توسط کارول Baskin واقعا گناهکار بود یا Netflix بکشد ایجاد یک تبه کار است ؟

مامان ترسناک و Netflix تنها سرد گربه ها و بچه گربه ها را در بر داشت وقت آزاد خود را به طور ناگهانی اشغال شد

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
carole-baskins-tiger-kind-villian-1
مامان ترسناک و Netflix

تنها سرد گربه ها و بچه گربه ها را در بر داشت وقت آزاد خود را به طور ناگهانی اشغال شده توسط کفال-ورزشی throuple-محبت ببر-داشتن مت-سیگار و قتل-برای-استخدام طرح docuseries, Tiger King. و چگونه می تواند من موفق به ذکر است این نمایش را نیمه دیگر "که سگ ماده, Carole, Baskin"?

حتی اگر شما در میانهی شب به تماشای Netflix اصلی برای خودتان اگر شما شده است در رسانه های اجتماعی در هر زمان در چند هفته گذشته (که مگر اینکه شما نشسته است در اطراف بافتن پای خود را از موهای شما) شانس هستند به احتمال زیاد شما تا قضیه از این trainwreck است از یک داستان است که غیر ممکن است به دور از.

اما در مورد شما شده است زندگی اجتماعی جدا راک, اجازه دهید به شما گرفتن ، سری مراکز عمدتا در اطراف جو عجیب و غریب (به راحتی به رسمیت شناخته شده توسط خود را مقصور جو خاک کفال و آویزان ابرو حلقه نفوذی که در نسیم) سابق باغ وحش خصوصی مالک که یک بار تا به حال صدها نفر از ببر و نفرت خود را برای حمایت از حقوق حیوانات حمایت کارول Baskin. همان کارول Baskin که بینندگان موضوع را با پس او گربه وحشی واقع در یکی دیگر خصوصی "محراب" در تمپا شناخته شده به عنوان بزرگ گربه پناهگاه نیز در قفس قفل شده است.

و همچنین این یکی مزاحم کمی حدس و گمان است که او ممکن است او را کشته شوهر دوم دان لوئیس و تغذیه او را ببر. Soooo, بله ... وجود دارد که!

با راه کارول توضیح می دهد که آن را بر روی دوربین نمی شد یک توهم زناکار میلیونر که به دیدار کاستاریکا هر ماه در این هفته او تا به حال چرخه قاعدگی خود را به طوری که او می تواند رابطه جنسی با زنان دیگر. اما هنگام خروج یکی از این سفرها در سال 1997 او از بین رفت.

یکی از مظنونین اصلی در این مورد ؟ کارول Baskin.

به روشنی وجود دارد هنوز شواهد کافی برای کارول حتی به شارژ یا در '90s و یا در حال حاضر, اما وجود دارد هیچ انکار است که برخی از اتفاقات قبل و بعد از شوهر سابق او را ناپدید شدند ماهی — و یا باید ما می گویند حقه باز از روغن ماهی ساردین?

با توجه به همین دو دختر که مورد مصاحبه قرار گرفتند در همین نبود یک مرد که درگیر پلیس در امور مدنی. اما تنها دو ماه قبل از ناپدید شدن او اقدام به فایل سفارش محدود در برابر کارول آن را به عنوان بار دوم او تبدیل شده بود "عصبانی [کافی] به تهدید[en] برای کشتن" او. درخواست او رد شد با توجه به فقدان شواهد.

چه ممکن است همچنین اعتصاب برخی به عنوان عجیب و غریب است که راه دان اخیر وکالت بود دقت کنید. هنگامی که کسی آماده یک وکالتنامه از آن است که اغلب برای محافظت از دارایی های خود را با عبور از آنها را به خود نزدیک ترین خویشاوندان. اما در جمله اول از همین قدرت از وکیل که جو عجیب و غریب ادعا تهيه شده توسط کارول می گوید:"با دوام خانواده وکالت نباید تحت تاثیر هیچ گونه ناتوانی و یا ناپدید شدن."

"من در 37 سال دیده می شود هرگز از آن بگو: یا ناپدید شدن.' هرگز می گوید:" یوسف فریتز دان و وکیل در سری. "در این رابطه این است که بسیار غیر معمول است."

همه این اماره "شواهد" همراه می تواند منجر کسی پایین سوراخ خرگوش به این باور است که وجود ناپاک بازی درگیر در همین ناگهانی ناپدید شدن و دختران خود را قطعا نمی عقب نگه نظریه خود را. چهار ماه به بررسی و فرزندان او رفت و به مطبوعات با یک داستان است که کارول کشته دان و تغذیه او را ببر.

"این سناریو کامل به دور از کسی که" دانا Tia می گوید در مصاحبه با مردم. "ما ناراحت شدند که پلیس نیست تست DNA در چرخ گوشت."

کارول در پاسخ به این اتهامات چیست؟: "من ببر و خوردن گوشت آنها نمی خوردن مردم. وجود دارد خواهد بود استخوان و باقی مانده از شوهر من در خارج وجود دارد. من شگفت زده هستم که مردم حتی فکر می کنم چنین چیزی." *خنده در کارول*

Big Cats Laugh GIF by NETFLIX - Find & Share on GIPHY

پنج سال و دو رد polygraphs بعد همین بود که از نظر قانونی اعلام کرد مرده. از روز بعدCarole فرض دارایی های خود را.

منظورم اینه گه مقدس... درست است ؟

ببر پادشاه یکی فوق العاده ای کابوس یک داستان است که شما مایل بیشتر و تاب هیچ پایان. به همین دلیل من درونی جنگلی تا به حال به دانستن بیشتر در. من پریدند در بیش Big Cat Rescue وب سایت.

با توجه کارول پررنگ لیزا فرانک کمد لباس من انتظار داشتم به دیدن ببر-نسخه قابل چاپ صفحات وب است. اما من پیش بینی یک مقاله طولانی (و چند فیلم) به طور کامل اختصاص داده شده به دفاع از دعاوی علیه کارول.

"زمانی که مدیران از Netflix مستند ببر پادشاه آمد به ما پنج سال پیش آنها گفت: آنها می خواستند به گربه بزرگ نسخه Blackfish (این مستند که در معرض سوء استفاده در سی ورلد) که در معرض بدبختی ناشی از شایع پرورش از گربه توله برای نوازش توله بهره برداری و افتضاح زندگی گربه سرب در کنار باغ وحش و بازگشت متری اگر آنها زنده ماندن" مقاله شروع می شود.

اگر شما هرگز دیده می شود Blackfish (و من به شدت آن را نشان می دهد اگر نه آن است که به همان اندازه نگران کننده و در حال حرکت در راه آن خود را تشویق بینندگان به اقدام در برابر چرخه معیوب از ابتلا به پرورش و نگه داشتن orcas در اسارت. خوب ببر پادشاه... بود هیچ چیز مانند Blackfish. ببر پادشاه است مانند اگر سلسله اردک و خودت copulated و تولید نوزاد و کودک آویزان کردن با صدها نفر از ببر.

با وجود راه Netflix به تصویر کشیده او کارول می دهد یک توضیح برای هر چه-در-این-واقعی-fuck جزئیات و اتهام می رود که در برابر او.

مربوط به سفارش ضابط, او ادعا می کند که آیا تا به حال ثبت است که پس از او باد که کارول بود هولنج خود را "آشغال" را از اموال در حالی که او در کاستاریکا است. (اگر او ترک من در طول هفته از دوره من به خواب با زنان دیگر من احتمالا انجام می شود که بیش از حد... من حتی ممکن است تغذیه او را به ببر خودم زمانی که او پشت کردم فقط گفت.)

"در طول هفته او [در کاستاریکا] من مسافت را از اموال به عنوان من می توانم" کارول می نویسد. "وندل (انجام کسب و کار مرتبط) گفت: به من در انجام این کار است. همین خواستار محاکمه پلیس برای متوقف کردن من. آنها به او گفت که او نیاز به یک سفارش محدود."

اما بیشتر وجود دارد...

ظاهرا همین بوده است loaning پول به هلیکوپتر برادران در حالی که او در کاستاریکا — که در آن زمان بود شبیه به یک مافیای محلی است. به دلیل ماهیت خطرناک خود را در انجمن ها و محیط اطراف ظاهرا همین وکیل در کاستاریکا تا به حال او را تشویق به اضافه کردن کلمات "بر ناپدید شدن" برای محافظت از کارول و گربه.

شاید همین بود فقط ناپدید می شوند از هوا نازک اما رسانه های اجتماعی نیست و خرید آن را فقط رتبهدهی نشده است. یکی از به طور گسترده تر مورد بحث نظریه است که همین دختر را به جدول آورده: که پدر خود را قرار داده و از طریق یک چرخ گوشت قبل از تغذیه به ببر. در این سری یک کلیپ کوچک از صنعتی به اندازه گوشت چرخ نشان داده شده است که تساوی بینندگان (شامل خودم) به این باور است که کارول رفته اند ممکن است پر کردن جو گلدبرگ شوهر او. اما با توجه به کارول گوشت چرخ نشان داده شده در این مجموعه نیست و حتی به نوعی او را پناهگاه حیوانات استفاده می شود و یا با استفاده از امروز.

"گوشت چرخ نشان داده شده در این ویدئو بسیار زیاد بود. ما چرخ گوشت یکی از آن کمی رومیزی دست لنگ چیزهایی مانند شما می خواهم که در آشپزخانه خود را در خانه مانند یک تصویر اینجا" کارول پست می گوید. "گوشت را به حال اول برش به یک اینچ مکعب مانند شما اینجا مراجعه کنید برای رفتن را از طریق آن. این ایده که بدن انسان و اسکلت می تواند از طریق قرار دادن آن است ساده لوحانه است. اما Netflix مدیران هم مهم نیست. آنها فقط نشان داد بزرگتر چرخ."

بنابراین اجازه دهید بگویم که کارول را ندارد همین ببر ناهار و یا او را از طریق چرخ یا در سپتیک تانک. هنوز کارول زبان بدن در هنگام صحبت کردن از شوهرش است فقط در مورد به عنوان مشکوک به جو عجیب و غریب, آلت تناسلی مرد, سوراخ کردن بدن ... و کارشناسان به توافق برسند.

"هنگامی که او خواسته شد در مورد تهدید او قبل از ناپدید شدن او کمپرس لب های او" روانشناس و متخصص زبان بدن بروس دورهام توضیح می دهد که در یک مقاله از آینه. "این یک نشانه جهانی است که در آن لحظه خاص وجود دارد یک روایت که در داخل سر خود را — چیزی نمی گفت."

شاید این دور از ذهن اتهام پرتاب در برابر کارول در دفاع از شوهر دوم خود را. شاید آنها نیست.

در راه همان است که ما هرگز نمی دانیم که چه چیزی باعث جو عجیب و غریب به این باور است که او فرفری کفال است "جاذبه جنسی" ما هرگز نمی دانیم ممکن است حقیقت واقعی از آنچه اتفاق افتاده است به همین Lewis.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن