بهترین Deba, چاقو برای ماهی فیللتینگ, ماهی, مرغ و بیشتر

مانند هر جدی صنعتگر, این مهم است که یک آشپز دسترسی به بهترین ابزار است. در میان جدایی صرف نظر از نوع پخت و پز

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399

مانند هر جدی صنعتگر, این مهم است که یک آشپز دسترسی به بهترین ابزار است. در میان جدایی صرف نظر از نوع پخت و پز شما در حال انجام هستند و چاقو. و اگر شما در حال ساخت, ماهی, گوشت و یا مرغ شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما یک تیز deba, چاقو در دست است.

این deba, bōchō—که ترجمه را به "با اشاره چاقو کنده کاری"—یک چاقو که شده ثابت از آشپزخانه وجود دارد و به طور فزاینده ای در خارج از آن, پس از دوره ادو. هر چند آن سنتی کربن تیغه های فولادی نیاز به نگهداری از خود را به طور متوسط چاقو آشپز خود را گسترده و طولانی شکل مناسب برای ماهی فیللتینگ ماهی. اما استفاده از آن نیست و صرفا محدود به غذاهای دریایی; deba, چاقو همچنین می توانید برش گوشت و مرغ است که به صورت کاملا رایگان از قطر استخوان.

این deba, چاقو می تواند به شما کمک کند خود را سفت و برش بازی به سطح بعدی. در اینجا چهار در آمازون است که نمی خواهد اجازه دهید به شما و یا خود ماهی پخت و پز—پایین.

1. Wusthof کلاسیک 7 اینچ Deba, چاقو

اگر شما کنجکاو در مورد اضافه کردن یک deba, چاقو به مجموعه خود را اما نه کاملا آماده به را غوطه Wusthof فقط ممکن است کامل استارت گزینه برای شما است. این شرکت 7 اینچ deba, بدون زواید چاقو که مناسب برای برش ماهی و گوشت و سبزیجات و میوه. با یک تیغه دقت جعلی از قطعه واحد از فولاد پر کربن این شرکت می گوید این باید مقاومت در برابر لکه و یا خوردگی اما تعمیر و نگهداری منظم و چرب نمی تواند صدمه دیده است. همچنین ویژگی های یک تانگ شده است که سه گانه پرچ به رسیدگی به ارائه حق بیمه-احساس کنترل و دوام فوق العاده.

مزایا: همه کاره چاقو که فقط حق را برای هر کسی که کنجکاو در مورد تلاش یک deba,.

منفی: دشت زیبایی نمی خواهد به نوبه خود سر.

Wusthof Classic 7-inch Deba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $99.95

2. Dalstrong Shogun سری S Deba, چاقو

اگر شما در حال حاضر سعی deba, چاقو و علاقه مند به ارتقا و سپس Dalstrong Shogun سری 5 است که قطعا ارزش توجه شما. چاقو ویژگی های فوق العاده تیز که شده است دست به پایان رسید با استفاده از روش های سنتی و نیتروژن سرد می شود برای اطمینان از مقاومت در برابر خوردگی. علاوه بر این ویژگی های "فلز طوفان" الگوی است که به نظر می رسد تیز و به حداقل می رساند کشیدن و نگه می دارد غذا از گرفتن گیر تیغه. اضافه کردن به طراحی آن سنتی است هشت ضلعی به شکل دسته های ساخته شده از درجه نظامی G-10 Garolite و قرمز و سفید چوب بلسان بنفش.

مزایا: زرق و برق دار با چاقو عملکرد برای مطابقت با.

منفی: آن مزین جزئیات ممکن است بیش از حد آنها برای برخی از.

Dalstrong Shogun Series S Deba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $119.88

3. KMZ آشپزخانه چپ دست Deba, چاقو

می توان آن را خشن برای افراد چپ دست زندگی را در دست راست جهان است. خوشبختانه اگر شما یک southpaw به دنبال یک deba, چاقو به تماس خود را پس از آن KMZ شما پوشانده شده است. این برنامه شامل یک تیغه جعلی از فولاد آلمانی که مقاومت در برابر لکه و زنگ زدگی چاقو به پایان رسید و زاویه دار به طور خاص برای دست چپ استفاده است. اما این همه نیست این deba, ارائه کرده است—آن را نیز ویژگی های کلاسیک زیبایی که به نظر می رسد مقدار زیادی ظریف در کنار دیگر خود را چاقو.

مزایا: زاویه دار به طور خاص برای چپ دست سرآشپزها.

منفی: این دور از پیشرفته ترین گزینه وجود دارد.

KMZ Kitchen Deba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $75.00

4. Yoshihiro Shiroko فولاد کربن بالا Kasumi Deba, چاقو

Yoshiro را deba, انتخاب ایده آل برای سرآشپزها که در حال حاضر برای درک شادی از چاقو. دست گردد چاقو ویژگی های فوق العاده تیز تیغ است که ثبت نام به عنوان یک 62-63 در Rockwood سختی در مقیاس. آن طراحی زیبا شامل یک ماگنولیا چوب گرد دسته دربسته در محیط با آب شاخ تقویت, به علاوه مطابق چوب غلاف. سنگین چاقو—آن راهنمایی مقیاس در 1.75 پوند—همراه با tsubaki نفت برای تعمیر و نگهداری و گارانتی مادام العمر.

مزایا: زرق و برق دار سنتی چاقو به معنای برای جوانب مثبت.

منفی: ممکن است مناسب برای مبتدیان.

Yoshihiro Shiroko High Carbon Steel Kasumi Deba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $279.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن