TAG Heuer جدید و بهبود یافته کاررا الت سنجش فواصل زمانی به روز رسانی یک دهه 1960 سازمان دیده بان برای قرن 21

TAG Heuer در حال گردش است 160 سال جاری و به مناسبت سالگرد اتحاد دوباره یکی از آن بیشترین احترام ساعتهای. در اص

توسط ETELARESANKHABAR در 21 تیر 1399

TAG Heuer در حال گردش است 160 سال جاری و به مناسبت سالگرد اتحاد دوباره یکی از آن بیشترین احترام ساعتهای.

در اصل منتشر شد در سال 1963 این کاررا اسپانیایی برای "جاده", "دوره" و "نژاد" توسعه یافته بود و به عنوان یک مسابقه دیده بان کارآمد شبح برای مطابقت با. هر چند آن را دستخوش ترفند زیرکانه بیش از چند دهه-و بیش از چند نسخه های خاص--TAG Heuer است مصرف تماشای بازگشت به ریشه های آن با refresh که به نظر می رسد درست در صفحه اصلی بر روی آهنگ.

جک Heuer, TAG Heuer مدیر عامل شرکت در اوایل 60s که کمک کرد را به زندگی می خواستم الت سنجش فواصل زمانی این خطوط باید تمیز و به خوبی متناسب بنابراین راننده می تواند بگوید در یک نگاه. چهار آخرین reinterpretations که اصلی ماندن درست به اهداف خود را در حالی که ارائه کارآمد تر 44mm مورد فولاد ضد زنگ یا جلا و یا به آرامی خار و کوتاه تر جای برای بهبود راحتی. ترکیب این تغییرات به تماشای تر و باریک معاصر مشخصات.

TAG Heuer Carrera Chronograph

نونما کلاسیک است ورزشی, مسابقه الهام گرفته از نگاه. حسن نیت ارائه میدهد از TAG Heuer

جدید کاررا یک دایره براق شماره گیری است که می آید در هر دو آبی عمیق زیتون سبز یا سیاه نسخه, همه با سرامیک های سیاه و سفید گودی. فلنج است پخ و شاخص شیب به سمت مرکز شماره گیری به رسم پوشنده لباس را چشم به این زمان است که اجازه می دهد تا آنها را به عنوان خوانده شده آن را در یک لحظه. و همان سطح خوانایی را می توان در هر سه subdials. اضافه کردن به خود را سفارشی سازی این آرایه می آید مطابق با فولاد ضد زنگ دستبند موجود در هر دو ثانیه-شکل و تاشو-قلاب تنظیمات. ساخته شده با 80 ساعت از قدرت رزرو هر یک مقاوم در برابر آب تا 100 متر است.

Tag Heuer Carrera Chronograph

Tag Heuer جدید کاررا الت سنجش فواصل زمانی نیز موجود است با رنگ سبز یا آبی شماره گیری نمایید. Tag Heuer

هر چند هیچ یک از این مجموعه جدید است dismissable های standout است که بدون شک 18K افزایش یافت طلا نسخه که امنیت با خوش تیپ بند چرم. در اول برای ساعت ساز سیاه و سفید گودی سرامیک پر گل رز-طلا-رنگی لاک در حالی که تاج و فشار دکمه های ساخته شده از جامد, 18K طلا افزایش یافت. کالیبر آن Heuer 02 جنبش قابل مشاهده از طریق کریستال یاقوت کبود caseback است از مد افتاده PVD سیاه و سفید-برنج با گل رز طلا چاپ.

این کاررا در دسترس است با نام تجاری وب سایت در حال حاضر از $5,750 به $6,550.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن