20 بهترین Tequilas شما می توانید خرید در حال حاضر

آمریکایی ها برای اولین بار در مورد تکیلا همان راه این ملت بزرگ یاد می گیرد در مورد بسیاری از چیزها از طریق جنگ

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399

آمریکایی ها برای اولین بار در مورد تکیلا همان راه این ملت بزرگ یاد می گیرد در مورد بسیاری از چیزها از طریق جنگ. در سال 1821 مکزیک برنده استقلال خود را از اسپانیا. سپس در سال 1836 یک دسته از مردمی که در آن زمان در شمال مکزیک تصمیم آنها باید کشور خود را بیش از حد. سانتا آنا با ارسال ارتش به قرار تگزاس شورش و همه چیز رو زشت (به یاد داشته باشید آلامو?). در هر صورت به عنوان نیروهای مکزیکی جریان شمالی برای مبارزه با آنها به ارمغان آورد یک منبع ثابت از معشوق خود آگاو روح که برخی از آنها به ناچار به پایان رسید تا در دست تگزاس سربازان که ده سال بعد شروع می شود که خود را آمریکایی ها. و کسانی که آمریکایی ها دست به دست عشق خود را برای آگاو ارواح که با گذشت زمان تنها بدست بهتر است. مطمئن شوید که بسیاری از tequilas بهترین لذت می برد به عنوان یک عنصر در یک کوکتل اما بیشتر و بیشتر زیبا جرعه جرعه tequilas آمده اند در صحنه از اضافی añejos به نادر شفاف joven. در اینجا ما انتخاب از 20 بالا هستند.

El Tesoro پارادیزو

tequila

El Tesoro پارادیزو پل Strabbing

چند اگر هر گونه tequileros برگزار شد در اعتماد به نفس بالاتر از El Tesoro استاد distiller کارلوس Camarena که پیشگام استفاده از کنیاک چلیک پیری برای تکیلا. El Tesoro پارادیزو (در بالا) است که فوق العاده añejo که صرف پنج سال استراحت در سابق کنیاک بشکه (به جای سنتی بلوط آمریکایی). نتیجه این است که ظریف روح آب گرفتگی با عطر و طعم از تافی و گیاهان به نرم تذکرات دود و گرمسیری ،

بیشتر بدانید: اینجا

Casa Dragones Joven

casa dragones joven tequila

اسکار

Joven نام داده شده به یک ترکیب بلانکو و فوق العاده añejo تکیلا که فیلتر به حذف رنگ و صاف کردن عطر و طعم. و کسا Dragones ($275) نام منحصر به فرد ترین joven تکیلا در جهان است. عطر تازه و گل با رایحه مرکبات و شیرین بو داده آگاو. آن را ابریشمی و ظریف در کام ارائه نکات وانیل و ادویه دار undertones متعادل با رایحه گلابی.

بیشتر بدانید: اینجا

Clase آزول Reposado

tequila clase azul

حسن نیت ارائه میدهد از Clase آزول

این یکی نیز می شود کسانی که زرق و برق دار دست مجسمه نقاشی دست و سرامیک جوش. نه کاملا به عنوان سالخورده به عنوان añejo, Clase آزول Reposado (75 دلار) ارائه افراط از عطر و طعم برجسته پخته شده آگاو, گرمسیری, میوه, وانیل و تافی. پس از اتمام با تند مزه که قوی است اما هرگز خسته کننده. سخت به تصمیم می گیرید که آیا برای استفاده از این یکی در یک کوکتل و یا جرعه جرعه آن را در خود را دارد.

بیشتر بدانید: اینجا

Casa شریف Selección Fundador del جلد دوم

tequila casa noble Selección del Fundador Volume II casa noble

عکس: شریف کسا

برخی از 20 سال پیش زمانی که په په ارموسییو ٬ سونورا در اول راه می رفت زمین که تبدیل به شریف کسا را آگاو زمینه او چیزی دیگر چند tequileros در منطقه انجام شد در آن زمان—او آزمایش خاک. طرح nestled در برابر آتشفشان و احاطه شده توسط باغ مرکبات بود که غنی از مواد معدنی به او امیدوار بود با ایده آل pH برای رشد آگاو. در ارتفاع بالا خواهد استرس گیاهان به عنوان آنها بالغ, ساخت piña—گیاه قلب—که بسیار شیرین تر است.

سال گذشته در جشن کاشت کسانی که برای اولین بار agaves Casa شریف تکیلا منتشر شد قدیمی ترین تکیلا از آنها ساخته شده: Selección Fundador del جلد دوم (1500 دلار). اجازه رشد به 12 سال—تقریبا دو بار به عنوان طولانی به عنوان بسیاری agaves—گیاهان را به همراه داشت آب است که در سن هشت سال. ارموسییو ٬ سونورا به انتخاب بشکه توجه به اندازه زمین تماس در نمونه هایی از سراسر جهان و انتخاب جدید فرانسه-بلوط چلیک ساخته بود که Taransaud coopers و قطع کننده از 200 - 250-ساله درختان در جنگل در شمال بوردو. چوب خلوص کمک می کند تا تکیلا را عطر و طعم به توسعه با کمتر نفوذ از چوب. در نتیجه روح—که Casa شریف تولید شده تنها 300 بطری—نشان می دهد سفید-گل و سفید-فلفل یادداشت های برخی از minerality و حتی نکات گیلاس سیاه در شیشه ای.

بیشتر بدانید: اینجا

Avión Reserva 44

tequila avion reserva 44

حسن نیت ارائه میدهد از Avión تکیلا

این فوق العاده añejo است که از ارتفاع بالا (7,000 پا) و کوچک-انواع دسته و آن را به سادگی خوشمزه است به خصوص به عنوان یک sipper. فوق العاده آهسته تصفیه فرآیند ایجاد یک فوق العاده صاف تکیلا (140 دلار) است که پس از آن سالخورده در بلوط برای 43 سال. برای آن 44 ماه آن را به پایان رسید در بشکه دادن به آن بیشتر تماس با چوب و تعمیق پیچیدگی آن است. همه که چوب نمی قیافه زیبا آگاو, طعم, خدا را شکر این فقط carmelizes آن است.

بیشتر بدانید: اینجا

تکیلا Ocho پلاتا 2017 تک و مستغلات "Los Patos"

tequila

حسن نیت ارائه میدهد از تکیلا Ocho

همانطور که قبلا ذکر شده در این مقاله کارلوس Camarena El Tesoro افسانه ای است تکیلا ساز به همین دلیل است که توماس استس داوطلب خدمت سربازی او را به عنوان یک شریک در تکیلا Ocho. استس می خواستم بهترین و بنابراین او تیمی با بهترین. تکیلا Ocho پلاتا 2017 تک و مستغلات "Los Patos" (50 دلار) بوی هلو, موز, lemongrass و نی. لیست طعم دهنده در مخلوط شامل بابونه و رزماری و نعناع و آووکادو و زیتون سبز. آن باز می شود و توسعه در شیشه مثل یک شراب خوب است.

بیشتر بدانید: اینجا

همین خولیو 1942

tequila Don Julio 1942

JN سیلوا

بعد از این همه سال اصلی لوکس تکیلا باقی مانده باید برای آگاو هنردوستان. سن حداقل دو سال و نیم همین خولیو 1942 ($125) یک گرم و دعوت sipper مملو از خورشید رسیده میوه های گرمسیری و طعم غنی دسر یادداشت (شکلات کارامل و وانیل) و چاشنی undertones. اثری از بلوط و بادام و گرد کردن یک کرمی به پایان برسد.

بیشتر بدانید: اینجا

حامی en ادکلن زنانه لالیک-سری 2

tequila patron lalique

MullenLowe

Patrón شده است شاید بیش از هر نام تجاری دیگر مسئول برای بالا بردن شهرت تکیلا از یک منبع ارزان سریع مسمومیت به یک جرعه جرعه روح به عنوان احترام به عنوان بهترین whiskeys و Cognacs. تا زمانی که نام تجاری می خواستم برای ایجاد یک بسته ویژه آنها تا به حال به فکر می کنم بزرگ. نتیجه همکاری با Lalique برتر, فرانسوی, طراحی خانه به صورت کریستال های ریز. Patrón en ادکلن زنانه لالیک-سری 1 منتشر شده در سال 2015 شد خیره کننده دست ساز کریستال در کلاسیک Patrón بطری حاوی یک قرار دادی اضافی añejo تکیلا ایجاد شده توسط استاد distiller فرانسیسکو Alcaraz.

Patrón en ادکلن زنانه لالیک-سری 2 (7500 دلار) بیشتر طول می کشد آزادی با هر دو طراحی و تکیلا. بطری یک قد بلند, زیبا, تنگ با هنر دکو احساس دربسته در محیط با کهربا-رنگی کریستال با چوب پنبه بستن. تکیلا خود را که حاوی به خصوص برای سری 2 نسخه متفاوت از هر قبلی Patrón. این مخلوط را دوباره ایجاد شده توسط tequilero Alcaraz شده سالخورده تا هفت سال; یک نمونه فوق العاده añejo است که تنها چهار سال است. علاوه بر سنتی پیری در فرانسه و آمریکا و بلوط و این روح است همچنین صرف زمان در اسپانیایی سابق شری casks. نتیجه یک gorgeously میوه ای تکیلا با توجه شری تاثیر پرتقال و کشمش همراه با گیاه آگاو, وانیل و عسل. خشک شری یادداشت ها نشان می دهد تا دوباره همراه با نکات بلوط در طولانی صاف به پایان برسد. تنها 299 دست-شماره بطری سری 2 بودند دست در Lalique کارگاه در آلزاس فرانسه است.

بیشتر بدانید: اینجا

Patrón املاک آزادی

tequila Patrón

حسن نیت ارائه میدهد از Patrón

گام اسپانیایی-ساختمان های استعماری Hacienda Patrón در روستای اتتنیلکو آال آلتو و شما راه رفتن را به یک زمینه آبی وبر agaves. مانند بسیاری دیگر از تکیلا fábricas, اما, Patrón معمولا اقدام به خرید بالغ ترین و سالمترین خود کوهستانی agaves از همسایه کشاورزان شبیه به شراب سازان که خرید بهترین انگور رشد خارج از تامین کنندگان. و فقط به عنوان "املاک و شراب" ساخته شده تنها با استفاده از انگور رشد کرده در شراب سازی تاکستان, برای اولین بار, Patrón ایجاد کرده است یک نسخه محدود بسته بندی مایعات جایگزین از یک بلانکو ساخته شده از آبی وبر agaves که رشد کرده تنها در کارخانه یا محل تقطیر زمینه. این Patrón و مستغلات انتشار (100 دلار) بوده است بطری در 84 اثبات اضافی دلربایی بیش از 80-اثبات نقره ای بیان و در نتیجه بیشتر بدن را به تصرف خود شیرین آگاو تازه و چمن های ظریف در این تکیلا, همراه با نکات اضافی از مرکبات و فلفل سیاه ایده آل بیان hacienda منحصر به فرد مکزیکی terroir.

بیشتر بدانید: اینجا

Clase آزول Añejo Edición Indígena Mazahua

tequila Clase Azul anejo

حسن نیت ارائه میدهد از Clase آزول

Clase آزول یک بوتیک تکیلا fábrica واقع در Jésus ماریا منطقه ارندس در خالیسکو, مکزیک, باور نکردنی, صنایع añejo. بعد از آهسته برشته آلی وبر آبی agaves (که حداقل 9 سال) در کوره سنتی آجر به نام hornos کارگران تخمیر فشرده تکیلا شهد با استفاده از خالص بهار آب و Clase آزول اختصاصی مخمر سپس دوبار تقطیر آن در مس اندود, عکسهای. روح واقعی, تحول, اما طول می کشد در طول 25 ماه از پیری داخل سابق Jim Beam بوربن بشکه. غنی añejo که پدیدار از این عروق عمیق است کهربا رنگ—بسیار تیره تر از اکثر—و دارای طعم کاراملی سرو و مرکبات. تکیلا است و سپس سه گانه فیلتر شده و بطری های دست ساز نقاشی دست و تلورا سرامیک جوش است که ویژگی های دو جداره و unglazed سطوح به نماد قدیمی و جدید انجمن. تعمید Clase آزول Añejo Edición Indígena Mazahua (450 دلار) به افتخار بومی Mazahua افرادی که هنوز ایجاد این جوش.

بیشتر بدانید: اینجا

تکیلا فورتالزا بلانکو (هنوز قدرت)

tequila

حسن نیت ارائه میدهد از Fortaleza

هیچ دو راه در مورد آن زمانی که آن را می آید به جهان خوشمزه ترین tequilas, Fortaleza متعلق به گفتگو. نام تجاری است آخرین بیان است که هنوز قدرت (59 دلار) که قبلا موجود است فقط در کارخانه یا محل تقطیر و در وزن قوی 92 اثبات است. این آگاو آجر است-فر پخته سنگ خرد شده و مخلوط شده با آب چشمه های طبیعی قبل از باز بودن هوا تخمیر و دو بار آب مقطر. روشن تر و بیشتر روستایی پایین تر-اثبات فورتالزا بلانکو می آید مستقیما از یک گلدان مسی هنوز با هیچ آب اضافه شده قبل از ریختن مایعات در نتیجه افزایش spicier گیاهی یادداشت ها.

بیشتر بدانید: اینجا

خوزه Cuervo Reserva De La Familia

tequila cuervo Reserva

خوزه Cuervo Reserva تکیلا حسن نیت ارائه میدهد از خوزه Cuervo

این فوق العاده añejo تکیلا دست انتخاب شده از Cuervo خانواده خصوصی ذخیره کردن در لا Rojena قدیمی ترین فعال رسومات در آمریکای لاتین است. روح در قلب Reserva De La Familia (150 دلار) است که در سن حداقل سه سال پس از آن ازدواج با ذخیره tequilas شده اند که در اطراف تا زمانی که سه دهه است. شما دریافت می کنید بادام و سیب و زیتون در بینی. در دهان وانیل و دارچین در حال غالب یادداشت ها. به عنوان یک جایزه اضافه شده کلکسیونی بسته بندی است graced با آثار شناخته شده مکزیکی هنرمندان (سال این هنرمند است که ماریو گارسیا تورس).

بیشتر بدانید: اینجا

تکیلا Cabeza

tequila Cabeza

تکیلا Cabeza حسن نیت ارائه میدهد از تکیلا Cabeza

از این شرکت است که ما به ارمغان آورده فورد جین زمینه به بطری واحد املاک و تکیلا تولید شده در لوس التس منطقه ارندس در مکزیک در ارتفاعات که در آن آگاو تمایل به کوچک تر و شیرین تر از گیاهانی که در داخل و اطراف شهر تکیلا. Cabeza (38 دلار) است خاکی آگاو بمب چاشنی با خط تیره مرکبات و فلفل سیاه.

بیشتر بدانید: اینجا

Sesión بلانکو

tequila sesion

حسن نیت ارائه میدهد از Sesión

راه اندازی در استرالیا در سال 2015 Sesión وارد ایالات متحده در اواخر سال 2018 است. زمانی که آنها راه اندازی فروشگاه, اونس مبتنی بر بنیانگذاران Sesión به دنبال یک تجربه تکیلا-ساخت شریک در مکزیک و یک خوب در Beckmann, خانواده, صاحبان یک نام تجاری شما ممکن است شنیده می شود به نام خوزه Cuervo. Sesión بلانکو ($43) نور است و تازه با یک لمس از ادویه تکمیل شیرین مرکبات و فلفل سبز و یادداشت ها. طولانی پایان می بالد فلفل سفید رگه و کمی نعناع.

بیشتر بدانید: اینجا

سانتو Fino بلانکو

santo fino tequila sammy hagar guy fieri

گتی ایماژ برای Los Santos

یک دست دادن توافق بین راک خدا و ارواح پیشگام سامی هاجر و تلویزیون bleachiest مواد غذایی, شخصیت, Guy Fieri, شامگاه این نام تجاری جدید تکیلا. برو جلو و رول چشم خود را اگر شما باید. یا شما می توانید بررسی کنید که تعصب سر به Flavortown و لذت بردن از سانتو Fino بلانکو (50 دلار) برای آنچه در آن است — قدیمی-جهان سبک تکیلا طراحی شده برای جلسه نوشیدن.

بیشتر بدانید: اینجا

Villa Lobos اضافی Añejo

Villa Lobos Extra Añejo

Villa Lobos اضافی Añejo Villa Lobos

در اصل میله میله تنها برای بازار انگلستان این شور و پروژه افسانه ای distiller کارلوس Camarena به تازگی در دسترس ساخته شده در ایالات متحده است. هدف او این است که به عنوان بیانی از یک تکیلا به عنوان امکان پذیر است و جایی است که مشهود تر از فوق العاده añejo. پس از چهار سال پیری در بشکه وجود دارد انتظار می رود باتری بلوط و وانیل تافی و کارامل, اما چه چیزی باعث Villa Lobos ویژه کسانی که طعم سفر دست در دست با بوداده آگاو که به نوعی هنوز هم طعم تازه در کنار فلفل و کمی از زمین است.

بیشتر بدانید: اینجا

Siembre والس اجدادی بلانکو

Siembre Valles Ancestral Blanco

Siembre والس اجدادی بلانکو Siembre والس

این کار از عشق هدف برای هیچ چیز کمتر از یک تفریح و سرگرمی وفادار چگونه تکیلا ساخته شده بود 200 سال پیش است. تکیلا افراطیون همواره نگرانی صنعتی شدن روح پس از وارد Siembre والس اجدادی که حتی یک خر کشیدن یک سنگ بسیار کارآمد است. این "ماشین" روح دست برداشت پخته شده را در یک گودال خاکی مانند mezcal خرد شده توسط یک تیم از مردان با چوبی چکش و آب مقطر در یک باستان alembic هنوز ساخته شده از کاج بازده دودی پیچیده sipper است که به سادگی منحصر به فرد در بازار است. برخی از tequilas می شود صاف—این تکیلا می خواهد به شما را به عقب در زمان.

بیشتر بدانید: اینجا

Siete Leguas Reposado

Siete Leguas Reposado

Siete Leguas Reposado Jason O'bryan

Siete Leguas به نام پانچو ویلا, اسب, است, خانواده, ساخته شده پس از سال 1952 در کارخانه یا محل تقطیر که در آن Patrón رو شروع خود را. در واقع حامی و حتی نگهداری این روش پیشگام توسط Siete Leguas: آگاو خرد است دو راه یکی از آسیاب غلتکی دیگر توسط یک "tahona," سنتی بزرگ آتشفشانی سنگ کشیده در یک گودال مدور با یک خر. این دو مایعات در حال تخمیر و آب مقطر به طور جداگانه و سپس با هم مخلوط برای تعادل کامل است. این reposado است که بی پروا با بوداده آگاو یک بوسه از خشک بلوط و وانیل و میوه های گرمسیری.

بیشتر بدانید: اینجا

Patrón Añejo 10 Años

Patron Exra Añejo 10 Años

Patrón Añejo 10 Años حسن نیت ارائه میدهد از حامی

این 10 سال پیر اضافی añejo است که نه تنها قدیمی ترین برای بیرون آمدن از هکیندا Patrón, اما آن را نیز یکی از قدیمی ترین در جهان است. با توجه به مکزیک گرم است و آب و هوای خشک پیری هر مایع برای 10 سال یک چالش است و باعث می شود برای یک مقدار بسیار محدودی از روح کامل. آن نیاز به نظارت مستمر به ببینید که چگونه طعم تلفیق در طول زمان است. در این مورد استاد distiller فرانسیسکو Alcaraz با استفاده از یک دسته کوچک موسیقی جاز آمریکایی بوربن و Limousin بشکه که دم از غنی طلایی تکیلا تقریبا با Scotch whisky-مانند نت های وانیل و میوه های خشک و مرکبات و همه را در برابر یک فقرات دلپذیر آگاو.

بیشتر بدانید: اینجا

Qui نادر اضافی Añejo

Qui Rare Extra Añejo

Qui نادر اضافی Añejo Qui

اگر اولین Patrón جدید X edition گرفتار چشم خود را برای آن 10 سال به قد و قامت این نسخه محدود اضافی añejo باید بیش از حد. آن را صرف 12 سال پیری در تنسی ویسکی و فرانسه بوردو casks ساخت آن را نیز یکی از—اگر نه منحصر به فرد—قدیمی ترین tequilas وجود دارد. همچنین مانند Patrón این است برخی از کسانی که خوشمزه ترین اسکاچ رایحه کارامل میوه های خشک و وانیل از آن زمان در اوک اما ما نیز گرفتار برخی از تست نارگیل و موز نکات در کام و مقدار زیادی از تند آگاو گرما. وجود دارد هیچ چیز دلپذیر در مورد این عسل-رنگی زیبایی است. کمتر از 2000 نفر از برش شیشه, جوش, در دسترس هستند و هر یک به فروش می رسد این شرکت در حال اهدای 50 دلار به انجمن ملی رستوران رستوران کارمند صندوق امداد.

بیشتر بدانید: اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب