بهترین سنگین برش تخته برای محافظت از بهترین تیغه

بدون توجه به آنچه شما در حال پخت و پز, شانس هستند که شما برش می شود تا برخی از مواد تشکیل دهنده. و در حالی که

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399

بدون توجه به آنچه شما در حال پخت و پز, شانس هستند که شما برش می شود تا برخی از مواد تشکیل دهنده. و در حالی که شما با استفاده از چاقو برای برش و dicing است مقدار زیادی مهم است و سطح خود را برش ، همین دلیل است که هر آشپز آیا آنها یک سرگرمی و یا یک جانباز چاشنی می خواهید سنگین هیئت مدیره برش.

پس آن را درست جزء اصلی هر خانه و آشپزخانه شما در حال حاضر ممکن است یک هیئت مدیره برش. اما حتی اگر شما آن زمان برای ارتقاء. اگر شما جدی در مورد خود آشپز چاقو و سپس شما در حال رفتن به می خواهید یک تخته های چوبی است که می تواند تحمل کند در حالی که همچنین محافظت از تیغه های شما در سرمایه گذاری. این صفحات ممکن است نیاز به یک کمی از نگهداری اما شما به زودی خواهید دید آنها بیش از ارزش بدون هیچ زحمتی.

بنابراین اگر شما در مورد مراقبت با کیفیت بالا و لوازم آشپزخانه—به خصوص آشپز چاقو—سپس آن زمان برای سرمایه گذاری در سنگین برش هیئت مدیره است که متناسب با بقیه زرادخانه خود را. در اینجا چهار شما می خواهید در نظر بگیرید.

1. Dalstrong Lionswood هیئت مدیره برش چوب ساج

Dalstrong می داند که یک چیز یا دو مورد آشپز چاقو—و همان می رود برای برش تخته. شرکت زرق و برق دار, صنایع تخته ساخته شده از پایان دانه چوب قرار داده شده در یک متناوب الگوی شطرنجی. این همه به نظر می رسد هر چند که چوب بسیار با دوام و جلوگیری از درآوردن و جذب ضربه به طوری که چاقو خود را هرگز خواهد بود آسیب دیده است. این شهر همچنین دارای دو دسته فولاد بنابراین شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید به عنوان یک خدمت هیئت مدیره.

مزایا: دوام برش هیئت مدیره با یک نگاه ضخیم.

منفی: طراحی برای همه ممکن است.

Dalstrong Lionswood Teak Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.99

2. رویال صنعت چوب بامبو بلوک قصاب

خوب سنگین برش هیئت مدیره ممکن است مهم باشد اما آن را ندارد به شکستن بانک. رویال صنعت چوب و تخته ساخته شده از با کیفیت بالا بامبو است که می تواند مقاومت در برابر استفاده روزمره است و مقدار زیادی مقرون به صرفه است. این است ایده آل برای برش همه چیز را از گوشت و سبزیجات و میوه ها با آب شیار است که اجرا می شود در امتداد مرز به ضبط هر گونه مایعات آزاد تا طول برش. جایزه: به اندازه کافی کوچک است ذخیره می شود به راحتی در یک کشو.

مزایا: گرد و هیئت مدیره است که بانک شکستن نیست.

منفی: طراحی نمی مرسی از هر کسی.

Royal Craft Wood Bamboo Butcher Block

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.99

3. Fanichi اقاقیا برش هیئت مدیره

Fanichi ارائه به شما می دهد همه چیز شما می خواهم از یک تخته برش—و بیشتر. ساخته شده از چوب اقاقیا آن را ویژگی های یک سطح فوق العاده بزرگ عمیق آب شیار به جذب مایعات و درونی دستگیره برای به حداکثر رساندن فضا. که همه چشمگیر بود اما هیئت مدیره نیز یک تهدید دو—می توان آن را بدبختانه و به عنوان یک خدمت هیئت مدیره است که حتی شامل خود ترقه دارنده.

مزایا: یک برش هیئت مدیره است که دو برابر به عنوان یک خدمت هیئت مدیره.

منفی: ممکن است بیش از حد ضخیم برای برخی از.

Fanichi Acacia Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $34.97

4. ریز ریز کردن ریز ریز کردن گردو برش هیئت مدیره

ریز ریز کردن ریز ریز کردن و برش هیئت مدیره ساخته شده است به آخرین. ساخته شده از چوب گردو است که فقط به عنوان زیبا به عنوان آن است که دوام این فوق العاده هیئت مدیره ضخامت به اندازه کافی قوی است برای استفاده برای هر نوع برش که آیا شما در حال خدمت به گوشت و سبزیجات یا پنیر. علاوه بر آن درون دسته و دو طرف یکسان بنابراین شما می توانید بهتر از این دو به عنوان خیره کننده خدمت هیئت مدیره.

مزایا: بسیار با دوام برش هیئت مدیره با طراحی کلاسیک.

منفی: بیش از دو برابر هزینه های دیگر از بالا به رای تخته.

Chop Chop Walnut Cutting Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $139.95tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن