برخی از خانواده ها اقدام به عنوان اگر همه گیر است و بیش از


some-Acting-like-Pandemic-Is-Over-1
مامان ترسناک و H. آرمسترانگ رابرتز/آندری Onufriyenko/گتی

اگر شما در حال شروع به گرفتن دست خود را در چرخ وقتی که می آید به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و بیرون رفتن زمانی که شما واقعا نمی نیاز به در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی به خودتان را بررسی کنید.

بله متحده شروع به باز کردن. و بله, مردم شروع به بازگشت به کار. وجود دارد و حتی نشانه ای که اقتصاد در حال بهبود است البته به آرامی. اما همه از این اتفاق می افتد تایید موارد COVID-19 در حال افزایش است.

و شما می دانید آنچه که من آن را دریافت کنید. من cooped در من محافظه کار در خانه, کار از خانه استرس غذا خوردن و تماشای ببر شاهو تلاش برای کشف کردن که چگونه من می توانم سه ثانیه به تنهایی و دور از فرزندان من, بنابراین من می توانید به یاد داشته باشید آنچه در آن احساس نمی خواسته می شود برای تنقلات بیشتر است. و بله, محدودیت های, کاهش, برخی, اما فقط به خاطر اینکه منطقه شما ممکن است مجبور به نقل مکان کرد به فاز 2 و یا 3 از بازگشایی به این معنا نیست شما می توانید به گراز وحشی با گردهمایی های اجتماعی و نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی.

فقط به خاطر اینکه ما در کامل مستند دیگر معنا نیست که ما می توانیم وانمود زندگی عادی دوباره. آن را نمی.

مطمئن موارد کاهش یافته است و در برخی از مناطق کشور — نیویورک ، اما تعداد افراد بستری شده با COVID-19 تا رسید در حداقل هفت متحده با توجه به واشنگتن پست از جمله تگزاس و آریزونا و نوادا, کارولینای جنوبی, مونتانا, گرجستان و کالیفرنیا. به طور کلی موارد COVID-19 افزایش یافته است به طور چشمگیری در سراسر کشور پیشرو در برخی از ایالت ها به جلو و عقب خود را دوباره باز کردن برنامه.

و نگه داشتن در ذهن متحده مانند تگزاس و آریزونا نیز برخی از ابتدا به سهولت محدودیت. شانس هستند اگر دولت خود را به عقب کشیده اجتماعی فاصله دیر در این بازی شما رهبری برای همان افزایش در موارد مگر اینکه شما اقدامات احتیاطی مناسب.

در مقیاس جهانی وجود دارد بیش از 10.3 میلیون موارد تایید شده از رمان coronavirus. و در ایالات متحده وجود دارد بیش از 2.6 میلیون نفر و حداقل 124,000 مرگ و میر گزارش شده از این لحظه به عنوان من نوشتن این جمله است.

With beach parking lots closed down, crowds of people cross Pacific Coast Highway to and from the beach as they join thousands of beach-goers enjoy a warm, sunny day at the beach amid state-mandated stay-at-home and social distancing mandate to stave off the coronavirus pandemic in Huntington Beach, CA, on April 25, 2020.
Allen J. Schaben/گتی

حقایق حقایق: این ویروس نشده در هر نقطه و به آن اهمیتی نمی دهند اگر شما مانند پوشیدن یک ماسک و یا نه. از آن مراقبت می کند اگر شما نیاز به کوتاه کردن مو و یا شما واقعا خانم حلق آویز کردن با خانواده و دوستان خود. و قطعا آن را مراقبت می کند که حزب سیاسی شما وابسته.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان را می توان در یک زمانی که COVID-19 از کنترل خارج می شود.

آن را هنوز هم اینجا. آن را هنوز هم آلوده کردن هزاران نفر از مردم در روز است.

هنگامی که شما بنشینید و واقعا نگاه اعداد آن را تیره و تار مردم. با توجه به داده های اخیر یکی از همکاران اصلی مردم بین سنین 20 و 40. من یکی به تماس از یک گروه سنی اما شانس هستند اگر شما در حال خواندن یک مقاله در ترسناک مامان شما مناسب حق با صدا غذا خوردن به این جمعیتی. منطق در اینجا این است که اگر شما بین 20 و 40, شما بیشتر احتمال دارد به تجربه علائم خفیف. و شما می دانید آنچه که سرد و تمام. برای شما خوب است. اما مسئله اصلی این است که اگر شما COVID یک مورد ملایم و سپس در ادامه به بی اعتنایی اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی توصیه های شما می تواند در نهایت عبور که ویروس به کسی است که نه به عنوان سالم و در نهایت می تواند مرگ ناشی از ویروس است.

در اینجا یک نقل قول از دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که سالم 20-40 ساله آلوده “آنها آلوده و سپس آنها به خانه می آیند و سپس آنها را آلوده به افراد مسن است. افراد مسن عوارض و سپس آنها را به بیمارستان” Fauci گفت. اما آخرین بخش از نظر او چیزی است که من واقعا می خواهم شما را به با توجه به پرداخت: “میزان مرگ و میر همیشه وقفه چند هفته پشت این عفونت هستند.”

بنابراین اجازه دهید اضافه کردن این همه. COVID است که هنوز هم با ما هستند و به عنوان متحده باز کردن آن بدتر شده است. به گفته بسیاری از کارشناسان آن را در مورد اجتناب از موج دوم از آنجا که ما هنوز در موج اول. متحده در حال ارائه مشاوره به مردم را به استفاده از احتیاط مانند اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک. بسیاری از مردم در حال کامل از احتیاط خستگی و 20 تا 40 ساله هستند با استفاده از منطق “اگر من این شانس من قصد دارم که بیمار پس از آن هیچ معامله بزرگ است.” این است که بسیار خودخواه راه نگاه کردن به بهداشت عمومی با توجه به نقل قول بالا از دکتر Fauci.

هیچ کدام از این ها خوب است.

من آن را دریافت کنید. جهان ما شده است وارونه. و من که شما خسته از ماندن در خانه است. فصل تابستان است. شما می خواهید برای دریافت. خوب است. بیرون رفتن مسئولانه است. که در آن است. شما می دانید دستورالعمل. اقامت شش فوت از هم جدا. شستن دست های خود را. آیا بیرون رفتن اگر شما احساس بیمار. و برای sakes خوبی پوشیدن ماسک. اگر ما این اقدامات مردم خواهد مرد. در واقع ابتدا که: مردم در حال مرگ. و آنها را ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که ما آن را با هم و عمل مانند ما هنوز در وسط لعنت به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>