بهترین چوب لباسی برای ذخیره سازی مورد علاقه خود را تا حدی

شاید بیش از هر مورد دیگر از لباس, مراقبت از شلوار می تواند پیچیده باشد. بسته به نوع مواد آنها را به خوبی مناسب

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399

شاید بیش از هر مورد دیگر از لباس, مراقبت از شلوار می تواند پیچیده باشد. بسته به نوع مواد آنها را به خوبی مناسب برای خورده شدن و ذخیره شده در یک کشو دار برخی از شلوار به راحتی می توانید در نتیجه نوع ناخوشایند چین و چروک است که باید بخارپز دور هر زمان که شما می خواهید به آنها را می پوشند. اما یک راه حل این است که سرمایه گذاری در کیفیت چوب لباسی طراحی شده برای فروشگاه شلوار راحتی.

چوب لباسی طراحی شده به طور خاص برای شلوار به طور فعال کمک به آنها برای حفظ شکل و ظاهر آن را به شما صرفه جویی در وقت با ارزش در هر زمان که شما در لباس پوشیدن. بهترین انجام این کار بدون در نظر گرفتن بیش از حد با ارزش فضای گنجه. با این عوامل در ذهن ما گرد چهار شلوار لباسی که شما کار انجام می شود. نگاهی به همه آنها را در اینجا.

1. SONGMICS شلوار چوب لباسی

این جذاب گیره-سبک لباسی, ویژگی های یک طراحی هوشمندانه است که کاهش چین و چروک. شما برای باز کردن آویز چوبی با چرخش قلاب فلزی که نشان می دهد یک احساس به صف گرفتن سیستم است که شما را نگه می دارد تا حدی امن. به دلیل آن نیاز ندارد خود را تا حدی به قطع بیش از یک بار شما می توانید انتخاب کنید به چسبیدن به آنها را یا از خود را احاطه کرده و یا تسمه. به عنوان طولانی به عنوان شما رو عمودی فضای این را حفظ خواهد کرد آنها را از در حال توسعه چین و چروک است.

مزایا: شیک نگاه آسان به چرخش و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

منفی: آنها فقط می تواند نگه دارید یک جفت در هر قلاب.

SONGMICS 12 Pack Wood Pant Hangers

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.99

2. devesanter چند لایه شلوار مفت

کمد لباس املاک و مستغلات می تواند گرفته شده تا خیلی سریع به خصوص اگر شما تعداد زیادی از لباس. به همین دلیل داشتن یک فضا-صرفه جویی در گزینه مثل این یکی از devesanter است خوش آمدید برای بسیاری از ما است. در اصل توسط انباشته جفت شلوار تا بالای یک دیگر این سیستم می توانید آزاد کردن فضای با ارزش برای موارد دیگر. این مجموعه همراه با سه لباسی که فروشگاه تا چهار شلوار هر (پس از ده جفت آسان) برای یکپارچه سازی و سازمان است.

مزایا: آسان برای صرفه جویی در فضا با شلوار حلق آویز در بالای یکدیگر است.

منفی: اگر شما یک شماره مشابه تا حدی می توان آن را کمی سخت به بگویید که چه چیزی است.

devesanter Multi-Layer Pant Hanger

آمازون

خرید در حال حاضر: $15.99

3. Casafield 10 چوب نفس نفس زدن چوب لباسی

Casafield کلیپ-سبک شلوار چوب لباسی به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به داشتن فروشگاه-سبک چوب لباسی در خانه. کلیپ های فلزی در هر دو به پایان می رسد از این چوب لباسی گرفتن بر روی شلوار خود ایمن ساخت مطمئن شوید که آنها نمی خواهد سقوط به پایین از گنجه خود را. این همان دلیل شما در پیدا کردن سبک در فروشگاه های سراسر جهان است. آنها ممکن است ترک یک اثر در بیشتر پارچه های ظریف اما جین و محکم wools آنها یک گزینه بزرگ است.

مزایا: کلیپ های فلزی کمک به نگه داشتن موارد ایمن در محل.

منفی: همان کلیپ های فلزی ممکن است ترک یک اثر در مورد علاقه خود را در شلوار.

Casafield 10 Wood Pant Hangers

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $13.99

4. ZOBER 20 بسته شلوار مفت

Zober را شلوار لباسی را طراحی مربوط به اینده است که باعث می شود آن را آسان برای شما برای دریافت مورد علاقه خود را در نشریه علمی پژوهشی گام های روشن و خاموش. اما این فلز چوب لباسی پلاستیکی به طوری که آنها نمی خواهد لغزش و پایان باز زاویه رو به بالا برای یک دوز اضافی از امنیت. به علاوه خود را محکم فلزی و پایگاه های آنها را تقریبا غیر قابل خراب کردن.

مزایا: طراحی باعث می شود آنها را آسان برای استفاده و تضمین شلوار خود را نمی خواهد ،

منفی: آنها از ویژگی های حلق آویز نوار بنابراین شما ممکن است برخی از دندانه در برابر در شلوار خود.

ZOBER 20 Pack Pants Hanger

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب