بهترین کت می ایستد خود را برای برگزاری کاپشن و کلاه

بدون اغراق اهمیت آن یک کت ایستاده است یک شاخص واضح و روشن است که شما از آن ساخته شده ایم; است که شما خود و نوع

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

بدون اغراق اهمیت آن یک کت ایستاده است یک شاخص واضح و روشن است که شما از آن ساخته شده ایم; است که شما خود و نوع لباس است که ارزش نمایش. حول خود Brunello جارچی بیش از یک صندلی دیگر یک گزینه و نه پنهان نیمه بالا دست خود را-ساخته شده Kiton کت و شلوار در یک گنجه. هیچ یک جنتلمن نیازهای اختصاصی clotheshorse به نمایش آرزو خود را در لباس. پس از همه, یک کت خوب سرمایه گذاری است و سزاوار است چنین رفتار شود.

البته وجود دارد به عنوان بسیاری از غرفه به عنوان وجود دارد قرار دادی کت. اما بهترین نسخه یک رد پای کوچک برای جلوگیری از خمیدگی فضا در خانه خود به همراه چند لایه در طراحی که اجازه می دهد تا شما را به قطع متعدد, کت, کلاه, کیسه, یا حتی چتر. کت غرفه آمده در آرایه ای از مواد مختلف از خار فولاد به چوب گردو بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که مکمل منزل خود را (و لباس). در اینجا چهار نفر از بهترین کت می ایستد در آمازون متناسب با هر نوع دکور.

1. Displays2go 8-قلاب کت دندانه دار کردن

اندازه گیری 73 اینچ طول این شیک معاصر کت ایستاده ویژگی های هشت قلاب منحنی به نگه دارید تا 88 پوند خود را از لباس و لوازم جانبی. از مد افتاده از خار فولاد ضد زنگ آن هر دو شیک و محکم. ایستاده ویژگی های یک پایگاه وزن است اما هنوز هم تنها 13 lbs پس از آن آسان است به اندازه کافی به حرکت در اطراف. در حالی که موضع خود را ارائه می دهد مقدار زیادی از ذخیره سازی آن نسبتا کوچک رد پا و نمی کشد تا فضای زیادی در خانه خود را.

مزایا: هوشمند منحنی طراحی خود را حفظ خواهد کرد آبادغرب از کشویی خاموش ایستاده است.

منفی: آن نقره ای رنگ کت و شلوار ممکن است در هر خانه است.

Displays2go Coat Rack

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $113.32

2. Roundhill مبلمان Vassen کت دندانه دار کردن

طراحی شده برای hoarders در میان ما این دوام کت های چوبی ایستاده دارای هشت قلاب فلزی برای کت زنانه, کلاه و روسری همراه با سه همراه با ذخیره سازی قفسه کتاب tchotchkes و کفش. این نسخه به پایان رسید در سفید رنگ است که اجازه می دهد تا آن را متناسب با اکثر خانه ها اما شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا در اسپرسو یا گردو. این دهانه 72 اینچ در مجموع و باعث می شود بیانیه ای در هر منطقه از خانه.

مزایا: شما می توانید انتخاب کنید که رنگ بهترین لباس های خود را از دست بدهد. و آن را به عنوان جذاب به عنوان یک کتاب در مورد.

منفی: در 21 پوند آن را سنگین ترین رک را در این لیست می تواند سخت تر به حرکت در اطراف.

 Roundhill Vassen Coat Rack

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $80.97

3. Kira خانه ادیسون فلزی کت دندانه دار کردن

این svelte جراحی قفسه کت exudes ظرافت. این شش قلاب قادر به نگه داشتن تا 10 پوند در هر دور وزن پایه که مانع ایستاده از اوج بیش از یک بار لود می شود. این اقدامات 69 اینچ است و یکی از مدل های کوچکتر در این لیست است. این باعث می شود رک ایده آل برای خانه های با سقف پایین یا فضای کمتر. در بالا از آن سادگی آن معنی آن را نمی خواهد به سرقت نور افکن از لباس های خود را.

مزایا: پایه نیز می آید در روغن برنز.

منفی: این بدترین کت قلاب در این لیست است.

Kira Home Addison Metal Coat Rack

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $88.99

4. Umbra Flapper کت دندانه دار کردن

ایجاد شده توسط با استعداد کانادایی طراح آلن Wisniewski این جور کت دندانه دار کردن همه چیز در مورد صرفه جویی در فضا. طراحی هوشمندانه ویژگی های نه تاشو آلومینیوم قلاب است که می تواند تحت فشار قرار دادند به قطب هنگامی که استفاده نمی کنید. از مد افتاده از لوکس گردو و چوب آن را به ارمغان می آورد کمی از منزل در داخل خانه. در ضمن 22.5 اینچ فلز پایه تضمین می کند که مگس کش باقی می ماند درست حتی زمانی که به طور کامل لود شده با کت و لوازم جانبی.

مزایا: تلنگر به پایین قلاب بزرگ در آپارتمانهای کوچک و یا آپارتمان.

منفی: آن را در پایان گران تر از طیف.

 Umbra Flapper Coat Rack

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $150.00tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de