‘شیرین Magnolias’ تمدید برای فصل 2 — وعده های بیشتر امید آسایش, درام, & خوبی


sweet-magnolias-season-two
الیزا مورس/NETFLIX

این فقط اعلام شده است که Netflix تمدید شیرین Magnolias برای فصل دوم — در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم

در نهایت برخی از اخبار خوب است. امروز Netflix اعلام کرده است که شیرین Magnoliasیک سری است که معادل یک لیوان شکلات داغ و دنج پتو در حال آمدن است برای فصل دوم. فصل اول عرضه مارس 19 سال 2020 بود که زمان مناسب برای برخی از احساس خوب شراب خواری-مشاهده زمانی که ما به آن نیاز ترین.

بینندگان به دنبال Maddie تاونسند (JoAnna Garcia Swisher) تازه-زن مطلقه زندگی در آرامش کارولینای جنوبی که در تلاش برای قطعه با هم او هویت او تا به حال ریختن دور در طول سال به عنوان یک مادر و همسر. بهترین دوستان او هلن (Heather Headley) و دانا (Brooke Elliott) در حال حاضر یک ایده به: چرا آنها شروع یک کسب و کار با هم آمیخته شدن دوستی خود را و احساسات و کار بر روی چیزی است که آنها واقعا دوست دارم ؟

'Sweet Magnolias' Is Officially Coming Back for Season 2
الیزا مورس/NETFLIX

و با شدید که مطلب یا داستان جالب (بدون اخلال گران!), ما می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد در فصل 2. رسمی شیرین Magnolias حساب توییتر به اشتراک گذاشته شده در اخبار, نوشته,, “ما در حال رفتن به آرامش! شیرین MAGNOLIAS تمدید شده است برای فصل 2. با تشکر از شما برای حمایت خود را از شور و شوق…و سوالات. #whosinthe ماشین #sweetmagnolias2.” که در ماشین و در واقع!

Swisher خودش نیز مشترک خبر خوب در Instagram, نوشته,, “من شده اند با شمارش دقیقه قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن اخبار! @netflix تمدید @sweetmagnoliasnetflix برای یک فصل دیگر! هر روز من به عنوان خوانده شده همه شما را شگفت آور, پیام, و من واقعا فروتن. این نشان می دهد من در بسیاری از راه و من دوست دارم که ما را وادار به گفتن ادامه داستان ما.” او افزود که در فصل 2 به ارمغان بیاورد مطلب “امید و آسایش درام و خوبی است.”

Showrunner شریل J. Anderson پرسیدمبرای همه شما که درخواست شده است #whosinthecar, من بسیار خوشحال و مفتخر به اعلام: شیرین MAGNOLIAS تمدید شده است برای فصل 2! تبریک به ما شگفت انگیز بازیگران و خدمه و بسیاری از تشکر برای طرفداران ما!”

متاسفانه ما ندارد برتر تاریخ هنوز پس از فیلمبرداری هنوز شروع به دلایل ایمنی. نمایش فیلم برداری شده است در گرجستان و مهلت گزارش می دهد که حتی اگر دولت کاسته است تا در COVID-19 پروتکل های ایمنی, Netflix و تولید کنندگان نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه شانس تا زمانی که آن را تایید کرد به امن برای بازیگران و خدمه. Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos اظهار داشت: “ما باید قادر به نگاه ما کارکنان و بازیگران و خدمه در چشم و بگو: این است که یک مکان امن به کار می کنند.” یکی دیگر از تولید کننده با یک سری که فیلم برداری در گرجستان گفت: “من نمی خواهد حمایت فرماندار و قرار دادن بازیگران و خدمه در هر موقعیتی بدون درجه قابل توجهی از یقین است که آنها را امن” فرد گفت. “I don’t give a shit, من قصد دارم برای رفتن.”

هست. آنها می گویند چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im