بهترین گریپ فروت چاقو به صبحانه دبستان تر از همیشه

هر کسی که صرف زمان در آشپزخانه می داند که وجود دارد یک چاقو برای اساسا هر نوع از مواد غذایی است. برای مثال گریپ فروت است که می تواند دست و پا گیر برای برش با استاندارد چاقو بریده شده. به همین دلیل شما می خواهید به استفاده از یک گریپ فروت چاقو دفعه بعد که شما احساس می کنید مانند ساخت سالاد میوه.

گریپ فروت چاقو منحنی کوچک با تیغه دو لبه های دندانه دار است که به طور خاص طراحی شده به آغوش منحنی از میوه. خود را کوچک دیدم مانند لبه دقیقا می توانید برش از طریق ضخیم و مومی پوست و جدا کردن آن از میوه واقعی خود را. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی است که شما نیاز به در آشپزخانه خود را و هر کس که سعی منظمی برش از یک گریپ فروت (یا نارنجی) بدون یکی می داند که چگونه مفید آن است.

اگر گریپ فروت یک جزء اصلی از رژیم غذایی خود را, سپس آن زمان برای سرمایه گذاری در یک اختصاص داده شده چاقو. در اینجا چهار شما می خواهید در نظر بگیرید.

1. Messermeister Pro-Touch گریپ فروت چاقو

این Messermesiter Pro-لمسی بدون زواید گریپ فروت چاقو است که کار می کند دقیقا به عنوان آگهی. این برنامه شامل 4 اینچ, تیغه, چاقو است راه ایده آل برای جدا کردن صبحانه میوه از آن گاهی اوقات-مزاحم گودال. فقط به عنوان موثر در دیگر میوه های خانواده مرکبات تیغه چاقو ساخته شده از ضخامت-سنج فولاد ضد زنگ است که نمی خواهد زنگ خم شدن و یا تغییر شکل در طول زمان به این معنی که شما می خواهید سال از استفاده از آن.

مزایا: ساده و زیبایی است که در دسترس در هر دو سیاه و سفید و یا قرمز است.

منفی: این پیچیده ترین به دنبال تکه کارد و چنگال.

Messermeister Pro-Touch Grapefruit Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $21.35

2. Rösle فولاد ضد زنگ گریپ فروت/نارنجی چاقو

گریپ فروت چاقو تمایل به یکی از دو راه قدیمی از مد افتاده یا شبیه اسباب بازی. نه Rösle است هر چند که ورزش براق نگاه مدرن است که به نوبه خود سر. در علاوه بر این به یک منحنی تیغه است که ویژگی های دو لبه های دندانه دار به cannelle نیز تیز در هر دو طرف برای تسهیل تمیز کننده برش. به علاوه آلمان چاقو در آب-تنگ رسیدگی است کاملا متعادل به شما کنترل بهتر بر روی هر برش.

مزایا: براق نگاه مدرن کمک می کند تا آن را به ایستادگی کردن از همسالان خود.

منفی: برخی ممکن است فکر می کنم آن را به نظر می رسد کمی ضد عفونی کننده.

Rösle Stainless Steel Grapefruit/Orange Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $31.95 قیمت

3. Norpro نچسب Squirtless گریپ فروت چاقو

یک نگاه Norpro جسورانه چاقو و شما می دانید که دقیقا چه آن را برای. این برنامه شامل دو تیغه دندانه دار یکی در هر طرف چاقو ویژگی های بازیگوش زرد و صورتی رنگ. اما به عنوان چشم نواز آن را به عنوان ممکن است چاقو است که قابل توجه ترین آن دو تیغه. واقعا که سه چرا که در علاوه بر این به سنتی گریپ فروت برش تیغه همچنین ویژگی های دو تیغه است که بهتر است جدا میوه از داخل آن غشاء.

مزایا: یک چاقو است که می توانید برش گریپ فروت در دو روش.

منفی: ممکن است بیش از حد رنگارنگ برای برخی از آشپزخانه.

Norpro Nonstick, Squirtless Grapefruit Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $15.98

4. Rada کارد و چنگال چاقو گریپ فروت

Rada کارد و چنگال را گریپ فروت چاقو به نظر می رسد درست مثل شما می خواهم انتظار می رود یکی به. هیچ علاقه داشتن به زنگ ها و سوت آن را فقط ویژگی های ساده و دندانه دار تیغه که باعث می شود تهیه گریپ فروت یک نسیم است. ساخته شده از بالا کربن فولاد ضد زنگ آن را یک درجه جراحی تیغه آن را نیز فوق العاده با دوام است. این حتی شامل گارانتی مادام العمر باید شما همیشه به آن نیاز دارید.

مزایا: کلاسیک گریپ فروت چاقو که به آسانی در کیف پول.

منفی: نه پیشرفته ترین گریپ فروت چاقو وجود دارد.

Rada Cutlery Grapefruit Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.52

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>