8 بهترین ژان کت شما می خواهید در حال حاضر— و خواهد شد با پوشیدن برای همیشه

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک قطعه با بیش کمد لباس اصلی cred از کت جین. در طول سال مقدار زیادی

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Old Navy Jean Jacket

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک قطعه با بیش کمد لباس اصلی cred از کت جین. در طول سال مقدار زیادی از روند مد را زیرفشار در داخل و خارج از زندگی ما–و پستو–اما کلاسیک ژان ژاکت (یعنی لویس راننده کامیون شما تا به حال پس از کالج) همواره باقی ماند و ثابت قدم ما سبک همدم رفتن به آیتم می رود که با همه چیز. فرسوده با sundress و راحتی کفش و شلوار جین و یک توپ را روی گوه مطابق sweatsuit, و یا هرجین کت (به ویژه) همواره سبک لایه بندی قطعات ما تکیه می کنند–هیچ فکر یا تلاش لازم است.

واقعا چه چیزی وجود دارد و نه دوست دارم در مورد ژان کت? آنها هرگز از سبک آنها مناسب برای در میان فصول و البته تاپیک مذکور تطبیق پذیری است. به طور جدی, شما می توانید لباس های مورد علاقه خود را راننده کامیون در هر روز از هفته و هیچ کس بت چشم است که مگر آنها توصیف خود را به زحمت مادر سرد سبک–obvi. جین نیز یکی از با دوام ترین پارچه های اطراف است که باعث می شود آن را مناسب برای mamas به دلیل, خوب بچه ها. و اگر خود را ژان ژاکت اتفاق می افتد به پاره پاره رنگ یا کم رنگ (به دلیل, خوب, بچه ها) که فقط باعث می شود آن کولر–یک مادر در کمد لباس برنده!

پس ما باور داریم که هر مادر می تواند با استفاده از یکی از ما scoured وب برای پیدا کردن بهترین کاپشن برای زنان است. از مضطرب و اندازه به بریدن و کلاسیک انواع سبک شوی و اندازه شما در انتظار. فقط اسکرول برای پیدا کردن علاقه جدید خود را.

بهترین کلاسیک ژان ژاکت

آن را بیشتر نمادین از یک لوی جین ژاکت? نوچ. ژان O. G. s در حال حاضر ارائه انواع ساخت, گزینه, اما برای کسانی که عشق به زحمت سرد, مدرسه قدیمی نگاه غیر کشش جین خود را "دوست پسر سابق راننده کامیون" بدون brainer است. در 100 ٪ پنبه این نیست که فوق العاده اندازه ژاکت جین اما آن را نشانی از ویژگی های کامل تنبل شده-از-این-پسران مناسب–از این رو نام سبک. "خیلی خوشحالم که من پیدا کردم این کلاسیک لوی باد" نوشت: یکی خوشحال مؤلف "این درست جین آبی و متناسب با looser طرف. قطعا نصب نیست...این خواهد بود که من رفتن به ژان ژاکت برای سال آینده به عنوان این قطعه کلاسیک و بی انتها!" در واقع 91 درصد از داوران به این راننده کامیون یک امتیاز از 4 یا 5 از 5 که برای تلفن های موبایل لعنتی خیلی خوب برای ما است. فوق العاده سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل امتیاز سعی کنید نورد تا آستین–و شاید حتی پاپ یقه اگر شما خیلی تمایل!

$37 در آمازونبهترین کشش کت جین

ساخته شده از پنبه و پلی مخلوط با 1 ٪ اسپندکس, این یکی از بهترین کاپشن برای زنانی که مانند خود blues با فقط مقدار مناسب از کشش. این تناسب مستقیم همراه با بسیار راحت و پارچه بدان معنی است که شما می توانید نمره کلاسیک ژاکت جین نگاه است که احساس نمی کند سفت و یا جعبه. با توجه به یکی از نزدیک به 1800 داوران که raved در این مورد دائم الخمر "بهترین بخش این است که آن را فوق العاده محدود و یا تنگ است. آن را راحت و چسبناک! من می توانم عبور آغوش من در مقابل من بدون هیچ مشکلی!" (بررسی است و حتی با عنوان "بهترین کت جین من تا کنون خریداری شده!" بنابراین وجود دارد که.) یکی دیگر از gushed "این به نظر می رسد مانند من تا به حال آن را برای سال. من هم درک است که آن را تا به برخی از قابلیت ارتجاعی به bodice که باعث می شود آن را تلفن همراه و راحت است. من آن را دوست دارم." یک ژان ژاکت که به نظر می رسد ناز و با شما حرکت می کند در حالی که شما به دنبال پس از کودکان و نوجوانان? رسما یافت.

30 دلار در آمازون

بهترین مضطرب کت جین

خوب مضطرب جین ژاکت با تنها مقدار مناسبی از ریپ محو شدن و بیشتر می تواند اضافه کردن یک لحظه شات از سرد به هر ساز و برگ (بله سرد–با وجود آنچه که بچه های خود را ممکن است فکر می کنم). آنچه که ما در مورد این کت جین از خانه عروسکی است که چگونه آن را به نظر می رسد به خوبی دوست داشت مانند چیزی است که شما تا به حال برای همیشه–بدون مسمومیت و آن را در تخریب. همچنین محبت: این واقعیت است که آن را می آید در زنان به اندازه 4X. آرام مناسب و کشش پارچه (2 ٪ اسپندکس) باعث می شود این یک ژاکت جین زنان می توانند برای رسیدن به زمانی که آنها می خواهند چیزی زیبا و راحت: چه بهتر از آن ؟ داوران باید آواز ستایش از این انتخاب نوشتن نظرات مانند "من عاشق راه آن را متناسب با سبک و به آن می رود با همه چیز!" و "آن را دوست دارم! من آن را می پوشند در همه زمان ها! با کیفیت خوب." اگر شما به دنبال یک مضطرب کت جین آن را تبدیل به جدید خود را رفتن به دائم الخمر ممکن است این یکی.

28 دلار در آمازون

بهترین سفید ژاکت جین

به خصوص در ماه های تابستان سفید ژاکت جین فقط احساس راست. فکر می کنم از آن به عنوان خنک-مامان نسخه از ژاکت کش باف پشمی نور لایه بندی قطعه شما می توانید با همه چیز از یک sundress به آبی شلوار جین به شلوارک. از عقاب آمریکایی, این, سفید شسته cropped ژاکت جین ساخته شده از 100 ٪ پنبه و آسان تنبل مناسب است که به گفته یکی از مؤلف است "مناسب برای تابستان در طول روز یا شب در شهر." یکی دیگر از raved چگونه "جین نیز بسیار نرم تر از (من) انتظار می رود" (که قابل توجه است برای غیر کشش گزینه!). البته با پوشیدن لباس سفید در اطراف کودکان و نوجوانان می تواند مانند دعوت از مشکل پس با احتیاط ادامه دهید— و می دانم که می توان آن را به حق در ماشین لباسشویی هنگامی که sh*t اتفاق می افتد. بدون در نظر گرفتن این کت جین گرم-آب و کمد لباس باید داشته باشند. به عنوان یک مشتری خوشحال قرار داده و آن را "نمی تواند صبر کنید تا آن را می پوشند تمام تابستان!"

45 دلار در آمریکا عقاببهترین رنگ کت جین

ممکن است استاندارد, اما, البته, آبی نیست این گزینه تنها زمانی که آن را می آید به کاپشن. برای زنان که می خواهم چیزی کمی بیشتر از شخصیت های سنتی شستشو و کمی رنگی تر از یک ژاکت جین های این لباس رنگ دائم الخمر از J. Crew بورس یک انتخاب ایده آل است. های مناسب و یک ظاهر طراحی شده کلاسیک ژاکت جین در غیر منتظره مرجانی رنگ (آن را نیز می آید در یک گرم طلا یا سرخ شدن-y نارنجی) آن را می سازد شیک جفت شدن شریک برای تابستان سفیده یا غنی پاییز تن (خرید در حال حاضر پوشیدن در حال حاضر و بعد از آن!). "من عاشق این کت گفت:" مشتاق مؤلف "تناسب کامل است. من و کت با یک اتاق اضافی کمی پس من به اندازه یک اندازه است. نمی توانید می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد آن است. من فقط در عشق با آن است."

$84 در آمازون

بهترین ژان ژاکت برای ریزه اندام یا زنان بلند قد

قدیمی نیروی دریایی شناخته شده است برای داشتن برخی از بهترین دنیم برای ارزش و کاپشن برای زنان این قاعده مستثنی هستند. این رسانه را انتخاب کنید که نرم و راحت با 1% کشش یک درز یوغ برای مناسب چاپلوس و حدود 2000 بررسی مثبت! "کامل کلاسیک, کت جین," raved یک مؤلف "من احساس می کنم مثل من شده است به دنبال تمام زندگی من برای این!" آن را بسیار آسان به این ببینید که چرا مشتریان گاگا برای این یکی: آن همه از سبک کلاسیک از یک راننده کامیون بی انتها باد و مانند فلپ جیب قفسه سینه و متحد سجاف با دکمه زبانه–و آن را در دسترس در اندازه XS طریق XXL (معادل اندازه 0 تا 20) با ریزه اندام و قد بلند گزینه های بیش از حد! اساسا این کاره جین ژاکت زنان تکیه می کنند–و پرتاب در هر چیزی. پس گفت: یکی دیگر از مبارک مشتری "پوشیدن در هر نقطه. وزن ایده آل برای داخل/خارج از بهار به پاییز. متناسب مانند یک جذابیت شوی بسیار خوبی است. دارای شکل بشویید و بعد از شستشو. مامان مورد علاقه!" یکنوع بازی شبیه لوتو.

36 دلار در نیروی دریایی

بهترین ژان ژاکت با تمدید اندازه

استاندارد جهانی شناخته شده است آن اندازه که تنظیم اریب منحنی بل معمولی اندازه. با نام تجاری ارائه می دهد اندازه 00 طریق 40 که به معنی متوسط برابر با 18 متوسط را اندازه. که همچنین بدان معنی است که آنها ارائه کیفیت کاپشن برای زنان از تقریبا تمام انواع بدن–چیزی است که ما می توانیم همه تشویق کردن در مورد! کلسی جین ژاکت یکی از برچسب پرفروش و در تاریکی نیلی کشش جین با کنتراست topstitching روشن است که چرا این بسیار سبک وزن و دائم الخمر تبدیل به یک کلاسیک فوری برای بسیاری از. "این یک واقعی, زیبا و دلفریب, ژاکت" نوشت: یکی از مشتری. "متناسب با تعداد زیادی از کشش." یکی دیگر از gushed "من عاشق این کت! به علاوه فرد به اندازه توان آن را سخت برای پیدا کردن کت است که متناسب با شانه های من سادگی و این یکی می کند! من بزرگ (22-24). آن را راحت و شیک و فوق العاده برای لایه بندی است. خیلی خوشحالم که به [باید] در بر داشت یک ژاکت است که احساس خوبی را می پوشند و به نظر می رسد بزرگ بر روی من است." که باعث می شود ما خوشحال, خیلی, دختر,. *Claps*

95 دلار در استاندارد جهانیبهترین اندازه کت جین

Long live the '90s! گرانج دوران مد فقط نمی خواهد ترک و ما دیوانه در مورد آن ، اگر شما به رجعت در نگاه این 100 ٪ پنبه اندازه جین ژاکت راست تا کوچه شما. مناسب برای پرتاب یک توپ را روی گوه و شلوار جین لاغر, این فن های مورد علاقه در آمازون با مقدار زیادی از بررسی بیحوصلگی حرف زدن–از جمله یکی که به صراحت در آن قرار می دهد"این کت است که تا کنون دست پایین بهترین ژان ژاکت من تا کنون متعلق به. من مرتب کردن بر اساس عصبی خرید این آنلاین به عنوان من می خواهم به سعی کنید همه چیز در, اما در زمان شیرجه رفتن هستم و خیلی خوشحالم من. من پوشیدن این ژاکت در همه جا. آن چنان [فوق العاده] راحت و متناسب با آن و آن را خوب به نظر می رسد (با) همه چیز است. فقط آن را خرید! شما آن را پشیمانی نیست!" اوه پس!

35 دلار در آمازون

های مورد علاقه ژان ژاکت? ما می دانستیم که می خواهد: در حال حاضر فروشگاه بیشتر مد ملزومات برای پوشیدن با آن!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن