9 بهترین سشوار که مشغول Mamas سریع ضربه شایسته نگاه

اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای سرمایه گذاری در کیفیت خشک کن ضربه آن را در حال حاضر زمانی که شما کمتر احتم

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
Supersolano Blowdryer

اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای سرمایه گذاری در کیفیت خشک کن ضربه آن را در حال حاضر زمانی که شما کمتر احتمال دارد به دیدار خود hairstylist سریع ضربه با توجه به این واقعیت است که ما در یک f*cking بیماری همه گیر. حتی زمانی که شما رفتن به سالن باز می کند تا شما احتمالا محدود کردن قرار ملاقات های خود را به ضرورت برهنه: برش و رنگ (مگر اینکه شما DIYing رنگ مو خود را در صفحه اصلی).

اخیرا فرماندار کنتیکت ند لمانت در واقع توصیه می شود که سالن که بازگشایی نیست, استفاده از سشوار برای ترس است که آن می تواند گسترش ویروس. در حالی که هیئت منصفه هنوز در جامعه علمی به اینکه آیا یا نه سشوار تا گسترش و حول و حوش آن را ایمن می گویند که این توصیه در سراسر هیئت مدیره به موهای خود را در خانه.

بنابراین اگر شما در حال رفتن به ضربه خشک مو خود را برای آینده قابل پیش بینی شما نیز ممکن است سرمایه گذاری در کیفیت سشوار—که نه تنها کاهش را در زمان شما صرف یک ظاهر طراحی شده مو خود را, اما همچنین کمک می کند تا محافظت از یکپارچگی و سلامت مو را با توجه به لورن Paglionico شهر نیویورک-بر اساس نقاش و صاحب LRN زیبایی.

مقدار وات نیز مهم است. در واقع Annagid "Kee" تیلور مشهور آرایشگر که مشغول به کار با امثال Keke Palmer تیفانی Haddish, Nafessa ویلیامز و Tika Sumpter نشان می دهد رفتن با سشوار که حداقل 1500 وات. "این به شما می گوید که چگونه قدرتمند کن تا بالاتر وات سریع تر خشک," او می گوید.

اگر شما ضخیم فرفری یا فردار شما می خواهید به دنبال یک خشک کن است که یونی یا کهربای اصل فن آوری است. این تیلور توضیح می دهد به این معنی است که خشک کن می دهد یون های منفی کمک می کند که برای شکستن قطرات آب بر روی موهای خود را سریع تر خشک که مو را کمتر فردار. اگر شما بسیار خوب آن را به بهترین فروشگاه برای خشک کن ساخته شده با سرامیک یا چینی فن آوری است. "این خشک کن توزیع گرما در کمتر سخت است که ایده آل برای مو خوب است که می تواند به اب چیزی را گرفتن به راحتی," او می گوید.

آماده به فروشگاه با کیفیت خشک کن? در اینجا بهترین آنهایی که در هر محدوده قیمت— از آرزو Dyson سشوار به instagram مورد علاقه Revlon یک گام سشوار.

بهترین مو کن برای زیر $100

پیدا کردن با کیفیت بالا خشک کن ضربه ای که گذشته شما را بیش از یک سال و تاپس برای کمتر از 50 دلار است که بسیار نزدیک به غیر ممکن است -- اجازه دهید به تنهایی یکی برای $35! خوب ما به شما معرفی کنم غیر ممکن است: InfinitiPRO توسط Conair سال 1875 وات AC Pro سشوار که طول می کشد به طور منظم خود را در هتل منفجر کن و یو پی اس آن چندین شکاف بدون مسمومیت و آن را بر روی برچسب قیمت (که طراوت را به حداقل می گویند). آن را بسیار سبک وزن و (فقط 2 پوند!), در عین حال آن را بسته پانچ قدرتمند با موتور AC است که باعث می شود نسیم یک ظاهر طراحی شده—به معنای واقعی کلمه. آن را سریع خشک بدون ایجاد غیر ضروری فر با تشکر از تیم یونی و سرامیک تکنولوژی است که محافظت رشته از آسیب حرارتی (چیزی است که ما به خصوص در طول ماه های تابستان). ما نیز فوق العاده به رنگ سیاه و سفید با گل رز طلا لهجه است که باعث می شود این خشک کن ضربه احساس مانند آن را باید فقط در تعلق خود را به غرور و یا در زیر سینک حمام خود را.

35 دلار در آمازونشانس هستند که شما باید در این مورد شنیده های جدید به بازار سشوار که هر کس شده است raving در مورد (بیش از 43 ooo بررسی در آمازون). آن را به طور متوسط شما ضربه خشک کن, که برای اطمینان حاصل کنید و در واقع آن را در چند راه. اولین نکته اول: این یک برس و سشوار ، بله, بدون نیاز به استفاده از یک قلم مو در حالی که یک ظاهر طراحی شده با این محصول طراحی شده است که با نایلون پین و tufted موی برای کمک به آیا در حالی که شما ضربه خشک و اضافه کردن عمده حجم است که برای تازه-out-of-the-سالن نگاه کنید. این بسته مناسب و معقول قدرت (1100 وات) دارای سه حالت مختلف تنظیمات حرارت و ساخته شده است با یک ژنراتور یون برای کمک به سرعت بخشیدن به فرآیند خشک کردن (به طوری که شما می توانید از درب سریع تر). سرامیک پوشش کمک می کند تا جلوگیری از شکستگی و اطمینان و حتی توزیع گرما در حالی که شما در حال خشک شدن است. فقط $57 پاپ ما فکر می کنم آن را بسیار قابل توجه است که با نام تجاری ارائه می دهد 4-سال گارانتی محدود!

57 دلار در آمازون

برای یک قیمت مناسب شما می توانید با کیفیت بالا خشک کن ضربه ای است که آسان برای استفاده است که مجهز به طول 1800 وات قدرت جدی است و فوق العاده سبک وزن است. که آخرین بخش مهم است بنابراین شما نه بلند 5+ lb در هوا برای مدت خود را با سشوار خشک. در واقع یکی از بررسی که آرتروز در شانه داشت و این به خصوص مفید است. دیگر ویژگی های سرگرم کننده شامل آن است که سرامیک بنابراین شما می توانید انتظار گرما به احساس به طور مساوی توزیع شده در سراسر موهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان کهربای اصل کمک می کند که افزایش درخشش و کاهش کسانی که مزاحم موها. مادون قرمز حرارتی قابلیت کمک می کند تا جلوگیری از شکستگی و یونی تکنولوژی کمک می کند تا کاهش استاتیک به طوری که موهای خود را سریع تر خشک بدون جعد و شکن گیسو. نگاه براق به همراه هم و همچنین به عنوان استاندارد خشک کن ضربه دکمه های است که تسهیل و سهولت استفاده.

86 دلار در خارج

بهترین مو کن برای زیر $200

به عنوان یکی آمازون مؤلف آن را قرار می دهد "این ضربه خشک کن قرار می دهد و بقیه به شرم"—و در کسری از قیمت برخی از رقبای خود است. برخی از بهترین ویژگی های آن شامل آن چهار دمای مختلف تنظیمات برای کمک به جلوگیری از آسیب به خشک و شکننده رشته است که آن می آید با یک عمر 2000 ساعت "تضمین شده" با توجه به وب سایت خود و دو جداگانه پیوست نازل. آن را نیز همراه با 9 پا بلند طناب کابل به طوری که شما را به غرور و یا حمام سینک (این خصوص می آید در دستی هنگامی که شما به آنهایی که کمی برای بررسی بر) و دارای 65 m3/h جریان هوا که به وسیله آن قدرتمند است. آن را نیز فوق العاده سبک وزن clocking فقط 1.3 پوند است. داوران با ضخامت درشت و حتی مو بلند گواه آن قابل توجه توانایی عملکرد مستقیم, براق, مو بدون نیاز به رفتن بیش از آن را با یک صاف کننده مو.

$110 در آمازونآن را هر روز که شما در سراسر یک خشک کن مو به مو فرفری—اما هر کسی با درک نیاز برای خشک کن ضربه ای که caters به رشته خود را به طور خاص. این DevaCurl می کند—و سپس برخی از. آن را نه تنها ساخته شده است به حمایت های خود را فر زیبا در تمام شکوه و عظمت خود را, اما آن را نیز یونی, که به معنی آن کاهش مزاحم فر (که عمده به علاوه در فصل تابستان رطوبت). بزرگترین دارایی آن بدون سوال این است که منتشر می آید که با آن (شامل قیمت) به نام DevaFuser. بر خلاف منظم منتشر کننده این یکی به نظر می رسد مستقیم مانند یک دست. این پنج انگشت مانند شاخک و 50 دریچه های هوا که پراکنده در هوای گرم و طول سر خود را مو به طور مساوی به طوری که خود را فر پاییز را به زیبایی به عنوان آنها باید. این 1600 وات با یک موتور AC دارای دو تنظیمات سرعت و همچنین سه تنظیمات دما.

140 دلار در آمازون

این احترام, ایتالیایی, مراقبت از مو با نام تجاری فقط خود را منتشر 8th حس خط که ویژگی های این ابتکاری و فوق العاده سبک وزن سشوار که به وعده خود را قطع مو طبیعی-زمان خشک شدن در نیم. آن را به یک کنترل حرارت سیستم که مانع از سوختن مو, ساخت آن را یک انتخاب ایده آل حتی برای کسانی که با خشک و شکننده رشته به عنوان به خوبی به عنوان خوب ، موتور تست شده است برای بیش از 5000 ساعت استفاده (نسبت به معمول از 2000 ساعت برای بسیاری از سشوار) به همین دلیل است که این یک مورد علاقه در میان آرایشگران که تقریبا صرف تمام روز خود را با یک خشک کن در دست است. این هر دو یونی و سرامیک, که در خود و برای خود کمک می کند تا جلوگیری از گرمای بیش از حد و همچنین افزایش درخشش طبیعی است. حتی اگر شما استفاده از یک برس گرد برای خود blowouts این خشک کن ضربه را ترک موهای خود را به دنبال مانند شما تا به حال این کار را حرفه ای انجام می شود.

200 دلار در آمازون

بهترین مو کن برای زیر $300

این خشک کن ساخته شده است به شما سال اگر نه دهه از ساخت آن گران قیمت به خوبی به ارزش پول است. آن را خشک مو خود را فوق العاده سریع و بدون سوزش تلخه از آن با تشکر از پنج تنظیمات حرارت و دو سرعت های متفاوت است که شما می توانید از را انتخاب کنید بسته به نوع مو و نیازهای آن. این شهر همچنین دارای یک حسگر است که به طور خودکار متوقف می شود جریان هوا هنگامی که شما آزادی ارگونومی نقطه رسیدگی به طوری موهای خود را دریافت نمی کند گیر افتاد—یکی از تیلور ویژگی های مورد علاقه. به دنبال حتی بیشتر حجم ؟ به سادگی تکان دادن در این دوره تقویت کننده سوئیچ در Cura لوکس و شما باید منفجر کردن شایسته ارتفاع در هیچ زمان. یکی دیگر از کیفیت عالی آن است 9-پا بند ناف و بند ناف بسته بندی است که به شما می دهد که بسیار استقبال مینماید توانایی راه رفتن در سراسر اتاق را به چنگ زدن به چیزی اواسط ضربه خشک. شما همچنین 2 سال گارانتی کننده را با خرید—یکی دیگر از مزیت بزرگ!

$230 در ULTAوجود دارد یک دلیل خوب این می رود به نام "فوق سبک" و چون آن را با ماوس فقط بیش از 1 پوند (1.1 به دقیق) است که نور فوق العاده برای خشک کن ضربه. این بدان معنی است که شما نمی خواهد که برای مقابله با مخوف بازوی گرفتگی اواسط ضربه خشک (در حالی که خود را نفرت انگیز کودک تلاش می کند تا به شلوار شما). علاوه بر سبک بودن آن نیز فوق العاده سریع خشک کردن آن نیز می آید در دستی هنگامی که شما یک کودک نو پا در تلاش برای صعود هر خطرناک شی در خانه خود را. اما شاید بهترین جوشیدن از این امیدوار کننده مو لوازم این واقعیت است که آن می آید با 10 سال گارانتی. درست است—آنها ساخته شده این توله سگ به شما یک دهه کامل به دقیق. ما فکر می کنیم که قطعا ارزش 300 دلار شما مجبور به پرداخت در صف مقابل. برای افرادی که نفرت ریاضی که می آید به 30 دلار در سال است. موهای خود را به ارزش آن است Mama!

$295 در آمازون

بهترین واقعا بالا پایان سشوار

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک مبلغ گزاف برای یک مو خشک کن (البته این محصول استفاده می کنید تقریبا هر روز) اما دلیل خوبی وجود دارد بالای سالن و سبک توسط آن قسم می خورم—و چرا آن را تا 1700+ 4.5-بررسی ستاره در آمازون است. برای شروع برخی از بهترین ویژگی های آن شامل این واقعیت است که آن را بسیار سبک وزن (کمتر از دو پوند) فوق العاده جمع و جور (که فوق العاده است برای سفر هر زمان که ما قادر به انجام این کار دوباره) دارای چهار های مختلف تنظیمات حرارت و آن را فوق العاده قدرتمند—همین دلیل است که منتقدان می گویند آن را می دهد آنها را سریعترین ضربه خشک آنها تا کنون بود. که یکی از آخرین است عمده به علاوه به دلیل نداشتن به صرف بیش از 20 دقیقه ضربه خشک موهای خود را بدان معنی است که شما می توانید مقابله با بیشتر از صد یا خیلی چیزهای دیگر را در لیست کارهای خود را برای روز. "از آنجا که آن را یک مافوق صوت خشک کن آن را قبل از خشک مو را به سرعت ترک کمی به هیچ فضایی به آسیب مو در طول یک ظاهر طراحی شده می گوید:" Paglionico. "نه تنها این, اما آن را نیز بسیار امن برای استفاده در خانه به دلیل آن را نمی خورد موهای خود را از طریق بازگشت از خشک کن مانند مسن خشک کن مدل انجام دهد."

400 دلار در آمازون

حالا که شما یک خشک کن ضربه شما می توانید تکیه بر مطمئن شوید که برای انبار کردن بیشتر در مورد زیبایی باید-دارا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب