گاز اشک آور و خطرناک تر از بسیاری از ما درک (و باید ممنوع)


Tear-Gas-Is-More-Dangerous-1
اسکات اولسون/گتی

با پوشیدن ماسک در عمومی شده است یک مضمون مشترک در سراسر جهان این روز است. بله آنها سخت به نفس در, و بله, آنها, الاغ. فقط دیروز دختر من می خواستم برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی با من برای اولین بار در ماه, اما ما به پایان رسید تا راه رفتن از این خط به دلیل آن بود در 80s و ماسک بود فقط بیش از حد برای او به پوشیدن به عنوان ما منتظر تقریبا یک ساعت و نیم برای دریافت در. مهم نیست; ما می توانید بروید در یک روز زمانی که آن را نمی سوزان چون من که انتخاب.

اما کسانی که چند دقیقه از ناراحت بودن ساخته شده من فکر می کنم در مورد مقاله من می خواهم دیده می شود در مورد گاز اشک آور که در آن یک زن توضیح داد: پس از در معرض بودن حتی با وجود پوشیدن ماسک, او قادر به نفس و احساس به عنوان اگر او بود “خفگی به مرگ است.” و من فکر می کنم در مورد چگونه گاز اشک آور در حال استفاده است که در طول تظاهرات در سراسر جهان به کنترل جمعیت توسط افسران پلیس — که بدان معنی است که به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مردم شده است به احتمال زیاد در معرض این شرایط سخت شیمیایی در طول چند هفته گذشته.

در حال حاضر. قبل از اینکه شما می آیند و می گویند که کسانی که اعتراض سزاوار به اسپری با سلاح شیمیایی است که می تواند باعث خونریزی کوری و مرگ و توجیه آن است که یک راه خوب برای آرام کردن آنها را به یک صندلی.

گاز اشک آور بسیار خطرناک است ممنوع برای استفاده های نظامی در میدان جنگ اما پلیس هنوز مجاز به استفاده از آن به غیرنظامیان?

وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف چگونه fucked up است.

A young girl cries after being sprayed with tear gas during a protest against the death of George Floyd. Several people protest around US in solidarity with George Floyd and other African Americans who have been killed by police.
SOPA تصاویر/گتی

به گفته کارشناسان شیمیایی است که فوق العاده خطرناک است. در این زمان که در آن ما در حال مبارزه برای زندگی ما در برابر یک ویروس است که بر سیستم تنفسی و در وسط تظاهرات به مبارزه برای عدالت و برابری در سراسر جهان وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی برای استفاده از گاز اشک آور. همچنین توجه داشته باشید که طنز در اعتراض به خشونت پلیس و پس از آن که با عینک پلیس.

دکتر Purvi Parikh یک immunologist در NYU Langone بهداشت می گوید ProPublica او ترس این را همه گیر و حتی بدتر و علت آن در معرض گاز برای تبدیل شدن به بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در COVID-19 است گسترش از طریق قطرات تنفسی — نوع اخراج و از طریق سرفه و عطسه است. که دقیقا برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد به زور هنگامی که یک فرد رنج می برد از اثرات گاز اشک آور. و در اعتراض به خصوص یکی است که در حال پراکنده با گاز های اجتماعی فاصله نیست دقیقا در خط مقدم از ذهن هر کسی.

فقط در هفته گذشته نامه ای صادر شد بیش از 1000 بهداشت حرفه ای اصرار ماموران پلیس برای جلوگیری از استفاده از مواد شیمیایی خطرناک و دود مواد محرک به عنوان آنها می توانند “دستگاه تنفسی بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.” یک مطالعه جامع از بیش از 6000 نظامی سربازان در بر داشت که پس از قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور آنها بیشتر احتمال دارد به قرارداد بیماری های تنفسی.

اما هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت به دلیل آن استفاده می شود همچنان آزادانه سردستی و با cruel intentions.

ترین گزارش-در مثال بود از 1st ژوئن در واشنگتن که در آن مردم جمع شده بودند در اعتراض به خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است. همانطور که نیویورک تایمز گزارش معترضان “تماشا به عنوان افسران پلیس و گارد ملی واحد آب گرفتگی میدان لافایت ارائه یک تهدید ساخته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و فقط قبل از اینکه این شهر 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر آنها ضربه با فلش-bang انفجار و فرو برد و با گاز اشک آور.”

این همه رئیس جمهور می تواند قدم زدن و عکس او را گرفته در مقابل سنت جان کلیسا — کلیسا او حتی نمی شرکت کنند.

با توجه به NPR “معترضان و گروه های آزادی های مدنی هستند تحت پیگرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و سران نیروهای نظامی و اجرای قانون برای نقض حقوق اساسی با خشونت متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز در میدان لافایت در روز دوشنبه همه تهمت می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس op.”

بسیاری از حضور در این تظاهرات از جمله نه کودک بود صفر هشدار قبل از لعنتی با گاز.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد این واقعیت گاز اشک آور استفاده شد و Nathan باکا یک WUSA روزنامه نگار توییتی تصویری از پارگی کپسول های گاز خواهد شد که به عنوان مدرک استفاده شود.

گاز اشک آور نیست و فقط شما را متوقف در آهنگ های خود را و چشم خود را رایت برای یک لحظه مانند بسیاری از مردم فکر می کنم. این CDC گزارش آن در کوتاه مدت اثرات عبارتند از: استفراغ, سوختگی پوست, مشکل بلع و خفگی.

این سم ضربه بودن به چهره مردم در تمام سنین برای تنها هدف از گرفتن آنها را به حرکت می کند. آن را بی رحمانه و غیر انسانی است. اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد: طولانی مدت قرار گرفتن در معرض می تواند باعث کوری, کوری تدریجی و مرگ است. می توان آن را به خصوص به کسانی که از آسم رنج می برند.

برای کسانی که فکر می کنم آنها بی خطر هستند اگر آنها فقط دور ماندن از اعتراضات دوباره فکر می کنم. کسانی که حضور تنها کسانی نیستند که تحت تاثیر گاز اشک آور و یا دود. گاز اشک آور در تظاهرات می تواند نفوذ به خانه ها و کسب و کار در منطقه فوری.

اگر که نیست به اندازه کافی دیوانه کننده به نظر می رسد مردم امن نیست در هر نقطه در برخی از موارد است. این Washingtonian گزارش می دهد که هنگامی که یک سی بهداشت و درمان اجرایی Rahul Dubey باز خانه خود را به معترضان بعد از پلیس نشان داد تا در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز مامورین شروع به اسپری گاز اشک آور به خانه اش.

 Gas fills the air as demonstrators clash with police near the Seattle Police Departments East Precinct shortly after midnight on June 8, 2020 in Seattle, Washington.
دیوید رایدر/گتی

Dubey می گوید Washingtonian, “وجود دارد رونق و فریاد می زند. صد مردم شتافت و به خانه من در عرض ده دقیقه. این یک سونامی انسانی. این twentysomethings, thirtysomethings, fortysomethings که یکدیگر را نمی دانند در همه آنها غریبه کامل. آنها در صحبت کردن به یکدیگر تسلی یکدیگر شستشو چشم هر یک از دیگر در حالی که پلیس از اسپری گاز اشک آور از طریق ویندوز. پلیس اسپری گاز اشک آور به خانه من. آن را برای یک ساعت.”

این CDC می گوید:”اگر انتشار شورش عوامل کنترل بود در داخل خانه و خارج از ساختمان است.” بنابراین چه چیزی شما را هنگامی که آن را عمدا اسپری به خانه خود را به خاطر شما رفت و در آنجا به خیابان بسیار آن منتشر شده است ؟

از شهرستانها وجود دارد که باید ممنوع استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز که نیست حتی نزدیک به یک ولرم شروع کنید.

من گیج و خشم. چرا چیزی است که ممنوع شده است به استفاده از در طول جنگ قانونی برای استفاده در خود شهروندان هستند که با توجه به متمم اول قانون اساسی — اجازه داده می شود در خیابان ها اعتراض ؟

برای این کار باید ممنوع برای همیشه پایان داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im