بهترین برگر پرس برای ساخت کامل Patty در خانه

هر کس دوست دارد یک همبرگر خوب. آن را به عنوان یک عامل اصلی از غذاهای آمریکایی به عنوان مرغ سوخاری, هات داگ یا پای سیب—با وجود این واقعیت است که آن دقیق منبع و مخترع باقی می ماند به شدت مورد مناقشه است. اما اجازه دهید آن صورت, قالب بتس با دست می تواند یک درد واقعی. یک برگر مطبوعات می تواند به راحتی درمان این اجازه می دهد سرآشپزها به سرعت له گوشت گاو به یک دایره کامل سازگار با اندازه و وزن است.

بله شما همیشه می توانید رفتن به رستوران مورد علاقه خود را و گرفتن برگر (یا دو) اما شما می توانید آن را پاداش بیشتری به خود را از صفحه اصلی در کوره یا اجاق گاز است. یک همبرگر خوب مطبوعات نیست فقط برای گوشت گاو یا: شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید به شکل بوقلمون, ماهی قزل آلا یا سبزیجات بتس. فقط مطمئن شوید که شما خط مطبوعات با کاغذ مومی برای اولین بار به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز چوب.

می خواهید برای شروع ساخت رستوران با کیفیت همبرگر در خانه ؟ در اینجا چهار بزرگ برگر پرس که آن را آسان.

1. Cuisinart 3-در-1 پرس برگر

می توان آن را روی حیله و تزویر به همبرگر شکم پر. پنیر یا سبزیجات در داخل می تواند تراوش در حالی که پخت و پز و یا آنها می توانند تا پایان نپخته به طور کامل. Cuisinart برگر مطبوعات حل این مشکل با کمک به شما را پر برگر که ساختاری صدا. این ابزار می آید با یک اضافی را فشار دهید که باعث می شود یک تورفتگی در 4-اینچ patty برای قیمه—پر کردن آن با پنیر آبی پاشیده بیکن و گوجه فرنگی و یا هر قلقلک فانتزی خود را و سپس پوشش آن را با یک لایه گوشت و مهر و موم آن را با بزرگتر اجرا از آسیاب فشار دهید. شما پیدا کنید که هر patty شما را در این راه نمی افتد از هم جدا در کوره یا نه.

مزایا: یکی از ساده ترین راه برای ایجاد یک پر برگر.

منفی: 4-اینچ patty اندازه ممکن است بیش از حد کوچک برای برخی از.

Cuisinart 3-in-1 Burger Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

2. کاراکتر-داد و بیداد برگر مطبوعات

فشار دادن همبرگر یکی یکی می تواند یک کار دشوار است, به خصوص اگر شما در حال پخت و پز برای یک حزب بزرگ. کاراکتر-داد و بیداد برگر مطبوعات این مسئله را حل میکند که آن را قادر به ایجاد دو بتس در یک بار. ساخته شده از آلومینیوم سنگین آن را نیز فوق العاده با دوام و پس از آن یک سرمایه گذاری واقعی قطعه. به علاوه هر محکم patty خواهد بود همان شکل است.

مزایا: به دو همبرگر در یک بار.

منفی: طول می کشد تا بیشتر از فضای ضد منظم فشار دهید.

Char-Broil Burger Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.94

3. BBQ-کمک برگر مطبوعات

اکثر برگر پرس را کوچکتر patty که حدود چهار اینچ در قطر. BBQ-کمک است اما باعث می شود بتس که 5 اینچ گسترده. اما نه تنها راه خود را بتس در حال بزرگتر است. آن همچنین می تواند تولید همبرگر که یک اینچ ضخامت است که حدود چهار برابر اندازه بتس ساخته شده توسط این رقابت است. علاوه بر آن نرم و صاف, مدرن, فلز و سرامیک طراحی آن مجموعه جدا از بیش از حد صنعتی رقابت است.

مزایا: یکی از بهتر به دنبال برگر پرس وجود دارد.

منفی: پس از آن شامل سرامیک بهتر است آن را با دست شستن.

BBQ-Aid Burger Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

4. Avant گراب برگر مطبوعات

Avant گراب برگر مطبوعات است ساخته شده از آلومینیوم محکم و می توانید همبرگر که 4.5 اینچ در قطر. آن را بیش از فقط یک دکمه هر چند—آن را نیز همراه با 1000 ورق precut کاغذ مومی که بیشتر می تواند کمک به شما را با کیفیت همبرگر. خط مطبوعات با این مقالات برای حفظ بتس از چسبیدن و یا استفاده از آنها برای بسته بندی نهایی خود را خلق و ذخیره آنها را برای بعد. که در راه شما هرگز به استرس در مورد پخت و پز همبرگر برای دوستان به عنوان نیمی از کار را در حال حاضر انجام می شود از قبل.

مزایا: شامل precut کاغذ مومی.

منفی: همبرگر است که باعث می شود یک چهارم از یک اینچ ضخامت ،

Avant Grub Burger Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $31.29

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im