3 است مهم ترین قوانین برای رکود اقتصادی

[محتوای جاسازی شده] [بازنویسی و اقتباس از یوتیوب تصویری: 'من 3 پول قوانین برای رکود اقتصادی'] Takeaways کلیدی

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

[بازنویسی و اقتباس از یوتیوب تصویری: 'من 3 پول قوانین برای رکود اقتصادی']

Takeaways کلیدی

  • رکود تقاضا است که شما تشخیص واقعیت را در نظر دارد و در آنها عمل می کنند.
  • مراقبت از خانواده و دوستان خود.
  • آیا فروش سرمایه گذاری خود را. و اگر شما می توانید همچنان به سرمایه گذاری در این بازار است.
  • نگه داشتن ذهن باز به فرصت های جدید است.

ما روبرو می شوند هزاران نفر از تصمیم گیری در این دوره از عمر ما. من باید این خرید ؟ باید که سفر ؟ من باید ارتقا صندلی? من تنگ کردن کسانی که میلیون ها نفر از عمر انتخاب به چند قانون ساده. شما می توانید پیدا کردن Ramit 10 پول قوانین است که من با استفاده از راهنمای من فکر کردن در مورد پول من صرف, و غیره.

اما آنچه در مورد یک رکود ؟ چه چیزی شما را پس از آن ؟ من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن پول سه قوانین که من استفاده می شود به راهنمای تصمیم گیری من برای زنده ماندن رکود اقتصادی است.

من قبلا به اشتراک گذاشته یک چارچوب برای آنچه که شما باید انجام دهید در یک زمان مثل این: که ما نیاز به تصدیق واقعیت برنامه ریزی و عمل به آن. بسیاری از مردم فراموش متضادآنها توقف در محل و آنها صبر کنید برای کسی که به آنها بگویید که آن را می شود درست است. نگه داشتن در ذهن است که من وضعیت مالی متفاوت از شماست و آن را متفاوت تر از حتی خود من 10 سال پیش در سال 2009 رکود است. با این وجود در اینجا قوانین من.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن راهنمای رایگان من در Coronavirus تصحیح امور مالی خود را با مدیر عامل رویکرد

قانون #1: مراقبت از خانواده و دوستان خود

اولین قانون سخت و سریع قانون مانند توقف 401k سهم آن بیشتر از یک عاطفی یکی. قانون شماره یک: مراقبت از خانواده و دوستان خود را به عنوان بسیار به عنوان شما احتمالا می تواند.

برای من, که بدان معنی است که اولین کاری که من کردم به تعیین که لازم بود را به من و خانواده ام در جایی امن., من شروع به دنبال در اوایل ماه مارس و من با استفاده از پول به تصمیم گیری سریع است که من به طور معمول نمی خواهد ساخته شده اند. ما اجاره یک ماشین داشت و محل رفت—ما نمی اولویت بندی هزینه بیش از ایمنی خانواده و دوستان است.

بعد بررسی کنید در خود خانواده و دوستان است. تماس بگیرید تا کسانی که نزدیک به شما مطمئن شوید که همه خوب و پیدا کردن چگونه شما می تواند کمک. اگر این بدان معناست که مواد غذایی, کشف کردن یک راه برای دریافت مواد غذایی به آنها. و اصلا نگرانی خودتان را با هزینه. در زمان پریشانی مانند همه گیر و در نتیجه رکود اقتصادی هزینه های آن نیست به عنوان مهم به عنوان مراقبت از کسانی که در اطراف شما.

در موقعیت مراقبت از مردم نیز به معنای اجازه دادن به مردمی که در من آموزش شما را غنی می دانیم که ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از آنها با شروع از 1000 دلار coronavirus دستمزد.

که همه می افتد که تحت قانون اول: مراقبت از دوستان و خانواده خود را.

قانون #2: آیا فروش سرمایه گذاری های خود را در طول رکود اقتصادی

دوم قاعده ساده است: آیا فروش سرمایه گذاری و اقامت دوره ها.

بسیاری از شما که با خواندن فصل سه و هفت از کتاب من می دانم که من صحبت در مورد کم هزینه در دراز مدت سرمایه گذاری. و شما می دانید که من صحبت کردن در مورد چگونه بازار نوسان اما در طول زمان این امر منجر به بالا رفتن در یک بازده متوسط حدود 7-8 ٪ در سال است. متوجه من گفت: متوسط. چند سال از آن می تواند تا 25%. چند سال از آن می تواند رها کردن 14٪. با این حال به طور متوسط است که در چه تاریخی بازگشت به ما می گوید.

از آنجا که من خوانده ام به اندازه کافی درگیر در امور مالی شخصی جهان برای مدت زمان طولانی من شده است از طریق رکود با مقدار کمتری از پول در حساب من—این فقط یک آزمون کوچک قادر به دنبال کردن طرح خود من. و طرح من می گوید برای حفظ سرمایه گذاری به عنوان من همیشه انجام می شود. در واقع اگر من پول اضافی بروید و اضافه کردن آن به بازار است.

من دریافت یک توجه داشته باشید به تازگی که گفت: "Ramit من خواندن کل کتاب خود را. عالی بود. متاسفانه در هفته گذشته من می ترسم و من به فروش می رسد تمام سرمایه گذاری های خود را. باید چه کار کنم؟"

که فرد واکنش یک مثال کامل از یک فرد که دارای اطلاعات در مورد بازده بلند مدت و هر چیز دیگری اما مهم نبود. عاطفی آنها برقرار نکردم با این طرح—آنها آن را باور نمی کند. بنابراین آنها ساخته شده یک پول بزرگ اشتباه است.

اگر شما می توانید به سادگی نمی توان با پول اشتباه در حال حاضر این است که سود زیادی برای شما در دراز مدت است. یک بخشی از انتخاب های هوشمند ساخت است به فروش و سرمایه گذاری خود را. از سوی دیگر اگر شما می توانید نگه دارید سرمایه گذاری در دوران رکود اقتصادی شما احتمالا بسیار خوبی است.

جایزه: می خواهم به نوبه خود به رویای خود را از کار از خانه به یک واقعیت ؟ دانلود راهنمای نهایی به کار از خانه به یاد بگیرند که چگونه به کار از خانه برای شما کار می کنند.

قانون #3 همیشه به دنبال فرصت های جدید

قانون شماره سه است که به دنبال فرصت های جدید

اگر شما در حال بازی دفاع از شما در حال ایجاد یک صندوق اضطراری: انجام این کار برای اولین بار. بیایید می گویند شما در حال حاضر انجام شده است این طرح و اجرای آن—آن زمان برای شروع به دنبال فرصت.

راستش من نمی دانم چه کسانی که فرصت ها را تبدیل به.

وجود دارد یک نقطه خاص که آن زمان به بازی جرم. هنگامی که شما بررسی جعبه بازی دفاع شروع به دنبال فرصت هایی برای مکمل جریان پول نقد خود را. اگر شما منابع این فرصت ها می تواند در حال حاضر خود را در راه های مختلفی:

  • یادگیری مهارت های جدید است. وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت های که ارائه رایگان دوره های آنلاین که آموزش همه چیز از برنامه نویسی به پخت و پز.
  • نگاهی به مکان های که در آن شما می توانید از خدمات. این فرصت ممکن است که اثر مستقیم در حساب جاری خود را اما پیدا کردن راه هایی برای کمک به جامعه خود را می تواند کمک به شما اقامت درگیر است و می تواند منجر به جذاب شبکه ،
  • توسعه روابط عمیق تر با خانواده و دوستان خود. همه ما نیاز به کسانی که ذهنی معافیت از استرس جهان—چرا بحث آن را با مردم شما را دوست دارم ؟
  • موجودی از هزینه های خود و صرفه جویی در. مثل من ذکر شده در مقاله قبلی من در مورد چگونه به صرفه جویی برای یک صندوق اضطراری در حال حاضر فرصت مناسبی برای نگاهی که در آن پول خود را می رود و جایی که آن را در آینده از.
  • بازخوانی رزومه جلد نامه ها, لینک پروفایل یا هر چیز دیگری شما نیاز به ورود به بازار کار در صورتی که آنچه در آن آمد.

شما هرگز نمی دانید که در آن شما فرصت بعدی ممکن است آمده است. نگه داشتن ذهن باز مطمئن شوید که پایه های جامد هستند و در حمله.

Don't Panic بماند و حرکت رو به جلو

من درک می کنم که بسیاری از مردم هنوز هم در فاز جایی که آنها در حال ایجاد خود را به صندوق اضطراری و در حال توسعه یک چارچوب جامد. که کاملا معتبر است.

من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن راه من فکر می کنم در مورد یک وضعیت مانند این به طور خاص به عنوان آن مربوط به پول است. من امیدوارم که برای شما این است که این قوانین اجازه خواهد داد که شما را به شروع به فکر کردن در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید برای حرکت رو به جلو به استفاده از پول خود را برای کمک به مردم به بازی دفاعی و کوچک اما به فکر بزرگتر است. این به نفع شما و خانواده خود را سرمایه گذاری و فرصت های خود را.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب