Stassi شرودر و کریستن Doute عذر خواهی برای تماس با پلیس در بازیگران عضو

لئون بنت/گیب گینزبرگ/رودین Eckenroth/گتی این جفت ارز مراجعه کننده به تماس پلیس و قول داد به "انجام بهتر" S

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
Stassi-Schroeder-Kristen-Doute-Apologize
لئون بنت/گیب گینزبرگ/رودین Eckenroth/گتی

این جفت ارز مراجعه کننده به تماس پلیس و قول داد به "انجام بهتر"

Stassi شرودر و کریستن Doute از براوو را Vanderpump قوانین به نام پلیس در castmate بعد از دیدن کسی که "نگاه آشنا" در یک روزنامه محلی متهم به سرقت خطرناک و غیر قابل توجیه عمل است که می تواند منجر به یک ویرانگر ،

شرودر 31 و Doute, 37, باید هر دو صادر شده پس از عذر خواهی سابق costar ایمان Stowers اخیرا در یک Instagram چت زنده با Floribama ساحل ستاره Candace برنج. Stowers که به نظر می رسد در فصل چهار و شش نشان می دهد گفت: شنوندگان زمانی که شرودر و Doute دیدم یک مقاله در مورد یک زن سیاه و سفید می خواستم برای سرقت از آنها به پلیس گفت: آن او بود که آن را انجام داد.

"وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار ، آن را عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم" Stowers گفت. "و آنها به نام پلیس و گفت: آن را به من بود. این مثل این است که یک داستان واقعی است. من شنیده ام این از واقع Stassi در طول مصاحبه." او همچنین در ادامه گفت که "این فقط خنده دار چرا که [شرودر و Doute] فکر کردم این بود که من چون یک زن سیاه و سفید با بافت" بعد اضافه میکند: "به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است."

شرودر تایید آنها می خواهم به نام پلیس در سال 2018 در ظاهر در سگ ماده مقدس پادکست. Doute توییتی یک لینک به یک داستان خبری در مورد زن می خواستم برای سرقت نوشتن "هی tweeties نیست این سابق #pumprules دزد نگاه آشنا نیست ؟ کسی او را در mtv & به او یک پلت فرم برای مطبوعات است. من نمی می خواهم به رفتن وجود دارد اما من قصد دارم وجود دارد." این دو رشد زنان در سی سالگی خود را.

توییتر

در تظاهرات اخیر بیش قتل جورج فلوید و این موضوع بزرگتر از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند عواقب چنین اقداماتی می توانست فاجعه بار است.

"نواخته حساس دیدگاه از گذشته مطرح است. مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم به انجام بهتر" شرودر گفت: در پاسخ به Stower مصاحبه. "من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود. من سپاسگزار برای مردم در زندگی من است که در ادامه به بررسی و فشار من به تکامل را به یک فرد تحصیل کرده," او نوشت.

او ادامه داد: "من به رسمیت نمی شناسد و سپس جدی انشعابات است که می تواند نقل به دلیل اعمال من. آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش."

Doute نیز صادر شده عذرخواهی کرد و گفت در بخش "اگر چه من اعمال نمی شد نژادی, رانده می شود, من در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال خواهد شده اند به او" Doute گفت. "این هرگز قصد من برای اضافه کردن به بی عدالتی و عدم تعادل. من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم. من را بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است."

آنها باید شرمنده و خجالت. این نوع رفتار است که واقعا غیر قابل توجیه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب