درخواست متوقف سیاه مردمی چگونه به یک متحد—در اینجا 28 راه برای گرفتن آغاز شده امروز

rotesters مارس توسط ایالات متحده بانک ورزشگاه در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در مینیاپو

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
Stop-Asking-Black-People-How-to-Be-A-White-Ally
rotesters مارس توسط ایالات متحده بانک ورزشگاه در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. استفان Maturen/گتی

Instagram تبدیل به یک دریای گسترده ای از مربع های سیاه و سفید امروز به افتخار سیاه و سفید کردن سهشنبه, ابتکار در نظر گرفته شده برای نگه داشتن فضا و نشان دادن احترام و آورد در مورد تغییر سیاست پس از جورج فلوید را وحشیانه قتل است. در حالی که آن را قطعا عالی برای دیدن ما و رسانه های اجتماعی تغذیه ایران در مورد چیزی مهم کمی وجود دارد که عمده مشکلات آن است.

این خالی مربع سیاه و سفید در حالی که فوق العاده نیت و همچنین به طور کامل غرق کردن آنلاین سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنها در حال نگه داشتن فعالان و معترضان از بودن قادر به دیدن اطلاعات حیاتی است. آنها همچنین می تواند هرگز درست حفره یا سوراخ برای گرفتن ملموس عمل به طور فعال در مبارزه برای انسان که آسیب شده است به قتل و سیستمیک مظلوم توسط پلیس دولت ما و سفید supremacists.

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به طرف این همه گه به امروز با ما هستند و آمریکایی های سیاه و سفید. و آنها نباید به آنهایی که به ما گفتن به مراقبت بیشتر و بیشتر انجام دهید. آنها در حال حاضر لعنتی خسته.

به عنوان هر کس می توانید ببینید از اعتراضات و شورش اتفاق می افتد در سراسر کشور ما مردم سیاه و سفید در حال ارسال بقیه از ما یک پیام روشن است. آنها خسته و حق قهر و فوق العاده ای درد. آنها در مجموع (و طبعا) متوقف اعتماد به رهبران کشورمان برای اطمینان از ایمنی خود را و آنها عاشقانه برقراری ارتباط است که آنها از دست داده ایم امیدوارم برای کسانی که در زمان سوگند مقدس برای حفاظت و خدمت به آنها. مردم سیاه و سفید زندگی می کنند به طور منظم با قریب به اتفاق بار ظلم و ستم و تبعیض نژادی و آزار و خشونت پلیس مالی بی عدالتی و نابرابری های سلامت. آنها همچنین در حال حاضر موجود در یک ویروسی همه گیر است که آمار خود را در جوامع سخت ترین در حالی که به طور همزمان مبتلا به یک مقدار بیشتر موذی ویروس – سفید برتری است که دامنگیر کشور ما پس از 1619.

به عنوان یک زن زندگی با یک گه تن از سفید امتیاز من هرگز – تا کنون – به طور کامل درک فقط چگونه طاقت فرسا است به عنوان یک سیاه آمریکا. و به طور کامل صادق, وجود دارد راه مهم تر چیزهایی که من می تواند انجام در حال حاضر از تنها نشستن در, در پر کردن یک شیشه با اشک و ارسال یک مربع سیاه و سفید در Instagram.

اگر شما یک فرد سفید خواندن کلمات من آن زمان برای شروع به دادن خود واقعی آموزش و پرورش است. این زمان را به همه کسانی که احساسات ناراحت کننده شما در حال پردازش قرار داده و آنها را به رادیکال کار می کنند. و من به این معنی نیست که این فرصت طلایی به آزار و اذیت سیاه اثرگذارندهها مربیان و سازمان های در مورد چگونه شما می توانید "انجام دهید بهتر است." شما نیاز به شروع به استفاده از خود را گاییدن, skillset و نفوذ به روشنگری خود را گوش دادن به صدای خود را تقویت مبارزات و تبدیل شدن به یک بخش فعال در برچیدن سفید برتری.

در اینجا خلاصه ای از یک دسته از چیزهای که شما می توانید انجام دهید در اسرع وقت با نام ضد نژاد پرستی در علاوه بر این به ارسال یک مربع سیاه و سفید:

1. تشخیص خود را به امتیاز.

وجود دارد برخی از خسروانه سخت مسلم و زمان آزمایش حقایق من تا به حال به روی چیزی حساب کردن با زمانی که من متوجه شدم که من زندگی کرده اید و این لعنتی تمام وقت در یک ممتاز سفید حباب. من هرگز می دانید و یا قادر به دقت فرض کنیم که چگونه آن را احساس به زندگی در یک جسم سیاه. مهم نیست که چقدر نا امن و یا پاره کردن ممکن است من احساس می کنم در این دنیا من هستم هر آينه امن تر و بیشتر حمایت جامعه ما از یک فرد سیاه و سفید. من مبارزات و صدمات گذشته ممکن است یک منبع عظیمی از درد شخصی, اما هیچ یک از این مشکلات رخ داده است که به دلیل رنگ پوست یا میراث. من بیولوژیکی شجره هرگز شامل انسان که به سرقت رفته بودند را از کشور خود به بردگی گرفته شده مورد آزار قرار گرفته, شکار و کشته در مقیاس انبوه. و من هرگز به عقب نگاه در خشم و ناراحتی و غم و اندوه برای سیستمیک ظلم است که مردم با آن مواجه اند برای بیش از 400 سال است.

اذعان سفید خود را امتیاز. سپس لعنتی چیزی در مورد آن انجام.

2. دریافت کردن نیمکت چوب یک ماسک بر روی صورت و در واقع حضور در یک محلی در اعتراض به این هفته اگر شما از نظر جسمی قادر به.

اگر شما یک بدن سفید به لعنت اعتراض و استفاده از آن به عنوان یک تحت اللفظی و مجازی مانع از صلح آمیز اختصاص داده شده برای حفاظت از سیاه و سفید انسان است که نباید به خطر زندگی خود را و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر در حال حاضر. و به یاد داشته باشید به احترام کسانی که در اطراف شما با پوشیدن یک ماسک صورت. این تظاهرات هستند و در مورد شما نیست بنابراین به دنبال سرب از سازمان. اگر شما به خوبی در مورد آنچه شما نیاز دارید (و لازم نیست) که شما خارج وجود دارد از اینجا شروع کنید.

اگر شما قادر به رفتن در فرد شما می توانید پرش در SURJ تلفن بانک در روز پنج شنبه, ژوئن 4 از 6-9PM EST.

3. کمک به پیوستن به خود را محلی SURJ و سیاه زندگی توجه به فصل و درگیر شدن با حوادث و فعالیت های در حال اجرا توسط این سازمان است.

4. تماس مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در (612) 673-2100 و شهرستان وکیل Mike Freeman در (612) 348-5550 به تقاضا است که آنها دستگیری هر یک افسر پلیس درگیر در جورج فلوید را قتل است.

6. کمک به رسمی جورج فلوید صندوق یادبود.

7. امضای این طومار و این طومار خواستار عدالت برای جورج فلوید و دیگر سیاه و سفید انسان که مورد آزار و قتل توسط پلیس است.

آخرین چیزی که مردم سیاه و سفید نیاز دارید در حال حاضر است بی بار نیاز به آموزش افراد در مورد نژادپرستی و خشونت پلیس و سیستمیک ظلم و ستم در حالی که همچنین تجربه آن را به صورت منظم. جلوگیری از لغزش به خود DM را به آموزش و پرورش رایگان است که آنها نمی مدیون شما و شروع به تحقیق در مورد کار خود را برای خودتان. بسیاری از سیاه و سفید آنلاین مربیان مانند راشل Cargle و لیلا F. سعد باید دوره های آموزشی شما می توانید و کتاب شما می توانید به عنوان خوانده شده بنابراین آنچه از شما انتظار لعنتی ؟ آن را به طرز باور نکردنی ای بحرانی در حال حاضر برای جلوگیری از درخواست مردم سیاه و POC به انجام خود را سفید متحد برای شما کار می کنند. انجام کار خود را و پرداخت آنها را برای کار خود را هنگامی که شما از آن بهره مند شوند.

8. جلوگیری از صرف اکثریت از وقت خود را به شرکت در اطفاء شهوت با نگاه تحریک فیلم سیاه و سفید از مردم مورد آزار قرار گرفته و به قتل رساندند و شروع به زیر و اهدا به سازمان هایی مانند اصلاح بلوک سیاه سند چشم انداز جمعی و زندگی مهم است که در حال تلاش برای جلوگیری از سیاه مردم از آزار و قتل در وهله اول.

9. خواندن "من و سفید برتری" توسط لیلا F. سعد "جدید Jim Crow: جرم حبس در سن Colorblindness" توسط میشل الکساندر سفید "شکنندگی" توسط رابین Diangelo و دیگر کتاب های ضد نژاد پرستی.

10. به دنبال حمایت و کمک مالی به کمپین صفر داده-اطلاع پلت فرم است که ارائه راه حل های جامع برای پایان دادن به خشونت پلیس در امریکا است.

11. حاضر به ناراحت کننده مکالمات خود را با سفید خانواده و دوستان در مورد دقیقا به همین دلیل جورج فلوید به قتل رسید.

صحبت کردن و درست اطلاعات غلط هنگامی که آن را به اشتراک گذاشته است. بگویید این افراد در زندگی شما آنچه شما شخصا انجام در حال حاضر برای از بین بردن سفید برتری و درخواست آنچه که آنها در حال رفتن به انجام بیش از حد.

12. یادگیری در مورد این مجموعه و سفید-محور تاریخ شورش و غارت به طور خاص تولسا کشتار از سال 1921 که منجر به بی رحمانه به قتل چند صد سیاه و سفید, خانواده ها و صاحبان کسب و کار و شهروندان آمریکایی است.

و اگر شما در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی با MLK نقل قول به عنوان یک راه برای گفتن عصبانی معترضان برای جلوگیری از شورش به یاد داشته باشید که او به طرز وحشیانه ای به قتل با supremacists.

13. دنبال سهم و دادن پول خود را به بلندگو, آموزش فعالان و هنرمندان و صاحبان کسب و کار.

14. صحبت کردن با کودکان خود در مورد حوادث این هفته به اطمینان حاصل شود که شما در بالا بردن سفید انسان است که نمی خواهد اجازه می دهد به سیاه و سفید انسان به دختر مظلوم و به ناحق به قتل رساندند.

15. اگر شما شاهد خشونت پلیس علیه سیاه و سفید انسان و یا کسی که یک نژادپرست و دندان در واقع انجام کاری درباره آن. مگر اینکه شما به طور فعال به صحبت می کنند تا برای حمایت و حفاظت از سیاه انسان از ستم و آزار و خشونت شما همدست هستند.

16. تماس با ایمیل و یا ارسال به دولت خود قانونگذاران و فرماندار به حمایت گسترده دولت عدالت کیفری اصلاحات به کاهش اجباری حداقل جملات برای غیر خشونت آمیز جرایم مواد مخدر.

17. گوش دادن به و باور – سیاه مردم در زندگی خود را هنگامی که آنها در حال صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و ظلم و تبعیض.

فراموش نکنید به آنها بگویید که چقدر آنها باید احساس و یا آنچه که آنها باید انجام دهید. نمی از آنها بپرسید که چگونه شما باید احساس و یا آنچه شما باید انجام دهید. آیا آنها مشاوره می دهد. و هنگامی که شما برای نام انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به گوش دادن و یادگیری از آنجا كه در حال حاضر زمان به توان دفاعی است.

18. شیرجه رفتن به "عصر جدیدی از امنیت عمومی و دفاع" آنلاین جعبه ابزار.

19. اگر شما در یک مدرسه و یا یک مربی بررسی راه هایی برای ترکیب گسترش برده داری جنگ داخلی Jim Crow دوران تبعیض نژادی و جنبش حقوق مدنی را به موسسه آموزشی برنامه درسی.

همچنین, مطمئن شوید که وجود دارد کتاب ها و مواد آموزشی است که مرکز (و با دقت نشان) black voices.

20. تماس با ایمیل و یا نوشتن خود را دولت قانون گذاران و ترغیب آنها به پول نقد در پایان به قید وثیقه و کمک به قید وثیقه پروژه یک سازمان فراهم می کند که یک ملی گردان وثیقه صندوق برای جلوگیری از حبس و مبارزه با نژادی و نابرابری اقتصادی در وثیقه سیستم.

21. حضور در شهر محلی برای سالن های سیاسی نامزدها و از آنها بخواهید آنچه آنها انجام می دهند برای پایان دادن به جرم حبس کاهش اجباری حداقل جملات را کاهش و یا پایان انفرادی جرم زدایی علف های هرز, پایان, پول نقد وثیقه و محروم از خصوصی (سود) زندان.

22. خواندن این گوشیهای Google Doc به لبه بسته بندی شده با ضد نژادپرستی منابع برای مردم است.

23. برای ثبت نام راشل Cargle رایگان 30 روز "انجام کار" دوره آنلاین همراه با کمک مالی و در نظر گرفتن کلاس در ضد نژاد پرستی توسط او و دیگر سیاه مربیان مانند لیلا F. سعد Shishi رز راشل Ricketts و اریکا هارت.

24. حفظ این لیست سفید برتری فرهنگ فنی و به طور فعال کار می کنند برای از بین بردن آنها را در زندگی خود را.

25. اتمام نیویورک تایمز 1619 پروژه.

26. اهدا به لاولند یک سازمان کمک می کند که زنان و دختران را دریافت وجوه و منابع برای حمایت از سلامت روان خود را.

27. اگر کسی شما را در حال اجرا در اطراف و فریاد زدند: "تمام زندگی مهم نیست" یا "من نمی بینم رنگ!" جلوگیری از انجام این کار بلافاصله و خواندن این مقاله به جای.

28. اگر شما یک معلم یا مربی پیوستن به آزادی و لرز جمعی و پیروی آگاهانه از بچه ها در Instagram.

من که بسیاری از افراد ممکن است عصبانی به عنوان جهنم برای چه آمریکایی های سیاه و سفید شده اند و همچنان تحت درمان است. و من نیز دردناکی آگاه باشید که برخی از شما حاضر به اذعان خود امتیاز و حاضر به شرکت کنندگان فعال در پیاده سازی سیستمیک نژاد پرستی. من نوشتن نیست این برای هر کسی که نه حاضر به قبول و خود ذاتی خود را سفید امتیاز.

اما اگر شما از آن ساخته شده ایم این دور وجود دارد یک دلیل شما هنوز هم در اینجا. سیاه, انسان نیاز شما را به هنوز هم می شود در اینجا. من التماس هر کسی در زندگی سفید بدن توجه به حرف های من. به جای اتلاف وقت با ارزش تلاش برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف به طور کامل empathizing با انسان می دانم که شما می توانید برای مبارزه با شخص دیگری حق با خیال راحت وجود دارد در این کشور به سادگی از آنجا که آنها سزاوار آن را به عنوان بسیار به عنوان شما انجام دهد. بدون توضیح بیشتر مورد نیاز است.

بنابراین شما نیاز به نشان می دهد تا پس از خاموشی شنبه نیز هست و شما باید شروع به پر کردن آن مربع با همه چیز شما در حال حاضر در درون خود و خود را بیشتر در جامعه برای از بین بردن سفید برتری. مردم سیاه و سفید نمی توانیم صبر کنید دیگر در حالی که ما نشستن در اطراف در قطع خوشنودی است. بیایید در نهایت جلوگیری از هدر رفتن زمان خود و قرار دادن زندگی خود را در خطر بیشتر فقط به خاطر اینکه ما هم از ترس به خطر ساخت ما ممتاز, باسن, زندگی کمتر راحت است. آن زمان گذشته برای دریافت یک کمی ناراحت کننده برای نفع جمعی بشریت است.

ایجاد یک تعهد امروز به سیاه و سفید آمریکایی ها در کشور ما است. می گویند بهتر و بهتر و بهتر شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im