برای اولین بار سوار: چرا 2020 Ducati Streetfighter S V4 بعدی-سطح برهنه دوچرخه

در راه اندازی مطبوعات برای 2018 Ducati Panigale S V4 در والنسیا, اسپانیا, من بی سر و صدا به خواسته یکی از Duca

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399

در راه اندازی مطبوعات برای 2018 Ducati Panigale S V4 در والنسیا, اسپانیا, من بی سر و صدا به خواسته یکی از Ducati کارکنان اگر این کلوب می مورف راه خود را به یک جدید Streetfighter, برهنه, موتور سیکلت بشدت از دست رفته از Ducati صف. در یک مورد که در آن زبان بدن گفت: داستان من ملاقات با خیره معوج لبخند و چشمک.

دو سال بعد که چشمک آشکار خود را به عنوان 2020 Ducati Streetfighter S V4 که در حال حاضر roared Stateside. بر اساس تقریبا به طور کامل خاموش Ducati Panigale S V4 با همان پایه 1,103 cc V-4 موتور پمپاژ نفس 208 اسب بخار و 91 فوت پوند گشتاور دلار 23,995 Streetfighter S V4 دوم آمدن افسانه ای اما در نهایت ناقص Streetfighter S 2009.

The 2020 Ducati Streetfighter V4 S.

2020 Ducati Streetfighter V4 S. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

که ماشین مقایسه ای دایناسور به این از دست رفته با علامت عجیب و غریب حمل و نقل و خشونت 1,099 cc L-twin. پس از آن کاهش یافته است Ducati در سال 2012. خوشبختانه جدید Ducati Streetfighter S V4 عملا هیچ چیز مشترک با سلف خود.

در حال اجرا بی بال هواپیما از 2014 Ducati MotoGP ماشین و Öhlins هوشمند EC الکترونیکی تعلیق 43 mm هیچ کس چنگال و TTX36 شوک V4 S دارای وقار زیر ترمز از طریق گوشه و خروج به بیش از یک بازی برای نیروی دست راست خود را رها هنگامی که گرفتن زخم بازگشت.

ارائه تقریبا هر سوار کمک که کاربری می توانید در آن پرتاب—به جز متاسفانه کروز کنترل—دوچرخه فقط به عنوان ماهر در ، tootling در اطراف خیابان های شهرستان آن را به عنوان تخریب یک دره عمیق و باریک. این یک مودب UFC fighter یکی است که می تواند بسیار معنی, اما تنها زمانی که به آن نیاز دارد.

The 2020 Ducati Streetfighter V4 S.

از ویژگی های مدل Öhlins هوشمند EC الکترونیکی تعلیق 43 mm هیچ کس چنگال و TTX36 شوک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

به V4 S up-spec از دو Streetfighter مدل پایه است که شما را به مجموعه ای $19,995. این نسخه فاقد Marchesini جعلی چرخ آلومینیومی و الکترونیکی سیستم تعلیق که یکی از قابل توجه ترین صفات V4 S. من شخصا شک شما خواهید دید بسیاری از مدل پایه Streetfighers در جاده ها است. پس از همه, اگر شما در حال رفتن به صرف این مبلغ برای یک naked bike, شما ممکن است به عنوان به خوبی دریافت تمام مواد باغچه خانهها برای اضافی $4,000.

The 2020 Ducati Streetfighter V4 S.

دوچرخه را 1,103 cc V-4 موتور مسئول 208 اسب بخار و 91 فوت پوند گشتاور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

بخشی از آنچه که باعث می شود Streetfighter چنین فوق العاده موتور سیکلت خود سوار است جادار و بزرگ و بسیار راحت برای سفرهای طولانی اگر چه ظرفیت مخزن 4.2 گالن و طیف وسیعی از حدود 100 مایل به معنی آن را نمی خواهد شد بسیار طولانی بین پر یو پی اس. و این شکاف از میخکوب کردن محکم کردن به صندلی و صندلی به فرمان به سوار مقدار زیادی از اتاق را به حرکت و پیدا کردن یک موقعیت آرام.

The 2020 Ducati Streetfighter V4 S.

این Streetfighter S V4 نمایشگاه وقار زیر ترمز از طریق گوشه و خروج. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

ترمز به کار گرفته شده است توسط Brembo شعاعی استاد سیلندر و دو Brembo Stylema چهار پیستون کالیپر گاز گرفتن در 330 mm دیسک. شما همچنین پیچ های ABS به عنوان بخشی از بوش ساکن واحد اندازه گیری الکترونیک بسته به طوری که عملکرد در هنگام توقف فقط به عنوان موثر به عنوان زمانی که در حال حرکت است.

سواری این ماشین در حالی که serenaded توسط یکی از بزرگترین موسیقی متن در تمام موتورسواری—با تشکر از که با شکوه V-4—من چگونه متوجه قطعی Ducati در حال تیز پایان برهنه-دوچرخه نیزه و Streetfighter S V4 کامل موشک برای بخش بازار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب