عالی است تاکاشی موراکامی T-پیراهن به فروش می رسد به منظور بالا بردن $1 میلیون دلار برای Covid-19 امداد

ماه گذشته streetwear نام تجاری عالی شنود گذاشته هنرمند پاپ تاکاشی موراکامی برای ایجاد یک تی شرت بهره coronavirus امداد. در حال حاضر نتایج و collab نیز مطرح عظیم $1 میلیون نفر است.

یکی از عالی را امضا اجناس تی شرت با برچسب مشخص جعبه لوگو در سراسر قفسه سینه. موراکامی در زمان این طرح داد و هندسی میدان قبل خود را با استفاده از کارتون معروف مانند vibrantly رنگی گل و جمجمه نقوش به ایجاد یک limited-edition $60 سبک است که به فروش می رسد در عرض چند دقیقه. نهایی خیریه شمارش? $1,052,040.

تمام درآمد حاصل از این همکاری در حال رفتن برای کمک به ایالات متحده آمریکا, یک سازمان تاسیس شده توسط هیچ یک دیگر از فرماندار نیویورک اندرو کومو در سال 1986. موسسه خیریه دارای تخصص در کمک به جوانان در خطر و خانواده ها از دسترسی به خدمات ضروری است و در حال حاضر استقرار آن دانش برای کمک به کسانی که بیشتر متاثر از Covid-19 بیماری همه گیر.

در یک Instagram پست بروکلین سازمان مبتنی بر گفت: “کمک به ایالات متحده آمریکا عمیقا سپاسگزار عالی برای اهدای $1,052,040 در خرید و فروش خود را تسکین تی شرت برای کمک به ایالات متحده آمریکا Covid-19 اضطراری تلاش ها و خدمات برای خانواده ها و افراد بی خانمان. این هدیه باور نکردنی می آید در یک زمان از مشتریان ما بزرگترین نیاز و پشتیبانی از کار ما در سراسر کشور به ارائه آسیب پذیر با یک مکان امن برای مواد غذایی و خدمات ضروری در طول این بحران و فراتر از آن.”

متاسفانه گرانش باعث جلوگیری نمی کند اپورتونيست از تلاش سود حاصل از این همکاری. فروش مجدد سایت های مانند Grailed و StockX بودند به سرعت با کسانی که به دنبال فروش ویژه كم به صورت قابل توجهی بالاتر هزینه–شروع قیمت در Grailed $700. با این حال هر دو شرکت منتشر شده اظهارات به پیچیده تایید که آنها بیش از حد خواهد بود اهدای پول مطرح شده از فروش آن پیراهن. Grailed متعهد به اهدای کلیه از فروش پیراهن درآمد حاصل از آن سایت به طور مستقیم برای کمک به ایالات متحده در حالی که StockX گفت: درآمد حاصل خواهد شد به موسسه خیریه در عرض 30 روز پنجره.

حتی اگر ممکن است هر از تی شرت های باقی مانده هر کسی که هنوز هم می تواند به طور مستقیم کمک به کمک به آمریکا از طریق وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>