استارباکس آورده خود را به طور طبیعی Ombre سرد فنجان برای تابستان

Instagram/میشل پری دریایی کریسمس در اوایل این سال به لطف استارباکس استارباکس می داند که همه ما می تواند است

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
starbucks
Instagram/میشل پری دریایی

کریسمس در اوایل این سال به لطف استارباکس

استارباکس می داند که همه ما می تواند استفاده از یک کمی pick-me-up در حال حاضر و تحویل تحت اللفظی رنگین کمان این هفته با یک نام تجاری جدید مجموعه ای از تغییر رنگ قابل استفاده مجدد فنجان.

مردم باید از ارسال عکس از شایان ستایش فنجان که تغییر رنگ زمانی که درجه حرارت در جام تغییرات. پرتاب برخی از چای و بم — تغییر رنگ درست قبل از اینکه چشم خود را. آن را مانند یک حلقه خلق و خوی اما کافئین دار. وجود دارد پنج فنجان در تنظیم و بر اساس عکس های مردم ارسال شده است که رنگ های روشن تر و جسورانه تر از همیشه.

رنگ را به شما می خواهید برای پرش به سمت راست به تابستان است. وجود دارد یک گوجه فرنگی قرمز که تغییرات به بنفش هلو شماره می شود که داغ یک فنجان گل همیشه بهار که محو به نارنگی یک نور آبی تبدیل می شود که به آسمان صاف و آبی روشن است که تبدیل بادمجان بنفش.

هر جعبه از تغییر رنگ قابل استفاده مجدد سرد فنجان است که در قیمت $18.95 و همراه با پنج قابل استفاده مجدد BPA رایگان 24 اونس فنجان و پنج نی که به ناچار از دست داده در 24 ساعت اول از داشتن آنها را اگر شما بچه ها. فنجان توصیه می شود برای نوشیدنی های سرد تنها و بالا-رک ظرفشویی (با تشکر از شما استارباکس).

در سال گذشته استارباکس با یک سبک شبیه این تغییر رنگ سحر و جادو فنجان و آنها آنقدر محبوب است که آنها پرواز کردن قفسه روز بودن خال خال. در حال حاضر همه به دنبال برای هر روز-brightener من فکر این را در مد مشابه. تا کنون آنها خال خال شده است در استارباکس مکان های فروشگاه های مواد غذایی و هدف فروشگاه استارباکس در داخل. اگر شما از دست شما همیشه می توانید نمره در سال گذشته نقاشی با مداد رنگی رنگ ها در آمازون است.

چه حتی بهتر این است که اگر شما یک استارباکس به طور منظم (یا توئین یا نوجوان) این توله سگ خواهد شد و در نهایت برای خود پرداخت. مشتریان صرفه جویی 10¢ در هر زمان آنها یک نوشیدنی سفارش و استفاده از یکی از این فنجان.

این فنجان کامل خواهد بود با یکی از جدید خود را امضا نوشیدنی مانند یک آناناس Matcha یا طلایی, زنجبیل, نوشیدنی, یا من دختر مورد علاقه توت Acai با طراوات با نور یخ اضافه کردن نیم-لیموناد اضافه کردن یک اسپلندا می دهد که شما یک کمی از بینش به شخصیت او. به علاوه این شرکت ساخته شده است آن را آسان و امن در طول این همه گیر با ارائه entryway وانت گرفتن و رفتن و از طریق درایو. در اکثر مکان های مشتریان همچنین می توانید به منظور پیش با استارباکس برنامه و سپس انتخاب کنید تا در درب و یا درایو از طریق نگه داشتن تماس به حداقل برساند.

در اینجا امید به شما در پیدا کردن یکی از این جادویی پنج بسته در طول هفته خود را مواد غذایی اجرا شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن