بهترین حد عالی رساندن میله برای نگه داشتن چاقو برش لبه

به عنوان هر گونه چاشنی آشپز می داند که وجود دارد این است که یک چاقو برای تقریبا در هر آشپزخانه کار. البته به م

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399

به عنوان هر گونه چاشنی آشپز می داند که وجود دارد این است که یک چاقو برای تقریبا در هر آشپزخانه کار. البته به منظور دریافت بیشتر از خود چاقو های مورد علاقه شما می خواهید مطمئن شوید که تیغه آن در شکل نوک بالا است. یکی از ساده ترین راه برای حفظ کامل برش لبه است که با یک حد عالی رساندن راد.

معمولا ساخته شده از فولاد یا سرامیک الماس-پوشش استیل و حد عالی رساندن میله ابزار استفاده می شود به یک تراز تیغه لبه. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم که عبور از یک چاقوی همراه آن در سطح سخت خواهد در نتیجه تیز, تیغه, چه میله در واقع می کند این است که راست چاقو در فر لبه. مطمئن شوید که شما هنوز هم می خواهید به تیز کردن چاقو خود را از زمان به زمان اما حد عالی رساندن سوار اطمینان را به شما چاقو برش به طور مساوی از طریق هر چیزی که شما به آنها نیاز دارید.

اگر شما جدی در مورد خود آشپز چاقو و سپس شما می دانم که آنها نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و تعمیر و نگهداری. به همین دلیل شما می خواهید به سرمایه گذاری در یک حد عالی رساندن راد به اطمینان حاصل شود که شما به حداکثر رساندن مجموعه خود را برش بالقوه است. در اینجا چهار ارزش توجه شما.

1. Zwilling تیز کن

Zwilling را حد عالی رساندن راد شیک و آسان برای استفاده از ابزار است که شما را حفظ خواهد کرد تیغه چاقو در شکل بی عیب و نقص. این ابزار یک میله ساخته شده از فولاد آلیاژی است که تنظیم مجدد یک چاقو لبه realigning آن و از بین بردن هر تو رفتگی در دیوار و یا با مته سوراخ کردن. این جزء است بیضی شکل ارائه بیشتر از سطح تماس به طوری که شما می توانید رسیدن به نتیجه مشابه با سکته مغزی کمتر. به علاوه آن دشوار مصنوعی رسیدگی خواهد شد تاریخ و زمان آخرین شما برای سال آمده است.

مزایا: بیضی شکل از جراحی باعث می شود حد عالی رساندن سریع تر روند.

منفی: عملی طراحی ممکن است ترکیب خوبی را با بیشتر مزین لوازم آشپزخانه.

Zwilling Sharpener

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.95

2. سبز فیل و سرامیک جوش راد

در حالی که حد عالی رساندن میله به طور سنتی ساخته شده از استیل و سرامیک گزینه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب. آنها سبک تر از خود را جراحی همسالان اما که نمی آید در هزینه های کیفیت و یا دوام. سبز فیل و سرامیک راد به عنوان مثال یکی از با دوام ترین در بازار است و لرزش جاذب طراحی خواهد کرد که حفاظت از آن را از هر سقوط. این شهر همچنین دارای یک راکول سختی سطح بیش از 100 بنابراین شما نمی خواهد که برای قرار دادن بیش از حد کار به حد عالی رساندن خود تیغه یا نه.

مزایا: یک میله که طراحی شده بود به ضرب و شتم.

منفی: باید شسته شود ،

Green Elephant Ceramic Sharpening Rod

آمازون

خرید در حال حاضر: $31.65

3. کوتا ژاپن الماس-پوشش فلزی تیز کن

ژاپنی ها می دانم یک یا دو چیز در مورد چاقو. معلوم همان می رود برای حد عالی رساندن میله. کوتا ژاپن کربن استیل میله ویژگی های الماس آبکاری ساخت آن هر دو کارآمد و با دوام—تمام بدون شکستن بانک. این شهر همچنین دارای یک شکل بیضی است که به طور جدی کاهش را در تعداد سکته مغزی شما نیاز به یک تراز یک تیغه.

مزایا: کارآمد حد عالی رساندن میله ساخته شده از الماس-پوشش فلزی.

منفی: آن نه کسل کننده زیبایی نمی خواهد به نوبه خود هر گونه سر.

Kota Japan Diamond-Coated Steel Sharpener

آمازون

خرید در حال حاضر: $16.99

4. Messermeister میله سرامیکی چاقو تیز کن

Messermiester را سرامیک و حد عالی رساندن راد صدا ممکن است شکننده است اما هیچ چیز به جز. این ابزار ویژگی های یک سنگ سخت و سرامیک حد عالی رساندن سطح است که دارای یک ساینده مشخصه به آن—نام تجاری این وعده خود را به تیز کردن لبه چاقو را در حالی که realigning آن است. علاوه بر این, ارگونومیک, نرم, گرفتن دسته باعث می شود میله آسان و راحت برای استفاده است.

مزایا: یک میله سرامیکی که تیز در حالی که آن را hones.

منفی: ممکن است نگاه کمی بیش از حد مانند یک پیچ گوشتی برای برخی از.

Messermeister Ceramic Rod Knife Sharpener

آمازون

خرید در حال حاضر: $33.89tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب