمان با تیتانیوم تقویت دائمی ضد سایش درمان اعمال می شود به ساقه به مقاومت در برابر شکستگی. قادر به مسکن 2.25 اونس مایع هر یک کشتی می تواند مقدار زیادی از مورد علاقه خود را آب نارگیل بدون رفتن دریا. بر خلاف برخی از گزینه های دیگر در لیست ما این مجموعه براق, مدرن, شبح که می توانید با توجه به طیف گسترده ای از ذکر میکنیم و به نظر می رسد به خصوص دوست داشتنی معاصر در اتاق ناهار خوری.

Luigi Bormioli Michelangelo Liqueur Glasses

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

2. نمان روسی برش شیشه کریستال

یکی از استادانه درست شده گزینه در لیست ما نمان مجموعه ای است از مد افتاده از دست برش کریستال—چیزی شرکت تخصصی است پس از سال 1883—با توجه به سطح طراحی است که رجعت به عتیقه سبک. ساقه آن است که به دو نیم تقسیم طراحی با توپ به سمت مرکز در حالی که کاسه گسترده ای در پایه و تهوع کمی به سمت بالا. با یک جامد 2 اونس ظرفیت این عینک نمی نگه داشتن مایع بیشتر از هر ذکر شده در لیست ما, اما آنها بیش از سخاوتمندانه به اندازه کافی برای اکثر کاربران است. تمام شش قرار می گیرد ظریف تنظیم جدول باعث می شود به صورت کاملا چشمگیر صفحه نمایش.

Neman Russian Cut Crystal Glasses

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $59.99

3. RCR Fusion, Multicolor, مجموعه

اگر شما از معاصر دکور و نمی ترسم از چند پر جنب و جوش میآید رنگ این مجموعه ممکن است یکی برای شما. طراحی شده با ساقه که یک ombre اثر هر یک از شش قطعه شامل ورزش های مختلف با رنگ های برقی undertones. سایه خود را بیشتر به شدت سراشیب از برخی از نمونه های دیگر در لیست ما و ظریف پشته که به نظر می رسد برای آمدن و درک آنها را از زیر. با 2 اونس از ظرفیت آنها باید مقدار زیادی از اتاق را برای نوشیدنی خود را از انتخاب از Amaretto به Campari. و هنگامی که شما انجام می شود به سادگی آنها را بر روی قفسه بالای ماشین ظرفشویی برای پاک کردن آسان.

RCR Fusion Multicolor Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $59.53

4. Crystalex بوهمیا کریستال "جولیا" آب نارگیل, عینک

صنایع از با کیفیت بالا کریستال این مجموعه از شش عینک دارای طراحی بی انتها است که با توجه به یک آرایه وسیعی از جدول های مختلف تنظیمات. هر کشتی دارای استاندارد 2-ظرفیت هر اونس و با وجود یک نگاه ظریف است و مقاوم در برابر شوک حرارتی و انواع دیگر از شکستگی. یک مطالعه در مقابل این عینک را به جای یدکی کاسه با مزین ساقه و هماهنگی پایگاه های مینی جام-مانند نگاه. به عنوان با دیگر ما میدارد این ماشین ظرفشویی امن هستند اما به طور کلی توصیه می شود که آنها در سخت بازپرسی کردن از بالا.

Crystalex Bohemia Crystal "Julia" Liqueur Glasses

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $28.00tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب