برخی از مدارس در حال کار بر روی نیازهای مبتنی بر رویکرد برای بازگشایی

مامان ترسناک و لورا Olivas/گتی من سه تا از بچه ها و آنها باید تمام تلاش با تمام این homeschool چیزی که در ر

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399
childs-mental-health-missing-school-1
مامان ترسناک و لورا Olivas/گتی

من سه تا از بچه ها و آنها باید تمام تلاش با تمام این homeschool چیزی که در راه انتظار نداشتم. پسر من تلاش کرده است بسیاری با تعویق در حالی که دختر وسط من تلاش کرده است با اعتماد به نفس به انجام کار خود را. ما جوانترین شده است یکی بزرگ تمرکز مشکل است. اما او شش است به طوری که باید انتظار داشت.

خارج از دانشگاهیان و اگر شده است وجود دارد یک رشته از مسائل است که من نمی بینم آینده. هر سه آنها اقدام شده است در راه من هرگز قبل از دیده می شود همراه با خواب خوب و اشتیاق برای یک بار دیگر اتصال با دوستان خود آنها را قطعا تا به حال برخی از مبارزات تنظیم به این تغییرات در روال خود را. و آن را به عنوان معلوم, من تنها نیستم. به گفته های اخیر NPR بررسی, بدون, مدرسه کودکان دچار کابوس کج خلق رگرسيون و غم و اندوه و خشونت انفجار اغراق آمیز ترس از غریبه ها و حتی افکار خودکشی.

در حال حاضر به طور طبیعی, مدارس تعطیل شد, برای کمک به نگه داشتن بچه ها و جوامع ما امن از COVID-19. به عنوان مشکل از آن شده است به طور ناگهانی می شود تحصیل فرزندان من از خانه من حمایت تعطیلی مدارس به منظور سلامت عمومی است. من نمی خواهم بچه هایم را به بازگشت به مدرسه تا زمانی که من احساس اعتماد به نفس است که می توان آن را با خیال راحت.

اما آنچه همه ما با چپ در حال حاضر این مشکل معاوضه: نگه داشتن کودکان در خانه برای جلوگیری از آنها را از عفونت در حالی که به طور بالقوه آسیب رساندن به سلامت روان خود را زیرا آنها دیگر دسترسی به جنبه های اجتماعی که محیط مدرسه فراهم می کند, همراه با پشتیبانی از معلمان و مشاوران که در حال راه اندازی برای تقویت رشد عاطفی.

دکتر Dimitri Christakis است که سردبیر مجله JAMA Pediatrics. در سرمقاله اخیر او استدلال می کند که این خطرات برای کودکان یادگیری اجتماعی و رشد عاطفی و سلامت روانی نیاز به متعادل بهتر با خطرات ناشی از کوروناویروس. "اجتماعی-نیازهای عاطفی کودکان برای برقراری ارتباط با کودکان دیگر در زمان واقعی و فضای این که آیا آن را برای فعالیت فیزیکی بدون ساختار بازی و یا ساختار بازی این است که فوق العاده مهم برای کودکان جوان در خصوص توضیح داد:" دکتر Christakis.

Our Kids’ Mental Health Is Suffering Without Their School And Teachers
Mayur Kakade/گتی

این است که نه فقط تسلط علمی است که ممکن است به یک ضربه با مدارس بسته شده است.

عاطفی کودکان نیز تلاش. من فکر می کنم همه والدین باید شاهد این در برخی از سطح از مستند. من دیده ام بسیاری از مردم ارسال آنلاین در مورد چگونه فرزندان خود نیاز به توجه بیشتر در هنگام خواب برای مثال و رک و پوست کنده آن را حس می کند. من شده است خواندن بسیاری از داستان های اضافی به من دو دختر و اگر چه آنها را به اتاق خود آنها بوده است عظیم ترین شب دو نفر از آنها عملا خواب در بالای هر یک از دیگر برای راحتی. و پسرم که من هرگز دیده می شود در واقع کسی که تماس بگیرید و قبل از مدرسه تعطیل شده صرف ساعت در تلفن از دوستان به دنبال نوعی از تعامل اجتماعی و ارتباط.

بر خلاف پدر و مادر که رسانه های اجتماعی و همکاران و دوستان و خانواده به بحث و فرایند جدید ما عادی در سایه COVID-19 فرزندان ما ندارد و بسیاری از کسانی که رسانه ها بدون مدرسه. در واقع آنها ممکن است حتی این کلمات پس از آن به نظر می رسد تمام توان بیرون آمدن کمی وری در قالب خوابی و اضطراب و در برخی موارد کابوس.

این مهم است به خاطر داشته باشید که برخی از کودکان بیشتر به نگرانی در مورد از کابوس و عدم تعامل اجتماعی است. با مدارس بسته و فعالیت های لغو بزرگسالانی که اجباری خبرنگاران مانند معلمان و مشاوران هستند کمتر احتمال دارد به گرفتن باد از سوء استفاده و یا غفلت. به عنوان یک پدر این ممکن است یکی از سخت ترین واقعیت از بسته شدن مدرسه و فوق برنامه لغو شد.

به گزارش نیویورک تایمزچین ثبت یک چشم انداز مثبت در خشونت خانگی در مدت کوتاهی پس از همه گیری آغاز شده است. بنابراین بریتانیا است. کتی ری-جونز مدیر اجرایی ملی خشونت خانگی خط گزارش به بار وجود دارد که تا به حال واقع شده است کمتر تماس در روزهای اخیر را از بین از 1800 و 2000 در روز به حدود 1,700. متاسفانه این دلیل است که خشونت خانگی اتفاق می افتد نیست اما به دلیل آن را سخت تر برای قربانیان به گزارش آن. در مقابل با توجه به KUTV به Salt Lake City Police Department گزارش شاهد 33 درصد افزایش در تماس برای گزارش خشونت خانگی از ساکنان ایالت یوتا شد توصیه به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

واقعیت تلخ این است که ما همه هزینه های زیادی از زمان در خانه های ما در حال حاضر برخی از کودکان از خانه خطرناک ترین محل می شود.

چه این همه اضافه می کند تا به این است که بازگشایی مدارس نیاز به یک اولویت بالا — نه تنها به خاطر فرزندان ما در آموزش و پرورش بلکه برای ایمنی خود را و احساسی خوب بودن. این بچه ها نیاز خود را پناهگاه امن بازگشت.

با این حال باز شدن مدارس ما را با این پرسش اصلی: آیا مدارس باز می شود با خیال راحت با تهدید بلندی از COVID-19? CDC منتشر شد توصیه هایی برای بازگشایی مدارس به تازگی و اکثر مربیان در سمت چپ خاراندن سر خود را تلاش برای کشف کردن چگونه آموزش کودکان می تواند انجام شود در حالی که حفظ اجتماعی فاصله استاندارد همراه با دقیق مواد ضد عفونی کننده.

همسر من کار می کند در ما کودکان را در مدرسه و در حال حاضر آنها در حال بحث در مورد یک هیچ sniffle سیاست. اگر یک کودک دارای گرفتگی بینی آنها را به خانه فرستاد. فصل آلرژی باید جالب!

در مصاحبه با NPR در مورد سرمقاله Christakis می گوید که کارشناسان از زمینه های مختلف نیاز به مشورت شود به طوری که خطرات ناشی از بازگشایی مدارس می تواند به درستی متعادل با خطرات ناشی از نگه داشتن آنها را بسته است. آنچه که در نهایت مورد بحث با کسانی که کارشناسان این است که مدارس با تمرکز بر "نیاز" زمانی که کلاس های بازگشت در پاییز.

دانش آموزان با بالاترین نیازهای آموزشی, نیازهای عاطفی و کسانی که در معرض بیشترین خطر سوء استفاده در خانه اولویت داده خواهد شد که حضور در مدرسه. این را حس می کند.

چه مدت طول این واقعا بستگی دارد در چه مدت زندگی ما در هم تنیده با یک بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن