تد ترنر لوکس مهمان نوازی شرکت آغاز بکار یک مهمان جدید خانه نشینی در دور جدید مکزیک

حفاظت و اتصال مردم به طبیعت در میان اصول اصلی تد ترنر ذخایر لوکس مهمان نوازی شرکت تاسیس شده توسط نیکوکار و رسانه مغول تد ترنر. گسترش در سراسر مجموع 1.1 میلیون هکتار در نیومکزیکو با نام تجاری سه ذخایر و یکی عقب نشینی بودند طراحی شده برای ارائه به مهمانان دسترسی نامحدود به ترمیم و محافظت از زمین در حالی که همچنین ارائه فرصت برای ماجراهای در فضای باز و تعداد زیادی از پنج ستاره امکانات رفاهی. در حال حاضر با راه اندازی ترنر خانه مهمان قادر خواهد بود برای به دست آوردن بینش بیشتر به این شرکت اقدامات زیست محیطی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترنر خود را به عنوان داستان نماد کار و حمایت است گفت: در طول 10-اتاق عقب نشینی است.

واقع در Vermejo این مجموعه بزرگترین و شمالی رزرو ترنر خانه شد پیش بینی شد به عنوان “یک راه به می گویند با تشکر از شما به ما بنیانگذار” تد ترنر ذخایر مدیر عامل جید مک براید می گوید Robb Report. “بسیاری از ساختمان ها در Vermejo به نام به منعکس گذشته صاحبان اموال (و) Turner خانه به نام تد ترنر به رسمیت شناختن جای خود را در Vermejo تاریخ و آینده آن است. ما انجام داده ایم همه چیز را ما می توانیم برای بازگشت به ساختمان اصلی آن وضعیت بسیار شبیه تد انجام داده است و همچنان به انجام این کار با Vermejo وسیع بیابان.”

Ted Turner Reserves New Mexico

اتاق آفتاب / پاسیو در خانه ترنر حسن نیت ارائه میدهد تد ترنر ذخایر

به تازگی بازسازی ساختمان دارای 10 اتاق مهمان (هشت با شاه تخت و یک مجموعه) و همچنین جادار مشترک مناطق firepit و خورشید ایوان با تصویر ویندوز فریم نمایش Vermejo دره. بسیاری از اتاق را لمس مانند گاز شومینه و یا مستقل وان حمام در حالی که امکانات و آیتم های تزئینی از منابع جدید مکزیک صنعتگران و فروشندگان برجسته در سراسر. اضافه کردن به دکور هستند و خاطرات شخصی و خرده ریز از ترنر است که به زندگی شور و شوق خود را برای حفاظت و برجسته کردن برخی از پروژه هایی که انجام شده است در Vermejo که در آن تیم با موفقیت ترمیم بیش از 558,000 هکتار از زمین و حفاظت شده تعدادی از گونه های آسیب پذیر. گرد کردن امکانات درمان آبگرم اتاق که در آن مهمان می تواند لذت بردن از یوگا و مدیتیشن جلسات و همچنین به عنوان درمان مانند نمک دریا بدن exfoliations و رز گل بدن کاری ادامه داده اند.

Ted Turner Reserves New Mexico

یکی از ده ترنر خانه اتاق خواب حسن نیت ارائه میدهد تد ترنر ذخایر

در دسترس به کتاب اتاق و یا به عنوان یک خرید از ترنر خانه می پیوندد دیگر Vermejo گزینه های مسکن مانند Casa Grande 25000 فوت مربع عمارت هفت اتاق مهمان; Costilla ماهیگیری الج یک LEED-گواهی چوب تسلیم با منظره Sangre de Cristo کوه و پنج مهمان کلبه هر نام قبلی صاحبان اموال مانند شیکاگو ویلیام بارتلت و لس آنجلس تایمز ناشر هری چندلر است. مهمانان از تمام خواص دسترسی به فعالیت هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستان, اسب سواری, ماهیگیری, محاسبه مساحت و حیات وحش و حفاظت از تور است.

“تد ترنر ذخایر اجازه می دهد تا مهمانان برای لذت بردن از زیبایی از این مزارع و حتی کمک به حفاظت کار ما در حال انجام بر روی آنها” ترنر اخیرا گفته Robb Report. “این خواص من هستند میراث و تد ترنر ذخایر کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند حفاظت شده و لذت می برد—در راه آنها سزاوار است. امید من این است که با دیدن باور نکردنی گونه مانند گاومیش کوهان دار امریکایی, خرس های سیاه و سفید گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی و اسب های وحشی در زیستگاه طبیعی خود و شاهد کار ما در حال انجام برای نجات گونه های در معرض خطر مانند ریو گراند قاتل ماهی قزل آلا و مکزیک, گرگ خاکستری, ما را الهام بخش بازدید کنندگان به هر تلاش برای محافظت از این سیاره برای نسل های آینده.”

ترنر خانه نرخ اتاق در شروع $1,300 هر شب از جمله سه وعده غذا در روز نوشابه های غیر الکلی و دو فعالیت در هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>