بهترین لمون پرس برای ساخت آب تازه فشرده سریع

تازه بهتر است. که به طور معمول درست از تمام مواد غذایی (اگر چه وجود دارد چیزی است که باید گفت برای ارزش خوبی پ

توسط ETELARESANKHABAR در 3 خرداد 1399

تازه بهتر است. که به طور معمول درست از تمام مواد غذایی (اگر چه وجود دارد چیزی است که باید گفت برای ارزش خوبی پیتزا یخ زده برای مثال) اما این به ویژه مهم است که آن را می آید به تازه آب مرکبات. بطری آب درست نیست و طعم و مزه به عنوان خوب به عنوان تازه-فشرده; غنا و طراوت بی نظیر هستند. اما کارآمد ترین راه دستیابی به آن طراوت نیست فقط فشار یک لیمو را با دست خود. شما نیاز به یک خوب لیمو را فشار دهید.

یک لیمو را فشار دهید و یا مرکبات مطبوعات با این نسخهها کار برای استخراج بیشترین مقدار آب با حداقل تلاش. فقط نیمی از یک میوه را به شکل مخروط مجلسی جلو و یک اهرم برای فشار پایین و استخراج آب را در یک ظرف. کلون در واقع آموزش به مرکز میوه و بازده همه که خوشمزه, خوبی, بدون دانه و یا به هدر رفتن یک قطره.

مساوی کارآمد و موثر یک لیمو را فشار دهید این است که رفتن به تغییر دهید چگونه شما در مورد گرفتن آب لیمو. در اینجا برخی از مورد علاقه ما شما می توانید از آمازون در حال حاضر.

1. Zulay آشپزخانه لیمو را فشار دهید

با محکم ساخت که قادر به تحمل ده ها و ده ها تن از سفرهای از طریق ماشین ظرفشویی این درست مطبوعات از Zulay آشپزخانه می تواند رسیدگی به تمام انواع میوه با سهولت. این آبمیوه خود را فراهم می کند مقدار بهینه از مایع بدون کشیدن از طریق بذر یا نیازی خمیر از داخل میوه را به عنوان ضد زنگ تیغه می تواند کارآمد کار از لیمو و حتی گریپ فروت. ارگونومیک جلو و دستگیره راحت و آسان برای استفاده و ساخت کل مطبوعات یک نسیم است.

مزایا: سریع و آسان برای استفاده است.

منفی: طول می کشد تا فضای کمی که آیا در ذخیره سازی و یا در آشپزخانه خود را.

Zulay Kitchen Lemon Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $84.99

2. VIVOHOME لیمو را فشار دهید

اگر شما هرگز استفاده از یک لیمو را فشار دهید قبل از و یا به دنبال ارتقاء از دست مطبوعات این گزینه از VIVOHOME خوب ارزش خرید به شما آغاز شده بدون نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی. لاستیک دسته ارگونومیک نیاز به نیروی کمی برای استخراج آب در حالی که بالا پایان ساخت و ساز عناصر (چدن و فولاد ضد زنگ) معنی آن را آخرین برای مسافت های طولانی. به علاوه همه چیز است که انفصال آن را یک نسیم است.

مزایا: برای مبتدیان.

منفی: حتی در این قیمت هنوز هم یک بیت از یک سرمایه گذاری است.

VIVOHOME Lemon Press

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $64.99

3. SleekDine لیمو را فشار دهید

آب از یک لیمو را فشار دهید در حال حاضر بسیار آسان است به نوبه خود در اطراف و کمپرسی به یک شیشه یا بطری برای استفاده های بعدی اما این نسخه از SleekDine می رود یک گام بیشتر و فراهم می کند مجموعه ای از سه بطری برای شما. شامل قیف آن را آسان به قیف مایع به طور مستقیم به یک ظرف برای بعد. 5-اینچ قطر جام, شما می توانید دکمه های بزرگتر میوه ها با سهولت در حالی که چدن و فولاد ضد زنگ ساخت و ساز از مطبوعات خود را آن آخرین و طولانی در حالی که.

مزایا: امکانات فوق العاده خوب ارزش اضافه کنید.

منفی: شما ممکن است نیاز به یکی دیگر از مجموعه ای از بطری.

SleekDine Lemon Press

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $74.98

4. Breville الکتریک لیمو را فشار دهید

اگر شما می خواهم و نه بدون انجام یک دستی پرس در دسترس نباشد این الکتریک لیمو مطبوعات از Breville راه رفتن است. ساده pulldown سطح شروع می شود فرایند استخراج ارائه تنها مقدار مناسبی از فشار مورد نیاز را به طور کامل دریافت تمام مواد مغذی از میوه داده. از چکه کردن آب را می توان با هدف قیف آب به طور مستقیم به یک فنجان از انتخاب شما. Breville آبمیوه گیری نیز یکی از اندازه متناسب با تمام مخروطی است که مقابله با میوه های خانواده مرکبات از تمام اندازه ها بدون شما را مجبور به حذف و یا جایگزین هر چیزی. در سادگی و سهولت استفاده از نام این بازی در اینجا.

مزایا: سریع و آسان برای استفاده است.

منفی: سرمایه گذاری سنگین.

Breville Electric Lemon Press

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $129.95tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن