8 بهترین کفش برای چاشنی دونده و تازه به دنبال یک فرار سریع خارج

اگر شما گرفته شده تا در حال اجرا در چند ماه گذشته شما به تنهایی نیست. پس پناه در محل بسیاری از ما به خیابان

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
Adidas Running Shoes Women

اگر شما گرفته شده تا در حال اجرا در چند ماه گذشته شما به تنهایی نیست. پس پناه در محل بسیاری از ما به خیابان آمده اند (در ماسک, البته, امنیت, اول,) هدف شما این است برای دریافت برخی از ورزش و کسانی که احساس خوب اندورفین رفتن. یا شاید شما فقط در حال اجرا برای 30 دقیقه استراحت از گذراندن 24 ساعت در روز را با kiddos. بدون قضاوت در اینجا!

این که آیا شما یک تازه وارد به ورزش در حال اجرا و یا یکی از کسانی که چاشنی marathoners که رکود خارج 15 مایل در صبح روز شنبه "برای تفریح" شما می دانید اهمیت داشتن با کیفیت بالا جفت کفش برای زنان— به طور خاص. برای برخی از جدی مایل معمول خود مربیان ورزشگاه نمی خواهید به آن را کاهش دهد. نوچ! شما نیاز به آرامش, شما نیاز به پشتیبانی و شما نیاز به کفش که ارائه قدرت و ثبات. (فرسوده sneaks را نه فقط ارائه پشتیبانی شما واقعا نیاز به زمانی که در حال اجرا است.)

در اینجا برخی از بهترین کفش های در حال اجرا بنابراین شما می توانید نگه دارید تپش پیاده رو در این تابستان. فراموش نکنید که خوب به دنبال فشرده سازی کون برای تکمیل آموزش های خود را نگاه کنید. (پس از اجرا خود را, مطمئن شوید که برای خنک کردن با برخی از کشش بر روی حصیر یوگا خود را که ممکن است مانع از بچه ها خزنده بیش از شما. حمل بار.)

این sneaks مناسب برای newbies که در یک پیاده روی/اجرای دسته کوچک موسیقی جاز یا "نیمکت به 5K برنامه". آنها همچنین بزرگ اگر شما برنامه ای برای عبور قطار با تمرینات دیگر. با تقریبا 8,000 مثبت 4.5 ستاره در بررسی بر روی آمازون, آنها به راحتی یک جمعیت های مورد علاقه به راحتی و طراحی زیبا. پس چرا آنها بهترین فروشنده? این راحت شناور-روی-یک-ابر مانند احساس است که قطعا یک دلیل. یک منتقد می گوید: "آنها فوق العاده راحت است. من این کفش برای استفاده در سالن ورزش به خصوص پیاده روی در تردمیل چون من دیگر کفش شد, تاول در پا. این یکی از شگفت انگیز هستند. آن را احساس می کند مانند راه رفتن بر روی ابرها. آنها همچنین نور فوق العاده."

69 دلار در آمازونقوس نیاز به برخی از اضافی عشق ؟ این کفش های محبوب از بروکس ایده آل هستند اگر شما از متوسط به بالا قوس. آنها را به مقدار زیادی از زیر سازی برای حمل شما را از طریق تمام مایل است. شما لذت بردن از این نرم فرود با تشکر از بالشتک اضافی در cushy درج بیش از حد. این امر می تواند ایده آل برای دونده که قطار به صورت متعدد در فواصل طولانی مانند یک 5K 10K نیمه ماراتن و یا ماراتن کامل. (و قدرت بیشتری به شما اگر شما در حال آموزش برای یک فاصله طولانی تر!) در حال حاضر اگر شما pronate شما ممکن است نیاز اضافی درج, اما اگر شما خیلی خنثی دونده شما قدر این کفش است. بیش از 4000 داوران در آمازون با بیحوصلگی حرف زدن در مورد آنها. یکی وفادار بروکس فن نوشت: "این یک بی طرف در حال اجرا کفش که ارائه تنها مقدار مناسبی از کوسن و پشتیبانی برای هر دو اجرا می شود طولانی پیاده روی روزانه و یا فقط بر روی پای خود را در تمام طول روز مانند پرستاری و دامپزشکی حرفه ای. من خنثی دونده و باید با استفاده از این برای چند اجرای فواصل کوتاه (3-10 مایل) و مسافت های طولانی تر (15-20 مایل). آنها کامل است. حتی زمانی که من در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون در زیر باران من تاول از sopping خیس جوراب و کفش."

175 دلار در آمازون

Asics بسیار جامد انتخاب اگر شما هر گونه مسائل و پا نیاز به برخی از ثبات فوق العاده. برای مثال شما اجرا خنثی و یا بیش از pronated (پای خود را درون رول پس از فرود) و یا شما کم و یا تخت و قوس. این کفش درست کمک خواهد کرد که تعادل بنابراین شما می توانید جلوگیری از صدمات مانند التهاب تاندون آشیل شین اسپلینت یا پاشنه مهمیز (اخ). آنها نیز برگزار خواهد شد تا از طریق تمام مایل شما اجرا به طوری که آنها مناسب برای مسافت های طولانی تر. قدرت در! یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که Asics طرح های خود را در کفش زنان با midsole فشرده سازی به طور خاص با بدن ما در ذهن یکی دیگر از دلایل شما ممکن است خودتان مجروح شدن کمتر است. تقریبا 1600 داوران بسیار راضی با این کفش با یکی در آمازون نوشتن "اینها فقط واقعا ارزش هر پنی. من دوست دارم (یا باید بگویم من نیاز) حمايت قوس و این برای آن است. آنها بسیار cushy اما ارائه تن از پشتیبانی."

100 دلار در آمازون

می خواهید برای دریافت یک جفت Asics, اما نمی توانم, فرو کردن معمول بیش از 100 دلار برچسب قیمت بالا? هیچ نگرانی. شما هنوز هم می توانید Asics برای یک قیمت مناسب. این ژل تحریک 6 کفش های ساخته شده برای نگه داشتن شما را بر روی انواع سطوح اعم از این که پیاده رو تردمیل یا یک دنباله. داوران که پرستاران یا مراقبان نیز به آنها را ستایش بالا برای کمک به آنها را از طریق یک روز طولانی ایستاده و یا در حال اجرا در اطراف در شغل خود را بدون بازگشت و یا پا درد. چقدر بزرگ است ؟ یکی نوشت: "من صرف 8 ساعت در روز در این توله سگ با کمی و یا بدون زمان و آنها این کار من آنها را پشتیبانی تشک بادی مجهزند و راحت است. به عنوان یک پاداش آنها بسیار تیز به دنبال با عود رنگی بر روی زمینه سفید. و آنها را پاک کردن ، Soooo مبارک!". این نیز شایان ذکر است که آنها در سرگرم کننده گزینه های رنگ مانند ترش yuzu یا نعناع در صورتی که نوع از چیزی که به شما انگیزه!

$75 در آمازوندر اینجا یک ویژه با فریاد به همه شما دنباله دوندگان وجود دارد. راه برای به دست آوردن دوز است که از طبیعت در هر اجرا شود و همه ما ساکنان شهرستان حسادت. اگر شما به دنبال یک امتیاز دنباله کفش برای حمایت از هنر و صنعت خود را به Speedcross 5 کفش از جزایر پر است از بررسی بالا. این شناخته شده برای سخت گرفتن به شما اجازه می دهد برای اجرای بیش از سنگ و یا دیگر زمین را با سهولت. به علاوه شما هنوز هم مقدار زیادی از زیر سازی به طوری که شما زمین نرم و هر کجا که شما بروید. حتی مش سیستم برای حفظ باقی مانده از گرفتن در کفش خود را و تحریک کننده به شما به عنوان اجرا می کنید. اینها البته برای اجرا اما شما به راحتی می توانید استفاده از آنها را برای هر پیاده روی یا بالا رفتن از شما انجام بیش از حد. منتقدان می گویند که آنها راحت هستند اما هنوز هم ایستاده تا به شرایط دشوار است. یکی نوشت: "آنها را دوست دارم! رفت و در حال اجرا بسیار گل آلود منطقه امروز و بدون لغزش. کفش بسیار راحت و به خوبی متناسب با, و هیچ مالش. قطعا توصیه می شود."

130 دلار در ZAPPOS

برخی از در حال اجرا کفش می تواند احساس سنگین مانند آنها در حال رفتن به وزن شما با هر مرحله. به عنوان اگر در حال اجرا نیست به اندازه کافی سخت! خوشبختانه این مورد نیست با نایک هوا زوم که نور و روح به اجرا در. این طراحی شده است برای خنثی و تحت pronators (یک.k.یک. پای خود را رول بیرون هنگامی که شما اجرا.) حتی اگر آنها احساس سبک تر از برخی دیگر از کفش های شما در واقع بسیاری از زیر سازی و پشتیبانی از هر فاصله شما اجرا شود در این. داوران مانند آنها بسیار راحت و مناسب و قابلیت اجرا بر روی سطوح متعدد و یا فقط ایستاده برای یک دوره طولانی از زمان در شغل خود. یکی نوشت: "عشق از نگاه و احساس از این. من در حال حاضر سعی کردم آنها را بر روی تردمیل و در فضای باز اجرا شود. آنها احساس فوق العاده و نور و روح فقط مثل همه نایک هوا زوم من متعلق به گذشته است. بهترین بخشی از این کوتاه تر زبان. این باعث می شود آنها را بسیار راحت در بالای پای من."

120 دلار در ZAPPOS

در حال اجرا می تواند باعث انواع آسیب ها در بهترین ما مانند التهاب شین اسپلینت مچ پا و یا زانو درد. اگر شما به خصوص آسیب دیدگی مستعد هر بار که شما شروع به در حال اجرا آموزش در یک جفت از Hoka را ممکن است راه حل شما بوده ام به امید. اینها برخی از مهمترین حال بارگذاری-محافظت از کفش خارج وجود دارد. هشدار: اگر شما هرگز اجرا در این قبل از اینکه شما ممکن است برای دریافت استفاده می شود به حمایت اضافی در پاشنه منطقه است. از سوی دیگر آنها بیش از 478 چهار و نیم ستاره بررسی مثبت در آمازون است. یکی از درخشان مؤلف می نویسد: "من استفاده می شود به یک بروکس فن تنها. اما در حال حاضر من روشن کرده ایم. این بهترین سبک ترین و راحت در حال اجرا کفش من تا به حال!"

$155 در آمازونآدیداس نبود اصل شناخته شده برای خود را در حال اجرا کفش. فن آوری خود را بهبود یافته است ده برابر بیش از چند سال گذشته هر چند شما هم اکنون می توانید احساس اعتماد به نفس شما کفش هایی که واقعا ساخته شده برای دوندگان در اینجا. این Ultraboost ستایش بالا برای سبک بودن (ایده آل اگر شما برنامه ای برای ثبت نام برای هر مسابقه و یا می خواهید برای بهبود سرعت خود کار می کنند.) آنها همچنین باید یک جوراب بوش قرار دادن که قالب به پا خود را, بنابراین شما می دانید که آنها در حال رفتن به راحتی به اجرا در. آنها را ستایش بالا از تقریبا 1000 داوران بودند که تازه کار و کهنه کار دوندگان به طور یکسان. یکی نوشت: "من تا به حال هیچ ایده من می توانم عشق یک جفت کفش بسیار! آدیداس است که به طور کلی نه من رفتن به برند اما در هوی و من سعی کردم در یک جفت از Ultraboost 19. من شگفت زده شد توسط کوسن و حمایت از این کفش ارائه شده است. بلافاصله پس از قرار دادن در کفش من می توانم احساس این شرکت در عین حال نرم و حمایت از زیر قوس پشتیبانی حجامت در اطراف و زیر توپ از پای من. کوسن کفش به من یادآوری از حافظه فوم اما بیشتر حمایت نه پیچ و تابدار."

$163 در آمازون

به دنبال ایده های دیگر برای برخی از مراقبت از خود در این روز ؟ بررسی کنید ما دیگر مادر مورد نیاز و تایید سلامتی ملزومات است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن