کره جنوبی بسته مدارس دوباره تنها چند روز پس از بازگشایی

چانگ سونگ-Jun/گتی کره جنوبی با تاخیر برنامه ریزی شده reopenings و بسته صدها تازگی بازگشایی مدارس در میان سن

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399
south-korean-school-close
چانگ سونگ-Jun/گتی

کره جنوبی با تاخیر برنامه ریزی شده reopenings و بسته صدها تازگی بازگشایی مدارس در میان سنبله در coronavirus موارد

به عنوان کل جهان چنگ زدن با این سوال که چه زمانی و چگونه به بازگشایی مدارس با خیال راحت بسیاری از کشورها دنبال شده است به مکان هایی مثل کره جنوبی که موفق شده است در شامل coronavirus به عنوان مثال از چه باید بکنید. اما در حالی که این کشور برنامه ریزی شده به طور گسترده ای به بازگشایی مراکز آموزشی برای کودکان و نوجوانان آن را فقط به تاخیر افتاد بسیاری از کسانی که دهانه و بسته صدها نفر از مدارس تنها چند روز پس از آنها تا به حال بازگشایی شد — در میان جدید سنبله در COVID-19 موارد است.

کشور شروع روند بازگشایی مدارس در هفته گذشته با قرار دادن در محل اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی برای کمک به جلوگیری از بچه ها از گسترش coronavirus. اما با توجه به Korea Times, خونتان میزان عفونت در تعدادی از شهرستانها و جوامع ناشی از مسئولان به تجدید نظر جدول زمانی خود را. 838 کشور 20,902 مدارس سراسر کشور است که برنامه ریزی شده بود به بازگشایی در روز چهارشنبه نهایت نیست و در شهرهای سئول و بوچئون صدها نفر از مدارس که باز جمعه شد و سپس دوباره بسته شده در روز پنج شنبه.

این است که در کره جنوبی که همه حساب شده است یکی از موفق ترین کشورهای جهان در شامل و کنترل آن شیوع کروناویروس. در اواخر ماه فوریه کره جنوبی تا به حال بیشتر موارد تشخیص داده شده از هر کشور در خارج از چین اما سرعت اجرای قوانین سخت در مورد انزوا و تماس با ردیابی کره جنوبی است که تا کنون گزارش شده کمتر از 300 مرگ و میر در این دوره از بیماری همه گیر.

که در تضاد کامل با ایالات متحده که در آن آمده به عقب رانده در برابر خاموش شدن ناگهانی ماسک را تبدیل به یک سیاسی بخشی از یک, عجیب و غریب, فرهنگ جنگ و رهبران جمهوری خواه در سراسر کشور و در کاخ سفید تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی اقتصاد کنون قبل از موارد در اینجا تحت کنترل است. میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده آلوده شده اند حدود 140,000 آمریکایی ها بوده اند و هر دو مورد تعداد مرگ و تعداد در حال افزایش دوباره در اکثر متحده است. صرف نظر از کسانی که حقایق مقامات در حال هل دادن برای مدارس آمریکا برای بازگشایی برای سقوط کلاس که فقط هفته دور.

حتی به عنوان برخی از شهرها و ایالات متحده باید به طور مستقل تصمیم به برگزاری تنها کلاس های آنلاین برای سال تحصیلی آینده قانونگذاران و دیگر مقامات شده اند علنا مبارزه به کاخ سفید و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos فشار برای بازگشایی حتی تهدید به خودداری فدرال بودجه آموزش و پرورش از مدارس که نمی بازگشایی شده است. اما اگر کره جنوبی را احساس نمی کند مانند آن را امن برای کودکان و نوجوانان در مدارس چگونه بر روی زمین می کنیم ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب