بهترین کودکان و نوجوانان در کانال یوتیوب? ما در حال بررسی 'Unspeakable'

[محتوای جاسازی شده] جستجو در یوتیوب برای کودکان و نوجوانان? هرگز ترس و ما در اینجا با یک مادر یوتیوب نقد و ب

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

جستجو در یوتیوب برای کودکان و نوجوانان? هرگز ترس و ما در اینجا با یک مادر یوتیوب نقد و بررسی از بچه ها در کانال یوتیوب خود بچه ها با وسواس بنابراین شما لازم نیست که برای تماشای آن بیش از حد. شما در حال خوش آمدید. امروز کانال – غیر قابل بیان.

مامان ترسناک تلویزیون رسمی خود را نقشه راه برای تعیین که در یوتیوب کانال های مناسب برای بچه های خود را با امتیاز لعن قدیمی پیام, محصول هل دادن و البته چقدر سخت است در پدر و مادر گوش.

Nathan Johnson گراهام 22 سال است که غیر قابل بیان. این کانال یوتیوب است مجنون چالش ها و دیوانه شوخی و باید با یک هشدار است که می گوید: "هی بچه ها! شما نمی توانید هر گه او می کند!"

کانال یوتیوب غیرقابل توصیف اعمال کردن رویاهای کوچک ما آنهایی که با پر کردن یک اتاق نشیمن با بسته بندی بادام زمینی, برف و حتی شن و ماسه. من نمی خواهم به می دانم که پاک این فاجعه اما این بهتر نمی شود یک مادر!

هیچ لعن. هیچ خشونت وجود دارد. هیچ محتوای مخصوص افراد بزرگسال. آن را امن برای کودکان و نوجوانان – اگر آنها نمی, سعی کنید برای کپی کردن این مانع از دیوانه.

سطح صدا خوب بود برای بسیاری از آن است. آنها فریاد زد: مطمئن بود اما قابل تحمل.

وجود دارد درس آموخته است ؟ هیچ. وجود دارد خوب پیام? هیچ. وجود دارد سه احمقانه بچه ها بدون مراقبت در جهان است ؟ جهنم بله.

آیا شما می خواهید بچه خود را به تماشای دیگر مردم از آن لذت ببرید ؟ به طور معمول من می خواهم بگویم هیچ. اما زمانی که یک ظرف غذا است درگیر من می خواهم بگویم بله. و ظاهرا بادام زمینی بسته بندی? قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر YouTube, بررسی مشاهده صفحه خانگی ما در ScaryMommyTV. تا آن زمان, تماشای خوشحال!

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب