که ویروسی داستان در مورد غارت از 2.4 میلیون دلار ارزش Rolexes نادرست بود

اگر به شما پرداخت توجه به ساعت, شما ممکن است خواندن یک داستان در مورد یک ساعت رولکس فروشگاه که شد غارت کردند د

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

اگر به شما پرداخت توجه به ساعت, شما ممکن است خواندن یک داستان در مورد یک ساعت رولکس فروشگاه که شد غارت کردند در اوایل این هفته در منهتن. با توجه به New York Post مقاله که رفت ویروسی غارتگران به دنبال استفاده از جورج فلوید تظاهرات شکست به فروشگاه در اوایل صبح روز دوشنبه شکست تا محل ساخته شده و سپس با 2.4 میلیون دلار در کالا. به جز این چیزی است که اتفاق افتاده است.

در پنج شنبه, GQ منتشر شده داستان اشاره به برخی از مسائل عمده با داستان. برای اولین بار است که رولکس, فروشگاه, در, سوال, واقع در شهر, سوهو محله نمی کند در واقع وجود داشته باشد. وجود دارد هر چند, یک ساعت سوئیس است که مجاز رولکس فروشنده در این منطقه است. اما در صورتی که ذخیره پست با اشاره به بعید است این آسیب شده اند می تواند تقریبا به عنوان شدید به عنوان گزارش در داستان است.

دلیلش این است که این فروشگاه را ترک نمی کند آن گران قیمت ساعت فقط تخمگذار در باز کردن یک شبه با توجه به مجله. در عوض آنها قفل شده است تا در یک محیط امن در پایان کسب و کار هر روز. نیز وجود دارد هیچ گران قیمت کالا به سرقت از فروشگاه در حال حاضر. چرا که این شرکت منهتن شعبه مانند بسیاری از فروشگاه های دیگر در خرید-محور محله بسته بوده است coronavirus شیوع واقعا ضربه نیویورک در ماه مارس است.

زمانی که نظر رسیده توسط Robb Report, یک نماینده برای ساعتهای سوئیس تکرار این احساسات. در بیانیه ای نسبت به این شرکت و معاون اجرایی رئیس جمهور, دیوید هرلی فروشنده گفت که فروشگاه خود را دچار کمترین آسیب و هیچ ساعت به سرقت رفته بودند.

"این مایه تاسف است که در یک زمان مثل این برخی رسانه ها تداوم کاذب روایت در مورد حادثه رخ داده است که در ما ساعت سوئیس, سوهو بوتیک در طول ساعات اولیه روز شنبه, ژوئن 1," هرلی گفت. "اول این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که ساعت رولکس با نام تجاری شریک ما این است که یک ساعت رولکس بوتیک. دوم آسیب به فروشگاه در حداقل بود و شامل چند پنجره شکسته و شکست vitrines که در حال حاضر تعمیر شده است. مهمتر از همه, و اجازه دهید من بسیار واضح و روشن در مورد این محصول به نمایش گذاشته شد و به هیچ وجه تماشای بودند به سرقت رفته است."

در این بیانیه که بیشتر پشتیبانی شده توسط مقامات. یک نماینده fیا NYPD گفت: Robb Report که "با وجود شکایت و گزارش در فایل در این زمان مطابق ادعای کالا حذف شدن از 60 گرین خیابان." در بیانیه ای به GQگروه گفت: "در بسیاری از اطلاعات غلط در آن [پست] مقاله خود را."

به نظر می رسد که این پست (افشای کامل: نویسنده این مقاله این است که یک کارمند سابق کاغذ) موافقت می کند بیش از حد. در حالی که تلخیص نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر زبان اصلی آن داستان به نظر می رسد شده اند myket در روز پس از آن بود که در ابتدا منتشر شده است. اگر چه هنوز هم ویژگی های یک نقل قول از ناشناس منبع پلیس گفت که "[رییس] به سرقت برده بود 2.4 میلیون دلار در Rolexes" آن در حال حاضر اشاره به "گزارش های متناقض" و شامل محرومیت از ساعتهای سوئیس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن