تیلور سویفت انداختن تمام آلبوم جدید امشب

تیلور سویفت/Instagram و حصیر هیوارد/گتی تیلور سویفت اعلام کرد تعجب آلبوم فولکلور ما در وسط یک بیماری همه گی

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399
taylor-swift-new-album
تیلور سویفت/Instagram و حصیر هیوارد/گتی

تیلور سویفت اعلام کرد تعجب آلبوم فولکلور

ما در وسط یک بیماری همه گیر بنابراین آن را امن فرض کنیم که جاوا بود در حالی که قبل از ما به هر بیشتر مطالب جدید را نشان می دهد و یا موسیقی — و در عین حال در میان مستندات و قرنطینه تیلور سویفت فقط اعلام کرد او را رها تعجب آلبوم امشب در نیمه شب. زیر را در صدای پای بیانسه که واقعا انقلابی در هنر "تعجب آلبوم" Swift آلبوم جدید فولکلور ممکن است راه را برای بیشتر "اجتماعی دور, تعجب آلبوم."

در یک سری از Instagram پست های به اشتراک گذاشته شده در جولای 23, 2020, سویفت اعلام کرد که آلبوم جدید خود را زمین امشب در نیمه شب و به اشتراک گذاشته شده چگونه او آن را انجام داد در حالی که همه quarantining. سریع می گوید: او ثبت شده همه چیز "در انزوا" و همکاری با تولید کنندگان از راه دور. او همچنین انداختن موزیک ویدئو جدید امشب — که او نیز نوشته و کارگردانی برای آهنگ "ژاکت" و گفت: در این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در طول همه گیر شد و "نظارت پزشکی بازرس همه ماسک عینک ماند به دور از هر یک از دیگر, و من حتی خود من مو, آرایش و یک ظاهر طراحی شده."

مشاهده این پست در Instagram

بسیاری از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی در آن اتفاق می افتد. و این چیزی است که من 8 آلبوم و فرهنگ عامه. تعجب 🤗امشب در نیمه شب با من بود با انتشار کل من با نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به. من نوشت و ثبت این موسیقی در انزوا اما به همکاری با برخی از موسیقی قهرمانان معدن; @aarondessner (که شرکت نوشته شده و یا تولید شده 11 از 16 آهنگ ها), @boniver (که co-نوشت و نوع به اندازه کافی به خواندن یکی با من) ویلیام باوری (که co-نوشت دو با من) و @jackantonoff (که اساسا خانواده موسیقی در این نقطه). مهندسی لورا Sisk و جان کم مخلوط با Serban Ghenea & Jon کم است. آلبوم عکس ضرب گلوله کشته شد توسط @bethgarrabrant. قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره. عشق شما بچه ها خیلی ♥️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Taylor Swift (@taylorswift) در

"بسیاری از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی است که اتفاق می افتد," تیلور نوشت: در Instagram با اشاره به او در حال حاضر لغو تور جهانی. "و این چیزی است که من 8 آلبوم و فرهنگ عامه. تعجب. امشب در نیمه شب با من بود با انتشار کل من با نام تجاری جدید آلبوم ها آهنگ من ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به."

فرهنگ عامه شامل 16 آهنگ ها و یک bonus track و اگر آثار هنری آلبوم و عنوان هر نشانه ای سریع است که ما به رجعت کشور vibes? قرمز آلبوم vibes?

سریع نتیجه گیری از پست خود با این پیام در مورد عدم قطعیت و چگونه این بیماری همه گیر تدریس او برای به دست گرفتن روز.

"قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است" سویفت اضافه شده است. "دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره."

مشاهده این پست در Instagram

موزیک ویدئو برای "cardigan" را برتر امشب که نوشتم/به کارگردانی. یک میلیون با تشکر از شما برای من درخشان, بد, بزرگ, تصویری, تیم – فیلمبردار رودریگو پریتو تولید کننده Jil, Hardin, تهیه کننده اجرایی ربکا اسکینر, آگهی, جو 'اوز' آزبورن, ویرایشگر Chancler Haynes, جلوه های ویژه جادوگران دیوید Lebensfeld & اعطای میلر و طراح اتان Tobman. کل شلیک شد نظارت پزشکی بازرس همه ماسک عینک ماند به دور از هر یک از دیگر, و من حتی خود من مو, آرایش و یک ظاهر طراحی شده 😂

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Taylor Swift (@taylorswift) در

ما کاملا می تواند در هیئت مدیره با این پیام. به دنبال به جلو به گوش دادن در نیمه شب!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن