بهترین کوره پرس برای ساخت همبرگر کامل و بیشتر

یک کوره سوسوی به زندگی یکی از زیبا ترین چیزهایی که در تمام جهان است. آن را بیش از فقط یک حس است هر چند آن را د

توسط ETELARESANKHABAR در 6 خرداد 1399

یک کوره سوسوی به زندگی یکی از زیبا ترین چیزهایی که در تمام جهان است. آن را بیش از فقط یک حس است هر چند آن را در کل یک احساس است که تداعی تابستان پشت بام ها با دوستان خوب و نوشیدنی های سرد به عنوان همبرگر و استیک صدای هیس کردن و از کار افتاده در کوره. به عنوان بزرگ به عنوان آن تجربه است که یک راه وجود دارد تا همه چیز را حتی بهتر است.

اضافه کردن کوره مطبوعاتی خود را با کباب تجربه به مراتب بیشتر از فقط accessorizing; آن را تا به تعدادی از کاربردهای عملی و مزایای. یک کوره مطبوعات کمک می کند تا به نگه داشتن گوشت خود را نزدیک به سطح پخت و پز اجازه می دهد برای حتی حرارت توزیع در سراسر سطح. که اجازه می دهد تا به صورت کلی غنیتر طعم و مزه. آن را کمک می کند تا به حلقه های چربی را از گوشت در حالی که حفظ تمام دیگر ثروتمند و خوش طعم.

کوره پرس یک راه ساده برای ساخت این مواد غذایی شما را دوست دارم طعم و مزه حتی بهتر است. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما در آمازون است.

1. تسلیم چدن کوره مطبوعات

همانطور که با تمام بازیگران محصولات آهن الج جلو پنجره مطبوعات نشسته در تقاطع ارزش بزرگ و صنعتگری با کیفیت بازده یک محصول است که قابل اعتماد و عالی است. مستطیل شکل باعث می شود فشار زیادی به استفاده از در بزرگتر کاهش از گوشت به کمک واقعا مهر در تمام طعم غنی. علاوه بر فشار خود را چاشنی و آماده برای رفتن و سرد آن دسته گرفتن باعث می شود آن را بنابراین شما نمی خواهد سوزاند دست خود را.

مزایا: کیفیت ساخت از یک نام تجاری شما می توانید اعتماد.

منفی: مستطیل شکل ممکن است گزینه ایده آل برای کسانی که می خواهند به استفاده از مطبوعات به طور انحصاری برای همبرگر.

Lodge Cast Iron Grills Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.90

2. BBQ اژدها کوره مطبوعات

یک کوره با فشار دستی است که اگر یک فرد است که شما می دانید یک کوره. اما اگر شما در یک آپارتمان ساکن و یا کسی که تا این سرمایه گذاری از یک کوره—اما هنوز هم می خواهید طعم غنی کوره مطبوعات را فراهم می کند—BBQ اژدها شما پوشانده شده است. این کوره مطبوعات طراحی شده است برای استفاده در فر و یا خود را در stovetop با سهولت به آن سبک وزن ساخت و ساز و اندکی شکل الماس. کل آهن ساخت و ساز اجازه می دهد تا حتی برای حفظ حرارت و خنک رسیدگی به معنی دست های خود را نمی خواهد سوخته زمانی که شما رفتن به آن را حذف کنید.

مزایا: برای فر استفاده کنید.

منفی: تعداد زیادی از نگهداری ادویه را پوشیدن در نهایت.

BBQ Dragon Grill Press

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

3. ستاره جدید Foodservice کوره مطبوعات

این کوره مطبوعات از ستاره جدید Foodservice تجاری-محصول درجه که از آشپز مورد علاقه خود را و به راحتی از خانه خود را. با آن سبک و آسان برای نگه داشتن دسته چوبی این کوره با فشار یک گزینه عالی برای کسانی که به دنبال آزمایش با استفاده از یک کوره مطبوعات در خانه های خود. در حالی که کمی کوچکتر از دیگر گزینه های آن هنوز فراهم می کند تمام کسانی که از مزایای بزرگ, بنابراین اجازه ندهید که اندازه آن شما احمق.

مزایا: سبک و راحت نگه دارید.

منفی: ظاهر و ساخت و ساز نیست به عنوان روستایی دیگران است.

New Star Foodservice Grill Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.97

4. Bellemian دور را فشار دهید کوره مطبوعات

به دنبال خود همبرگر در خانه را که غنی از بافت و عطر و طعم? این کوره مطبوعات از Bellemain شما پوشش داده شده با گرد کوره را فشار دهید. شکل اجازه می دهد تا شما را به در و مطبوعاتی که, کامل, برگر سوزاننده آب میوه ها در حالی که از بین بردن برخی از این چربی های ناخواسته. سنگین آهن در حال حاضر چاشنی و برای استفاده آماده خواهد شد و مدت زمان طولانی گذشته اگر شما مراقبت از آن را به درستی. علاوه بر این که سطح اجازه می دهد تا برای حتی حرارت توزیع شده است.

جوانب مثبت: ایده آل برای برگر و بیکن.

منفی: تا حدودی محدود استفاده با توجه به آن دایره ای شکل است.

Bellemian Round Press Grill Press

آمازون

خرید در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن