بسیاری ممکن است فرض کنیم که یک بار این بیماری همه گیر کوروناویروس می گذرد زندگی را بازگشت به حالت عادی اما که لزوما ممکن است در این مورد. تا زمانی که واکسن را می توان یافت حتی اگر مستندات کاسته و یا برداشته آن را هنوز هم ممکن است نسبتا خطرناک به بیرون رفتن به خصوص اگر یافته های حاصل از یک مطالعه اخیر دقیق هستند.

تبلیغات

به گفته محققان از دانشگاه ووهان آنها کشف کرده اند که coronavirus را می توانید در ادامه به معطل شدن در هوا به خصوص در فضاهای شلوغ. این به این معنی است که اگر یک فرد آلوده سرفه در یک فضای عمومی مثل بازار و پیاده روی دور, این ویروس می تواند همچنان به معطل در آن منطقه حتی پس از فرد از دست رفته است. قبلا آن را کشف شد که این ویروس می تواند همچنان به معطل سطوح برای هفته ها.

این کشف شد و محققان پس از ایجاد آئروسل تله در اطراف دو بيمارستان مستقر در ووهان و شواهدی که این ویروس درنگ در هوا در بيماران بخش سوپر مارکت ها و ساختمان های مسکونی و توالت و به ویژه در غلظت های بالا که در آن پزشکی مسائل خود را خاموش تجهیزات حفاظتی.

این بدان معنی است که اگر شما برنامه ریزی برای بیرون رفتن یک بار مستند محدودیت ها برداشته شده است, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اجتناب از شلوغ فضاها و مکان هایی که تهویه ممکن است ضعیف و البته تمرین بهداشتی مانند شستن دستها با آب و صابون بدون brainer است.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Covid-19 سلامت و مطالعه است. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im